X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabia trzymam kciuki )

    ja jutro dla formalnosci robie ta bete dzis negatyw

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabcko ja też trzymam mocno :))

    przesyłam jeszcze wirusika na wszelki wypadek :*

    Jotc gratulacje :)) miałam bardzo podobne objawy :))

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam zgryzkę... Myślałam, że obstawiłam dobrze owu w tym miesiącu: nagle skoczyła mi temperatura plus potwierdził to test owulacyjny. Kochaliśmy się w tym własnie czasie i przed i byłam spokojna, że zrobiliśmy co w naszej mocy.
    Temperatury nadal utrzymują się na tym samym wysokim poziomie, śluz mi się zmienił na inny, a nagle ovufiend zmienił mi na wykresie, że wg niego owulacja nie była w tamtym 15 dniu, tylko w 18 tym.... Zbaraniałam. Nie wiem dlaczego tak i komu wierzyć? Moje przeczucie to wciąż dzień 15.... :(((((((

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko a wynik wieczorem?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ov robi takie psikusy nie tylko tobie. Czytam różne wątki i dużo dziewczyn wspomina o takich wybryki ov.
    Przysłanie jeszcze męża żeby poprawić.
    Mam nadzieję że się uda wam:-)
    Trzymam kciuki:-)

    Kas nie wiem czy mają z diagnostyka podpisane jeżeli tak to po południu. Zapytam i napisze wam:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Dziewczyny mam zgryzkę... Myślałam, że obstawiłam dobrze owu w tym miesiącu: nagle skoczyła mi temperatura plus potwierdził to test owulacyjny. Kochaliśmy się w tym własnie czasie i przed i byłam spokojna, że zrobiliśmy co w naszej mocy.
    Temperatury nadal utrzymują się na tym samym wysokim poziomie, śluz mi się zmienił na inny, a nagle ovufiend zmienił mi na wykresie, że wg niego owulacja nie była w tamtym 15 dniu, tylko w 18 tym.... Zbaraniałam. Nie wiem dlaczego tak i komu wierzyć? Moje przeczucie to wciąż dzień 15.... :(((((((
    system bierze pod uwagę 6 nizszych temp.i następnie 3 wyższe i na tej podstawie wyznacza owu,nic sie nie martw kochana żołnierzyki mogą przetrwać nawet do tygodnia czasu w sprzyjających warunkach ( a mniemam,ze takie były )więc nawet jesli owu była 18 dc to jest ciągle spora szansa :) kliknij pod swoim wykresem udostępnij wykres podejrzymy jak te tem.wyglądają ;) głowa do dóry <3

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Dziewczyny mam zgryzkę... Myślałam, że obstawiłam dobrze owu w tym miesiącu: nagle skoczyła mi temperatura plus potwierdził to test owulacyjny. Kochaliśmy się w tym własnie czasie i przed i byłam spokojna, że zrobiliśmy co w naszej mocy.
    Temperatury nadal utrzymują się na tym samym wysokim poziomie, śluz mi się zmienił na inny, a nagle ovufiend zmienił mi na wykresie, że wg niego owulacja nie była w tamtym 15 dniu, tylko w 18 tym.... Zbaraniałam. Nie wiem dlaczego tak i komu wierzyć? Moje przeczucie to wciąż dzień 15.... :(((((((

    My z męzęm kochaliśmy się dwa dni przed owu, i przez dwa kolejne dni i się udało;)
    także spokojnie, plemniki mają dośc długą żywotność;)
    tylko jak wiesz, że zbliża się owulacja to przez te 3 dni warto się przytulać codziennie :)

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostępniam swój wykres, co sądzicie?

    https://ovufriend.pl/graph/a6ed8def52a502861f021b2a868c6026

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pewna za ten piątek, a tu pokazuje niedzielę... :(
    Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji..

    28 lat, 2 cs

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia
    mi ginekolog powiedział, że jak kochamy się codziennie to są słabsze plemniki, nasienie potrzebuje trochę czasu, aby naprodukować silne plemniki.
    Powiedział, że optymalnie co drugi dzień, a nawet 3 dni przed owu i w dzien owulacji i starczy... jak częśćiej to i tak plemniki będą za słabe, aby dotrzeć do celu... wtedy dla przyjemności tylko można :)
    W moim przypadku się sprawdziło. Moja przyjaciółka kochała się 2 razy dziennie i nie mogła zajść w ciążę... powiedziałam jej, żeby spróbowała przetrzymać męża i 2 dni przed owu, ale tylko raz się poprzytulała, a później w dzien owu również tylko raz... zaszła od razu w ciążę i ma śliczną córeczkę :)

    JOTC
    Kochana, ale się cieszę!!! Czyli puszczam już kciuki :) Moje gratulacje. Teraz Ty trzymaj kciuki za mnie :)
    Jak możesz to wstaw fotkę testów :)

    A mnie coś znowu dzisiaj pobolewa podbrzusze i w ogóle chodzę jakaś apatyczna, nic mi się nie chce... Dzisiaj idę do fryzjerki, podetnę w końcu te kudły :P może lepiej mi się zrobi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 10:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    basiunia
    mi ginekolog powiedział, że jak kochamy się codziennie to są słabsze plemniki, nasienie potrzebuje trochę czasu, aby naprodukować silne plemniki.
    Powiedział, że optymalnie co drugi dzień, a nawet 3 dni przed owu i w dzien owulacji i starczy... jak częśćiej to i tak plemniki będą za słabe, aby dotrzeć do celu... wtedy dla przyjemności tylko można :)
    W moim przypadku się sprawdziło. Moja przyjaciółka kochała się 2 razy dziennie i nie mogła zajść w ciążę... powiedziałam jej, żeby spróbowała przetrzymać męża i 2 dni przed owu, ale tylko raz się poprzytulała, a później w dzien owu również tylko raz... zaszła od razu w ciążę i ma śliczną córeczkę :)

    Tak tak, tu masz rację, ale nam lekarz powiedział, że te 3 dni około owulacyjne można a nawet trzeba codziennie, tak poza tymi dniami oczywiście plemniki muszą mieć czas na regenerację :)
    pewnie i tak to sprawa indywidualna i u każdego będzie inaczej :)

    tylko ja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki po 14 będę szła po córkę do przedszkola to napiszę :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabko czekamy :))) <3

    żabka04, tylko ja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam taką przygodę dzisiaj słuchajcie:

    Babki zachowały się jakby miały wczoraj szkolenie z systemu.
    Pierw nie mogła się wbić w żyłe ale u mnie to standard hihi powiedziała że mam wymagania ale krwi nie chce oddać :-) Potem w systemie nie wiedziała którą zaznaczyć bo były aż 3,pyta która chce -liczę na panie skąd mam wiedzieć która jaka ?! więc mówię do niej skoro na zleceniu jest kod koło nazwy badania to chyba powinna się sugerować tym kodem a nie na oko którą ja chce! a różniły się te bety w systemie kodem i metodą. wrrrr wiec kazałam jej wybrać tą co zaznaczyła na zleceniu.
    ja do wyjścia a babka nakleja na moja próbkę kod-nakleja innego pacjenta wrrrrrrrrr!!!!! zatrzymałam się i patrze na szczęście babka druga jej podała moją naklejkę .

    teraz sie skapłam że dziś 13-tego!!!!!

    tylko ja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia
    widzisz co lekarz to opinia :)

    żabka04
    czekam z niecierpliwością na wiadomość :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    miałam taką przygodę dzisiaj słuchajcie:

    Babki zachowały się jakby miały wczoraj szkolenie z systemu.
    Pierw nie mogła się wbić w żyłe ale u mnie to standard hihi powiedziała że mam wymagania ale krwi nie chce oddać :-) Potem w systemie nie wiedziała którą zaznaczyć bo były aż 3,pyta która chce -liczę na panie skąd mam wiedzieć która jaka ?! więc mówię do niej skoro na zleceniu jest kod koło nazwy badania to chyba powinna się sugerować tym kodem a nie na oko którą ja chce! a różniły się te bety w systemie kodem i metodą. wrrrr wiec kazałam jej wybrać tą co zaznaczyła na zleceniu.
    ja do wyjścia a babka nakleja na moja próbkę kod-nakleja innego pacjenta wrrrrrrrrr!!!!! zatrzymałam się i patrze na szczęście babka druga jej podała moją naklejkę .

    teraz sie skapłam że dziś 13-tego!!!!!
    żart jakiś ! co one jakieś niedouczone ?! jak można pacjenta pytać,co zaznaczyć,a przy pobieraniu krwi szkoda,że nie zapytała " a wie pani może gdzie jest żyła ? " masakra jakaś z tą naszą służbą zdrowia.a co by było gdyby naprawdę nakleiła kod innego pacjenta ?! przepraszam by nie wystarczyło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 11:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ja powiedzieli by : błąd labo! hahahah

    teraz się śmieje ale tam w labo prawie wybuchałam szok!!!!

    tylko ja lubi tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tych laboratoriach też często mam takie sytuacje że patrzą na mnie z wytrzeszczem oczu:-)

    Plamisz dalej?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ale to sa ilości bardzo małe tyle że ze śluzem.
    Czytam w necie niby to implantacja....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam eksperyment włożyłam tampon i jest czysty !!!
    Już nie ma plamień :-)
    Czyżby faktycznie to implantacyjne?????

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ