X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja nie :)
    Masz wiad priv :)

    dziękuję :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja siedze i rozmyslam nad zagadka :-)
    Może wy wiecie?

    Czy dupek może wydłużyć cykl??????

    Nic sie nie zapowiada na @ u mnie !!!!
    Brzuch mnie pobolewa ale to falowo i bardzo krótko bardziej jajniki daja znać.


    pouciekały hihi

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierzesz dalej dupka czy odstawilas? Po odstawieniu okres miałam tak do 4dni.
    U mnie @ nadchodzi, mam już różowy śluz. ..ten cykl był krótki 26dni ovu prawdopodobnie w 11dc alebez sstarań. Nowy cykl uwaga nadchodze!!!!!

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore bo dziewczyna na innym wątku mówi że mam brać a @ jak ma przyjść to przyjdzie nawet przy braniu dupka .
    jak przyjdzie to odstawić.

    Kas super nowy cykl nowe możliwości :-)
    Trzymam kciuki i owocnych starań tylko z przyjemności życzę !!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstydzę się ale powiem.
    Od 7.01 zaraz po wizycie u gina mam śluz biały kaszkowaty .
    Z początku myślałam że to grzybica ale siedziałam i myślałam od gina przyniosłam????
    Poszłam kupiłam InVag (można w ciąży) i se aplikuję bo boję się rozkręcę piekło z grzybicą. Nic mnie nie szczypie itp.
    macałam szyjkę jest miekka. Ale się nie wypowiem bo nigdy nie sprawdzałam więc ciężko mi się wypowiedzieć czy porównać.

    Przepraszam że wcześniej nie pisałam o tym ale wstydziłam się i jest świezakiem w tym wieku jeszcze i tych sprawach. :-) rumienie się hihihi

    Testy juz robiłam dwa i negatywne.
    Dlatego siedze i myśle czy dupek może cykl wydłużyć?

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Pouciekały dziewczyny :D

    Fipsik, dzięki za radę. Dziś przygotuje sobie jakieś herbatniki przy łóżku. Mam nadzieję, że pomogą. Zauważyłam, że gdy nie muszę wcześnie wstawać (weekend) to mdłości nie ma. Ale co zrobić, gdy do pracy trzeba wstać po 6. rano? :) Całe szczęście daję radę, tragedii nie ma.

    Żabko, nie mogę uwierzyć. Tyle wirusów przesłałam i nic :( Który masz dziś dpo?

    Landrynko, witaj z powrotem :) miło Cię widzieć :)

    Witam nowe forumki!!

    tylko ja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 ?
    belen bo musisz pluć, smarkać, dmuchać, etc, itp hahaha
    mo że za daleko jesteś ode mnie? :-)

  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka to ja myślę że może jeszcze trochę za wcześnie te testy robisz. Bo @ przychodzi po 14 dniach od owulacji tak? To jeszcze czekamy :))

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, jeśli @ nie przyjdzie to powtórz test za 2-3 dni. Może to faktycznie za wcześnie, stężenie hormonu jest za niskie :) Obiecuje wypluć, wykichać, wysmarkac te wirusy!! Jeszcze nie składaj broni :) A jak z pracą? Przysłali już Tobie pismo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cykle mam jak w zegarku 26 dni.
    Owulke miałam 29.12 wg kalendarzyka ale ze pecherzyk nie pękł to dostałam zastrzyk 30.12 a @ powinna przyjść wg kalendarza 12.01.
    Więc liczę dpo od 2.01.
    Chyba dobrze bo na pewno w tych dniach pękł pęcherzyk.

    Belen nic nie dostałam z pracy oni chyba czekają aż ja się zwolnie.
    Ja do końca m-ca muszę się zwolnić jak nie zaciazylam :-(
    Pluj Pluj nie żałuj kochana hahaha
    Broni nie składam dla mnie nadzieja jest tym bardziej że jestem w sytuacji j/w.

  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku chyba zapadłam w sen zimowy bo dopiero teraz się obudziłam i to jeszcze z strasznym bólem głowy i brzucha :( Dzisiaj nici z serduszkowania ale co tam jutro też jest dzień :D

    KlaudyŚ
    Ja też się boję że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę bo z tego co mi moja mama mówiła to ona też długo się o mnie starała. Moja kuzynka z 2 córkami też miała problemy. Dodatkowo mam partnera dużo starszego i tryb pracy,plus fajki raczej nie służą na plemniki ehhh... ale co tam trzeba próbować :)

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A beta coś już wykaże nie???

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, beta powinna być podwyższona w 11 dpo.

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba jutro pojadę zrobię:-) Będę pewna :-) wynik pewnie po południu więc trzymają jeszcze kciuki:-)

    kasia_k lubi tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaWiewióra wrote:
    Jejku chyba zapadłam w sen zimowy bo dopiero teraz się obudziłam i to jeszcze z strasznym bólem głowy i brzucha :( Dzisiaj nici z serduszkowania ale co tam jutro też jest dzień :D

    KlaudyŚ
    Ja też się boję że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę bo z tego co mi moja mama mówiła to ona też długo się o mnie starała. Moja kuzynka z 2 córkami też miała problemy. Dodatkowo mam partnera dużo starszego i tryb pracy,plus fajki raczej nie służą na plemniki ehhh... ale co tam trzeba próbować :)
    Widze ze jedziemy na tym samym wozku;)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    To chyba jutro pojadę zrobię:-) Będę pewna :-) wynik pewnie po południu więc trzymają jeszcze kciuki:-)
    Trzymam mocno kciuki,jesteśmy z toba: )

    żabka04, kasia_k lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję klaudys:-)

  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ

    Owszem jedziemy na jednym wózku ale wierzę w to że w końcu ten wózek dojedzie tam gdzie trzeba i My oraz inne dziewczyny będziemy cieszyć się macierzyństwem :) Bo niema nic piękniejszego niż szczery,bezinteresowny uśmiech dziecka :) :) :)

    Żabka04

    Również trzymam mocno kciuki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 19:30

    żabka04 lubi tę wiadomość

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaWiewiorka dziękuję:-)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy byc dobrej myśli RudaWiewiora

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ