X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziuuu ja mam nadzieje ze dotrwałam do tego 7 lipca skoro już się wpisałam :p chociaż dzisiaj milam bóle brzucha, które zaczynaja mi się zazwyczaj 3-4 dni przed okresem i zaczynam się trochę martwić, czy @ nie przyjdzie wcześniej :( teoretycznie mam do niej jeszcze 8 dni wiec mam nadzieje że to jednak fałszywy alarm :)

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Powodzenia dziewczyny i zostawiam już chyba ostatnie wiruski ciazowe &3763636373737:&3838;) Postaram się zaglądać, żeby wiedzieć co tam u was na ile mi Franek pozwoli póki co chodzimy jeszcze w dwupaku
    To czekamy na szczęśliwy finał. I dużo sily, zdrówka i samych cudownych chwil z maluszkiem.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Boziuuu ja mam nadzieje ze dotrwałam do tego 7 lipca skoro już się wpisałam :p chociaż dzisiaj milam bóle brzucha, które zaczynaja mi się zazwyczaj 3-4 dni przed okresem i zaczynam się trochę martwić, czy @ nie przyjdzie wcześniej :( teoretycznie mam do niej jeszcze 8 dni wiec mam nadzieje że to jednak fałszywy alarm :)
    Czekamy razem z.toba. będzie dobrze.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Po raz kolejny powodzenia ja sie nie wpisuje cykl stracony :(
    Cześć, widzę że masz homocysteine podwyższona. Bierzesz coś na jej zbicie?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja poproszę o wpis na 10.07, chociaż czuje że zatestuje troszku wcześniej ;)

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    A ja poproszę o wpis na 10.07, chociaż czuje że zatestuje troszku wcześniej ;)
    Z tym terminem testowania to trochę walka z samą sobą :p chociaż ja muszę powiedzieć ze od czasu jak się staramy nie zrobiłam żadnego testu, okres zawsze przychodził jak w zegarku, max 1 dzień opóźnienia. Dlatego liczę ze w tym miesiącu będę mogła zrobić swój pierwszy test ciążowy:p Iga66 najważniejsze żeby wyszły Ci 2 kreski, trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 20:11

    Iga66 lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie, to już czy jeszcze nie to? Te tanie owulaki z allegro nigdy mi ciemniejszej kreski nie pokazaly :/

    https://zapodaj.net/6db271d26359b.jpg.html

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Jak myślicie, to już czy jeszcze nie to? Te tanie owulaki z allegro nigdy mi ciemniejszej kreski nie pokazaly :/

    https://zapodaj.net/6db271d26359b.jpg.html
    Ja niestety tylko na telefonie siedzę i nie dam rady tego otworzyć. Z allegro są 2 różne zestawy. Jeden jest naprawdę czuły i dokładny. Taki cały biały z niebieskim napisem na opakowaniu.
    Testy ovu też mają różną czułość.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Cześć, widzę że masz homocysteine podwyższona. Bierzesz coś na jej zbicie?
    Biore metyle wyszly mi mutacje zbilam z 14 do 8 a potem nie sprawdzalam ale chyba nie wzrasta juz nie wiem u mnie czesto byly wahania nastrojow od kad biore wit z grupy b leoiej sie czuje wiec cos musi w tym byc ;)
    Solgar folian , swanson b6 , jarrow b12 mamadha premium plus, dolaczylam w tym cyklu ovarin nie wiem czy mi wzroslo bo tam jest zwykly kwas ale Polskie Towarzystwo Ginekologicnzw przy mutacjach zaleca brac nawet przy mutacjach zwykly kwas z metylowanym. Powodzenia jeszcze raz i znikam:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 21:36

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ja niestety tylko na telefonie siedzę i nie dam rady tego otworzyć. Z allegro są 2 różne zestawy. Jeden jest naprawdę czuły i dokładny. Taki cały biały z niebieskim napisem na opakowaniu.
    Testy ovu też mają różną czułość.

    No te co ja mam to są chyba te liche. Ja mam długie cykle i nigdy nie wiem kiedy ta owu może być więc np te lepsze pakowane po 5szt to bym musiała majątek wydać w miesiącu bo mam 24dc a robię po 2 testy dziennie od ok 14dc

    https://zapodaj.net/6db271d26359b.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 21:51

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Boziuuu ja mam nadzieje ze dotrwałam do tego 7 lipca skoro już się wpisałam :p chociaż dzisiaj milam bóle brzucha, które zaczynaja mi się zazwyczaj 3-4 dni przed okresem i zaczynam się trochę martwić, czy @ nie przyjdzie wcześniej :( teoretycznie mam do niej jeszcze 8 dni wiec mam nadzieje że to jednak fałszywy alarm :)


    Póki @ nie przyszła nie ma co się martwić, że się nie udało :) Ja w swojej pierwszej ciąży też miałam takie bóle okresowe kilka dni przed spodziewaną @, a mimo to nie odwiedziła mnie :) także to jeszcze nic nie oznacza więc głowa do góry i nie ma co się stresować bo może to są bardzo ważne dni w rozwoju twojego maluszka, a pewnie nie chciałabyś mu szkodzić stresem ;)

    Dori1811 lubi tę wiadomość

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama jak wrócę do domu to podeślę ci na priv link z tymi dobrymi a tanimi.

    OlivkowaMama lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;-) mogę do Was dołączyć? Będzie mi raźniej dotrwać do testowania. Zapiszcie mnie proszę na 14stego lipca ;-)

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_27 wrote:
    Hej ;-) mogę do Was dołączyć? Będzie mi raźniej dotrwać do testowania. Zapiszcie mnie proszę na 14stego lipca ;-)
    Oczywiście zapraszamy.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beznadzieja z tym, że nie da się linka otworzyć z telefonu. Też zawsze tylko na tel siedzę i mam ten problem. A nie wiem jak wstawić zdjęcie by było ono od razu widoczne

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już lipcowe testowanie. Ale ten czas leci masakra:/ Ja nie wiem czy będę testować w lipcu bo po weekemdzie ide na laparo. Zależy co tam wyjdzoe i co ewentualnie zrobi lekarz więc nie wiem czy będę mogła serduazkować. Ale jak zawsze czytam lajkuje i jestem z Wami z miesiąca na miesiąc:) owocnych starań nam wszystkim!

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Beznadzieja z tym, że nie da się linka otworzyć z telefonu. Też zawsze tylko na tel siedzę i mam ten problem. A nie wiem jak wstawić zdjęcie by było ono od razu widoczne
    Najlepiej to Kogoś z takim linkiem zacytować,skopiwoac link i wkleic w nowym oknie na telefonie:) a wstawić fotkę żeby byla widoczna to kopiuje sie zawsze link z [IM G] na poczatku i na końcu.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Jak myślicie, to już czy jeszcze nie to? Te tanie owulaki z allegro nigdy mi ciemniejszej kreski nie pokazaly :/

    https://zapodaj.net/6db271d26359b.jpg.html
    Jest ciemna ale jeszcze ciut jasniejsza od kontrolnej. Dzialajcie przez pare dni;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    To czekamy na szczęśliwy finał. I dużo sily, zdrówka i samych cudownych chwil z maluszkiem.
    Dziękujemy :))

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Jest ciemna ale jeszcze ciut jasniejsza od kontrolnej. Dzialajcie przez pare dni;)

    Dziś kreska już dużo jaśniejsza. Jeszcze jakaś iskierka nadziei na ten cykl się tli.
    Powodzenia testerkom lipcowym :)

    iNso87, Kasionek lubią tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ