X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zrobic w dniu spodziewanej @ ale wiadomo jesteśmy niecierpliwe moze cos wyjść 1 dzien przed ale jeżeli nie bedzie 2 kreseczek nie przejmuj sie poczekaj do spodziewanej miesiączki

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • AngelikaJot Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas50 dziękuję bardzo za odpowiedź ciężko będzie wytrzymać ;(
    Mam nadzieje, że czekanie się opłaci i zobaczę dwie kreseczki ;)

  • AngelikaJot Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę na razie się załamywać bo jak już mówiłam to mój pierwszy miesiąc starań ;)poczekam do @ i zobaczymy co wyjdzie ;) dziękuję za rady dziewczynki :)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AngelikaJot wrote:
    Kas50 dziękuję bardzo za odpowiedź ciężko będzie wytrzymać ;(
    Mam nadzieje, że czekanie się opłaci i zobaczę dwie kreseczki ;)
    wcześniej nie ma co robić, czasem wyjdzie pozytyw a potem i tak przyjdzie. Lepiej oszczędzic sobie stresu i miło się zaskoczyć w dniu @. Powodzenia :)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymanie do @ to prawdziwy koszmar...
    Ja zawsze sobie obiecuję, a potem i tak robię wcześniej ;)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe w tamtym cyklu zrobilam test i negatywny a wieczorem małpa przyszła

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy wy się nie orientujecie czy gdy ojciec dziecka chce iść na urlop tacierzyński/ojcowski to musi złożyć jakieś dokumenty w Zusie czy to załatwia tylko z pracodawcą?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas z pracodawcą się zalatwia

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czytam na necie i tam pisze że jakieś papiery w zusie się składa to to jest jak macierzynski? Ehhh...chyba powiem koledze żeby tam jutro zadzwonił.
    Co u Ciebie Zabko?

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas właśnie o to samo miałam pytać
    Opowiadaj Żabcia co u ciebie jak ciąża przebiega?

    żabka04 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hu*o.
    Dzisiaj przejechałem się autobusem do galerii z dzieckiem do malpiego gaju.
    Nie biegalam, nie latalam po sklepach,spacerkiem szłam wszędzie i WC sluz glut (sory) brązowy. Przyszłam do domu znowu to samo!!!!!wrrrr
    Odpuściłam sobie mc donald aż nie wierzę ja?! Zjedliśmy z córką obiadek ja dwa kawałki rybki i mnóstwo surówek :-)
    Teraz lezakuje i się martwię na szczęście jutro wizyta u gina ale już rozmyślam co to będzie....
    Kupiłam syrop na kaszel mam nadzieję że przejdzie i mdłości mi dzisiaj powróciły fakt na chwilę ale to chyba od tych zapachów w galerii

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa dziś zjeb****am kisiel!!!!!!
    Ciąża mi mózg wyżera a taka miałam ochotę na niego. Jak można kisiel zepsuć gotując hahah

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że jutro masz wizytę u gina:-)

    Ja odczuwam niechęć do jedzenia, chyba meta daje znać, mdli mnie na sam widok śledzi, soczewicy i zielonej sałaty:-( na jutro do pracy zrobiłam sobie kanapki z szynką:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas o tym mówiłam nie długo na lodówkę nie będziesz mogła popatrzeć przez jakiś czas potem wróci do normy.
    Ja jak brałam w trakcie posiłku tabletkę to te resztę posiłku już nie mogłam zjeść tak działala moje psychika pieczenia mi w gardle :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę po posiłku. Od wczoraj tak mnie mdli...mam nadzieję że przejdzie...
    Plamisz jeszcze? Ja dalej czekam na @:-/

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale trzeba brać w trakcie posiłku bo właśnie są większe mdłości lub dziwny smak w buzi.

    Te plamienia są wraz z śluzem jak zleci więc czekam do następnej wizyty w WC.
    Ale mnie dziecko wkurzyla podczas swojej kąpieli Mendy co jakiś czas nie chce włosów myć!!!! A ja szału dostaje mam ochotę kudly obciąć.A ona nie chce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko biedna Ty trzymam kciuki zeby to nie bylo nic powaznego:):* napisz jutro co i jak:)
    Kas a te tabletki trzeba brac przy posilku?bo jak Ci po nich zle to moze daloby rade brac je przed snem???;)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano jak biorę to jest ok najgorzej po obiedzie.

    Zabko o której wizyta?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas bierz w czasie posiłku tak się bierze żeby uniknąć właśnie mdłości a nie daj Boże dziwnego smaku w ustach.

    Ja na wizytę jadę o której chce :-) bo kazał wpaść za darmo o której mi pasuje on przyjmuje od 8-18 chyba że będzie dużo kobiet to wtedy mi powie żeby wpaść później ale wątpię :-)
    Ostatnio tak zrobił ale miałam 100 pytań do.... I zaświadczenia i l4 chciałam więc tylko zbadał sprawdził i kazał później przyjść.
    Dam znać na pewno.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis w zlym nastroju temperaturka spadła, za dlugo spalam i sie strasznie dziwnie czuje jakbym cale swoje życie przespala

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ