X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Z tym terminem testowania to trochę walka z samą sobą :p chociaż ja muszę powiedzieć ze od czasu jak się staramy nie zrobiłam żadnego testu, okres zawsze przychodził jak w zegarku, max 1 dzień opóźnienia. Dlatego liczę ze w tym miesiącu będę mogła zrobić swój pierwszy test ciążowy:p Iga66 najważniejsze żeby wyszły Ci 2 kreski, trzymam kciuki :)

    Musze znaleźc sobie zajęcie :) czuje ze w tym tyg bede miała lśniący dom i nadgonioną robotę w pracy :)

    Dori1811 lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy są tutaj może jakieś staraczki,które biorą acard ? Macie jakieś doświadczenia czy on rzeczywiście pomaga w zagnieżdzaniu? immunolog kazała mi brać ale boje się może zaszkodzić.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore acard. Niby na lepsze zagniezdzenie przepisał mi gin. Ale jak z tym.bedzie dopiero sie okaże bo to 1 cs po poronieniu. Raczej nie zaszkodzi, bardzo dużo dziewczyn bierze acard w czasie starń.

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ovu wyznaczylo mi owulacje i przesunelo mi termin @ na 11 lipca. Proszę zatem o przepisanie na 11 . dzięki !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 16:33

    Isaura81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy tez tez tak macie ze odkąd zaczeliscie starania to wasz cykl strasznie "zglupial" - nie wiem już tak to nazwać.. przed staraniami miałam normalne cykle, miesiączka zawsze byla, wiadomo czasem +- dzien, dwa.. a teraz moje cykle trwaja nawet 60 dni, bez zadnych wspomagaczy nie chce przyjść..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczam się, ale na razie bez starań i testowania. Chcę odpocząć w tym cyklu w ogóle od mysenia o tym.

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1412 875

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Dziewczyny wy tez tez tak macie ze odkąd zaczeliscie starania to wasz cykl strasznie "zglupial" - nie wiem już tak to nazwać.. przed staraniami miałam normalne cykle, miesiączka zawsze byla, wiadomo czasem +- dzien, dwa.. a teraz moje cykle trwaja nawet 60 dni, bez zadnych wspomagaczy nie chce przyjść..
    To chyba często tak się dzieje. Mi się rozregulował miesiąc przed staraniami. A tak się cieszyłam, że mam już regularny i myślałam, że łatwo będzie wyznaczyć owulację, a tu nic z tego.

    Na deficycie kalorycznym:
    06.03 70,95 kg
    24.02 72,00 kg

    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    To chyba często tak się dzieje. Mi się rozregulował miesiąc przed staraniami. A tak się cieszyłam, że mam już regularny i myślałam, że łatwo będzie wyznaczyć owulację, a tu nic z tego.

    Dlugo juz sie starasz? Ja bralam przez kilka miesięcy progynove i wlasnie balam sie ze wgl normalna @ nie powroci i chyba wykrakałam.. bo dzisiaj mija mi 43 dc i nic się nie zapowiada. Starac też sie ciezko bo jak? Wydawalo mi sie że normalnie mialam dni plodne w tym miesiacu, śluz plodny a teraz nie mam nic

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:36

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:37

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Niestety tylko jak zaczęliśmy myśleć o dziecku to cykl zwariował. Przedostatni trwał 43 dni... już powoli otwieraliśmy piccolo ;)

    Miałam tak samo, cieszylam sie w myślach ze wkoncu sie udalo. Bo wszystko na to wskazywalo, a jak zrobilam bete to sie tak rozczarowalam..

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie podbrzusze, i odczuwam klucia. Nawet się zastanawiam czy sobie nie wkrecam. Podziałamy jeszcze dziś i jutro, a nóż widelec...
    Córka miałaby rodzeństwo dokładnie z dwuletnią różnica wieku. Ah te marzenia... :)

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działajta! 9 lipca dwa lata temu miałam swoje dwie pierwsze kreski ❤

    Dori1811 lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj miałam owulke. Nogę chciało mi urwać... Dzisiaj poprawimy a za 3 tyg na wczasy ciekawe czy we 3 czy 4 :D

    Isaura81, OlivkowaMama, Straciatellaa, JennyXS, Sung lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1412 875

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Dlugo juz sie starasz? Ja bralam przez kilka miesięcy progynove i wlasnie balam sie ze wgl normalna @ nie powroci i chyba wykrakałam.. bo dzisiaj mija mi 43 dc i nic się nie zapowiada. Starac też sie ciezko bo jak? Wydawalo mi sie że normalnie mialam dni plodne w tym miesiacu, śluz plodny a teraz nie mam nic
    Nie długo bo dopiero 2cs. Zawsze miałam późną owulację, a w tym cyklu byłam u gin i akurat owulacja więc ten cykl pewnie krótszy miałby być. Ja jedynie się śluzem sugeruje i kłuciem jajnika, a na ile to właściwie to nie wiem ;)

    Na deficycie kalorycznym:
    06.03 70,95 kg
    24.02 72,00 kg

    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mozna dolaczyc?:)

    Jestem w trakcie @ wiec testowanie na 24 lipca :)

    zuzi_c, malutka_mycha lubią tę wiadomość

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałam dołączyć do lipcowego testowania :)

    21.07 <3

    Cześć Aneciu!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 1 lipca 2018, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Dziewczyny wy tez tez tak macie ze odkąd zaczeliscie starania to wasz cykl strasznie "zglupial" - nie wiem już tak to nazwać.. przed staraniami miałam normalne cykle, miesiączka zawsze byla, wiadomo czasem +- dzien, dwa.. a teraz moje cykle trwaja nawet 60 dni, bez zadnych wspomagaczy nie chce przyjść..
    Dokładnie tak samo. Nigdy żadnych problemów, a w 1 miesiacu starań myśleliśmy że się udało bo brak @. Niestety jakieś cuda plamienia brak okresu i cykl bezowulacyjny. Potem przerost endometrium, następnie komórki CIN 3, a teraz coraz gorsze plamienia i spadku progesteronu.
    Nigdy wcześniej przez 20 lat taki mi się nie działo, a teraz co miesiąc jakieś cuda.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 1 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 2 lampki słabego wina wieczorem mogą mocno zakłócić poranna temp?

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 1 lipca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:37

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ