X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • zumbiara Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Rozpisujecie się tutaj jak szalone, dwa dni nie wchodziłam i kilka stron do nadrobienia! :)

    Witam wszystkie nowe staraczki :)

    U mnie wczoraj i przedwczoraj testy owu pozytywne, dziś już tylko lekka druga kreska, skoku temperatury jeszcze nie było, może jutro będzie? Także działamy!
    Szkoda tylko, że kontuzja pleców mnie złapała, 3 dni leżenia na wznak, bo żadna inna pozycja nie wchodziła w grę. Za to jeszcze dziś i jutro na zwolnieniu. Choć zaczyna mi się już w domu nieźle nudzić ;)

    Co do diet - pytajcie mnie, coś tam wiem, jak na dietetyka przystało ;)

    Żabko - kiedy się testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 10:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zumbiara ty tu z nami na bieżąco konwersuj a nie się chowasz?!:-)

    Nie wiem:-) boje się hihi poczekam do jutra chyba.....

  • zumbiara Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz termin @?
    Trzymam kciuki!

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro :-)

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chyba będę jutro testować, kurczę, stresuję się - boję się, że się zawiodę, a od początku starań jeszcze nigdy mnie tak nie prześladowało poczucie, że jestem w ciąży, jak teraz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zumbiara

    Ja owulację miałam w piątek 8 stycznia, jedziemy na tym samym wózku :)

    żabka04
    Jotc

    W takim razie trzymam kciuki dziewczyny i rano oczekuję na zdjęcie 2 kreseczek :)

  • zumbiara Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie koniecznie znać rano!! I pamiętajcie, że kreski mogą pojawić się parę dni później ;)

    Ja niby też na początku starań, ale przed testowaniem nie mogłam w nocy spać, tak się denerwowałam zawsze, masakra!

    Kornelia, może uda nam się zajść w tym samym czasie! :)))

  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny widzę że z was ranne ptaszki :) ja dopiero się obudziłam. Kornelia 85 tak znam dokładnie swój cykl wszystko z dokładnością z zegarkiem w ręku. Koleżanka poradziła mi żebym brała tabletki castagnus na obniżenie prolaktyny a więc teraz od stycznia biorę je plus dodatkowo kwas foliowy i inne witaminy i liczę na cud :) :) Koleżanka która mi je poleciła miała też problem z prolaktyną plus później się okazało z tarczycą ale lekarze długo się męczyli zanim do tego doszli co jest przyczyną i biedna starała się aż 3 lata o dziecko a teraz jest szczęśliwą mamą ślicznej córeczki. Wiadomo każdy przypadek jest inny ale liczę że rok 2016 będzie dla każdej z nas szczęśliwy,wierze w to bardzo :)

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero jestem po @ więc na owulację jeszcze muszę poczekać ale cały czas działamy z narzeczonym,zobaczymy z jakim efektem :P

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zumbiara

    No na to liczę :) musi nam się udać :)
    mnie troszkę boli podbrzusze, ale się nie nakręcam :) czekamy cierpliwie :)

    RudaWiewióra

    o matko ja swojej owulacji nie mogłam się doczekać he he
    ale już po i teraz spokojnie już mogę czekać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 12:35

  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak zaczęliśmy starania jakie było ze mnie niewyczekane jajo, cały czas odliczałam dni kiedy mogę zrobić test i wyszukiwałam u siebie najmniejszych zmian w ciele i zachowaniu... Teraz podchodzę do tego ze spokojem chociaż czasami jest ciężko tak się nakręciłam na to maleństwo :)

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo jak się bardzo pragnie to ciężko jest wytrzymać :) ja należę do tych w gorącej wodzie kąpanych :P

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaWiewióra -zazdroszcze podejscia :))))
    Ja jestem dopiero na poczatku tej drogi wiec serce wali mi jak młot, a dni ciągną się niesamowicie, choć pracuję... :)

    Ile dni po owu robić test? 9 wystarczy?

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dokładnie to samo tym bardziej teraz się to nasiliło jak widzę koleżanki wstawiające na FB pełno zdjęć że są w ciąży albo już urodziły.

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie.... wokół ciąża za ciążą, dziecko za dzieckiem... W sklepach same ciężarne albo z wózkami... Czasem jak mam gorszy dzień to działa to na mnie jak płachta na byka...

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987

    Powiem szczerze że test możesz zrobić dla swojej informacji ale najlepiej by było żeby potwierdzić go badaniem krwi. Bo ja miałam taki przypadek jak dopiero zaczęliśmy starania że test wyszedł mi pozytywnie, ucieszyłam się bardzo ale mimo wszystko zrobiłam 2 test dla pewności który też wyszedł dodatnio,po 3 dniach zaczęłam mocno krwawić jak nigdy i mieć wysoką temperaturę 39. Poszłam do ginekologa po czym się okazało że normalnie przyszedł @ tylko spóźniony i wcale nie byłam w ciąży a Pani ginekolog stwierdziła że test wyszedł pozytywnie bo @ mi się spóźniał i hormony zaczęły wariować więc już aż tak bardzo nie wierzę tym testom. Ale jak już masz zrobić test to najlepiej być cierpliwym i zrób tak jakoś 2 dni po planowanej @ jeśli nie dostaniesz...

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Dokładnie.... wokół ciąża za ciążą, dziecko za dzieckiem... W sklepach same ciężarne albo z wózkami... Czasem jak mam gorszy dzień to działa to na mnie jak płachta na byka...


    U mnie to już nawet nie działa jak płachta na byka tylko dostaję szału normalnie bo tyle teraz się słyszy o tym w tv co robią z tymi biednymi maluchami albo dziewczyny które chcą mieć dzieci nie mogę zajść w ciążę a te co nie chcą mają jedne za drugim i później je krzywdzą...

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaWiewióra, również zazdroszczę podejścia, ja już wytrzymać nie moge normalnie :P I też mnie osaczają same ciężarne koleżanki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc
    kiedy powinnaś dostać @?
    No mnie otacza 6 ciężarnych :) ostatnio dotykałam zaawansowanego brzuszka, obym się zaraziła he he

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również z niecierpliwością czekam na wasze 2 kreseczki Ania, Żabka i Jotc ! :)

    Fipsik wysłałam Tobie zaproszenie, bo wolałabym na te pytanie odpowiedzieć w wiadomości prywatnej :) Nie chciałabym, żeby ktoś z poza forum (osoba niezarejestrowana tu) wiedziała, gdzie mieszkam :) Jeszcze by mnie napadli :D (a z tego, co mi wiadomo nasze rozmowy są widoczne dla wszystkich :( )

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ