X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania84 ciąże urojoną to ja mam chyba cały rok bo co jakiś czas tak mam że wszystkie oznaki by wskazywały na ciąże a tu ani widu ani słychu... Ehhh ale w końcu się doczekam tej prawdziwej i wyczekanej :)

    Ania_84, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, a mnie brzuch pobolewać zaczął jak na @.... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :-)
    Byłam u lekarza pediatry po receptę.
    Moje dziecko było 2 dni w przedszkolu no z dzisiejszym 3 i przyniosła owsiki!!!!
    Ku.....wa trzymajcie mnie!!!!
    Naszczescie może iść do przedszkola i mam zgłosić bo ktoś zaraza:-(
    Już jej zapodalam lekarstwo i będę dalej tepic! Na szczęście chroni ja już tą zawiesina więc resztę ogarnę. Ahhhh

    Ania dobry pomysł z tym testem:-) Pewnie się świeci hihi
    Mnie też cycki nie bolą czasami jakas mrówka w nich przebiegnie.
    Ale co raz bardziej intuicja mi mówi że nic z tego.:-(
    Nam jeżeli teraz się nie uda to będę miała to wszystko w d.e!!! Za duzo straciłam kasy na badania chociaż były pomocne i warto było, za dużo stresu,nerwów, kasy na lekarzy i całej tej spiny wokół robienia dziecka.
    odłożę starania nie wiem na ile ale na jakiś czas na pewno a może i nawet na rok bo będę musiała się zwolnić z obecnej pracy już w styczniu i poszukać nowej pracy a ile mi zajmie szukanie nowej pracy tego nie wie nikt:-(

    Joct nie wywołuj!!!!:-)

    RudaWiewiorka nie znam smaku wątróbki że szpinakiem bo nie nawidze szpinaku :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 17:17

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny! :)
    Dziś znowu poczułam co to są poranne mdłości. Niestety tym razem nie udało się uniknąć spotkania z porcelanową muszlą. Od dzisiaj będę spała w asyście plastikowego wiaderka przy łóżku, bo te mdłości są coraz gorsze do zniesienia.

    Żabko, Jotc, mam nadzieję, że gdy jutro tu wejde, to przywitaja mnie radosne nowiny :) Chętnie się z Wami podziele objawami:)

  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka04

    hehe kiedyś też nie lubiła szpinaku i wątróbki ale z wiekiem smaki mi się poprzestawiały i teraz już zjem ale kiedyś było ciężko... :P

    Uuuu to nieciekawie z tymi owsikami :/ Koleżanki synek też się ostatnio zaraził nimi. Najlepiej to odstawić słodycze, jeść i pić dużo rzeczy kwaśnych i wiadomo cała bielizna,ręczniki i pościel do prania na wysoką temp. żeby pozabijać te jajeczka które mogą w niej siedzieć.

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen współczuje życzę żeby szybko przeszło i żebyś odstawila towarzysza tzn wiaderko:-)

    RudaWiewiorka wątróbke zjem bardzo lubię ale szpinak bleee w każdej postaci.

    Tak to już jest z dziećmi jak nie grypa,Odrą,ospa,owsiki,katarem,gorączka zaczynając od ząbków ahhhh
    Dam radę dobrze ze w domu jestem:-)

  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojej koleżanki z pracy córka też miała owsiki niedawno! A najgorsze że ona chodzi już do szkoły, do 3 klasy... Jak to możliwe żeby w tym wieku dzieci miały owsiki? Nie mam pojęcia...

    Ja w tym cyklu, wyjątkowo się nie nakręcam. W poprzednim cyklu miałam wszystkie objawy ciąży ;) nabrzmiałe, bolące piersi, uczucie "rozpulchnienia" podbrzusza, po prostu wszystko! I jeszcze miesiączka przyszła wyjątkowo późno, bo 27 dnia cyklu. Ale byłam zawiedziona, smutna :( dlatego teraz nie chcę tego przeżywać. Mam plan działania na przyszły cykl. Kupiłam inofem, wiem które testy owulacyjne mi odpowiadają, wiem jakie sygnały wysyła mój organizm.
    I chyba pojadę w przyszłym cyklu do lekarza..? Czy to za wcześnie na jakiś monitoring czy badania?
    W tym cyklu testuje 31-go. @ powinnam dostać wg ovu 24-go. Będę czekać ile dam radę ;)

    RudaWiewióra to Ty testujesz dzień przede mną? :D fajnie!

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę mnie też coś zaczyna pobolewać brzuch-prawa strona, takie delikatne kłucie. Pewnie planowana owulacja się powoli zbliża... A ja jak na złość do pracy na nockę, oby mnie bardziej nie rozbolało :/

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_k ja tak miałam w tamtym roku identyczną sytuację wszystkie objawy wskazywały na ciąże, moja @ też się spóźniła 3 dni gdzie zawsze mam z zegarkiem w ręku, 2 testy wyszły mi pozytywnie po czym okazało się że żadnej ciąży niema i nie było i znowu się zawiodłam... ale mam nadzieję że ten nowy rok przyniesie nam wszystkim wiele pozytywnych niespodzianek. Wierze w to!!! Grunt to pozytywne myślenie i wsparcie najbliższych :) <3

    Ja planowaną @ mam dostać 30 więc pewnie już w ten sam dzień albo na następny będę testować bo ze mnie niewyczekane jajo jest :D

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez te nieregularne @ muszę czekać do dnia najdłuższego cyklu ;)

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc
    trzymam mocno kciuki, od rana będę czekać na wiadomość :)

    Marteczka93
    ja mam nieregularne @, ostatnia była 26.12 więc ja sprawdzam 26.01 jak wcześniej nie dostanę :P

    żabka04
    o ja ruskie bym zjadła :) a pocztą nie idzie wysłać? :P

    RudaWiewióra
    działaj działaj :) dużo przyjemności życzę :) z rana też fajnie he he U mnie mielone dzisiaj :)

    BELÉN
    ja miałam wymioty w pierwszej ciąży od 7 tygodnia do 5 miesiąca :( masakra, nie chcę nic mówić, ale byłam szczuplejsza w 5 miesiącu jak teraz :P brzuszek bardzo późno zaczął być widoczny, a ja tak się nie mogłam doczekać tego brzusia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka

    wpisz mnie proszę do staraczek 2016 :) właśnie zaczęliśmy z mężem, testuję 26.01

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziu, właśnie w tv słyszę, że jakaś matka zostawiła w oknie życia 1,5-roczną córkę... Serce się kraje - my tu z drżeniem serca oczekujemy na testowanie, a niektórzy... Ech szkoda słów :-(

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trzymajcie kciuki za jutrzejszy test :-)

  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc

    No właśnie chociaż serce się kraja to mało powiedziane... Mi serce pęka,czuje złość i niemoc jak widzę jak się dzieje krzywda dzieciom i zwierzętom. Kupę czasu pracowałam z dziećmi jako animatorka,opiekunka do dzieci, pomagam też kuzynce przy 2 dzieci a teraz sama się staram o malucha i każda taka historia w tv itp łamie mi serce i tracę wiarę w 2 człowieka... To już nawet nie człowiek tylko potwór. 9 miesięcy pod sercem i nagle oddać jak zabawkę bo się nie spodobała. Jak dla mnie nic nie jest usprawiedliwieniem na taki czyn. :( :( :(

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak dziewzyny ale lepiej niech odda dziecko jak nie daje rady , albo mialaby gdzies w smietniku zostawic albo w jakiejs histerii zabic ..
    jak dla mnie okno zycia uratowalo wiele dzieciaczkow od smierci

    Żabka masz ci los z tym choróbskiem ..
    moja mama miala z emna podobnie u mnie gorowala angina :P
    dopiero jede lekarz po wielu altach wpad napomysl i zrobil wymaz z tego co pamietam ialam gronkowca zrobili mi szczepionke i od tego momentu lekkie przeziebienia ;)

    Berenika lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki kochane ja mykam na nockę do mojego wariatkowa byle do 6 jakoś zleciało. Rano zobaczę co tu naskrobałyście ciekawego :) :) Miłego wieczorku życzę i spokojnej nocki :*

    Ania_84, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania dzięki za podsunięcie z tym wymazem.
    Będę zmieniać córce lekarza to zaproponuję :-)

    Co do tej kobiety nie znamy jej. Może była porządna i coś ja zmusiło do podjęcia takiej decyzji, a może wolała..... Bóg wie co nic ja nie tłumaczy. ważne że dała dziecko do okna życia jakąś rodzina się dzieckiem zaopiekuje. Mam nadzieję że trafi do kochającej rodziny. Jak każdej matce serce się kraja jak dziecku się krzywda dzieje jej na pewno też.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaWiewiorka miłej pracy:-)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda milej pracy
    Żabka ja mialam robiony wymaz z gardła i nos z antybiogramem ;)
    co do szpinaku uwielbiam pod kazda postacia :) tylko misi byc dobrze dorawiony i mus do niego czosnek :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ