X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, rozumiem rozumiem co miałaś na myśli :-)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, warto nawilżać błonę śluzową. Pij sporo ciepłych płynów (jakaś herbata, sok z malin, podgrzane mleko z miodem i czosnkiem, kisiel). Na ból gardła pomaga płukanka zrobiona z wody i soli, ale ja osobiście nie jestem w stanie wypłukać sobie tym gardła bez wymiotów, dlatego płuczę gardło wodą z miodem (można też użyć roztworu wody utlenionej). Jeśli pojawi się wysoka temperatura, wtedy koniecznie odwiedź lekarza, bo nawet domowe sposoby mogą nie pomóc :/

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to teraz wiem, czemu moje temp są takie dziwne.. :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chatę ogarnęłam.:-)
    Teraz wypije kubek koktajlu bo spijamy resztki:-)
    Potem obiadek i jakiś spacerek trzeba zaliczyć.:-)

    Belen ja wolę ciepłe napoje:-) bez mleka z czosnkirm bo na samą myśl mam odruch wymiotny:-(

    Co do cycko w ciąży. To tylko tak na początku bol jest. Gorzej jak się karmi piersią i się przewieje piersi ohhhhhhhh to jest bol na sam widok cyckach chorego się skomli. Przerabialam to.
    Rada na przyszłość uważajcie na cycuchy jak będziecie karmić.:-)

    BELÉN, Jotc lubią tę wiadomość

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oglądacie mecz polskich siatkarzy? Ja juz nie siedzę ale stoję przed tv!!!

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam :) ale emocje!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam że spacerku:-)

    Wiecie co noc mi już nie jest!:-)
    Troszkę podniebienie czuje ale zaraz ciepła herbatkę sobie zrobię z miodkiem:-)
    Ale jaja

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowne ozdrowienie! :-)

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) moge sie przylaczyc? Pierwsze staranie od zeszlego poniedzialku a teraz nie mige sie doczekac zeby zrobic pierwszy test :))) ciezko wytrzymac... Nosi mnie :) no i caly czas mam wrazenie ze kreci mnie w brzuchu...:)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy często w Toruniu to wpadniemy :P

    25 lat mieszkałam w Toruniu, potem się wyniosłam do Bydgoszczy :)


    Aniu na podobnym wózku jedziemy.. wam zabierają kasę, żeby zajść w ciążę, mi zabrali za to, że urodziłam i wychowałam. Ech, ten kraj..

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Żabka to szybko Ci przeszło :)
    ja z moim gronkowcem często miałam ból gardła i anginy. Ale póki co (puk puk w niemalowane) długo nie chorowałam :)

    Dzisiaj ewidentnie pozytywny test owu! Z rozcieńczonego moczu i były dwie kreski!

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko to chyba jakaś wczesno ciazowa infekcja:-)

    Ja od kilku dni zlapalam bzika na punkcie zdrowej żywności studiuję neta, zamówiłam książki i kilka produktów: orzechy brazylijskie, nasiona chia, jądra pestek moreli;-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia do boju! Bierz w obroty meza:-) hihi

    Kas no moja droga po zjedzeniu tyle wiedzy będziesz tu nam pisać i mówić co jeść a czego nie.
    Przypomniało mi się w tej gazecie lekarz się wypowiadał i mówił o dietach przy tarczycy i sugerował żeby się nie opierać na żadnej bo to nie ma wpływu na nią.

    Ja rozmyślam o tym 12.01 i szczerze boję się cholernie i testowania i rozczarowania.
    Świruje!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia męża przyciski tak ze 3-4 dni pod rząd!!!! Przyjemności życzę
    P.s. Tylko z przyjemnością a nie z przymusu :-)

    Kas nie wiem co sobie myśleć o tych dietach czy stosować czy nie.
    Moja endo też mówiła żeby sobie dać spokój, gin też powiedział że mi nic to nie da.......:-(
    Więc nie krępuje się z podjadalam:-)
    Tyle że przy bezglutenowej lepiej się czuję żwawa jestem, chce mi się coś robić bo wcześniej po posiłku albo słodkim zagryzla albo na spanie miałam ochotę:-(

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik w takim razie trzeba będzie się spotkać! :) Daj znać tylko kiedy co i jak :D

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Fipsik w takim razie trzeba będzie się spotkać! :) Daj znać tylko kiedy co i jak :D


    Na jakim osiedlu mieszkasz?

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • RudaWiewióra Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Wszystkie Dziewczyny :) Jestem Nowa i dopiero "Raczkuje" na tej stronce w sumie to za namową koleżanki która poradziła mi ten portal :) Staram się z narzeczonym o dzidziusia od października 2015 i jak na razie bez skutku... :( Mam nadzieję że ten portal podniesie mnie na duchu i razem damy radę :)

    "Wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko umieć cierpliwie czekać..."
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Kasia męża przyciski tak ze 3-4 dni pod rząd!!!! Przyjemności życzę
    P.s. Tylko z przyjemnością a nie z przymusu :-)

    Kas nie wiem co sobie myśleć o tych dietach czy stosować czy nie.
    Moja endo też mówiła żeby sobie dać spokój, gin też powiedział że mi nic to nie da.......:-(
    Więc nie krępuje się z podjadalam:-)
    Tyle że przy bezglutenowej lepiej się czuję żwawa jestem, chce mi się coś robić bo wcześniej po posiłku albo słodkim zagryzla albo na spanie miałam ochotę:-(

    Ja też staram się nie popadać w paranoje. Więcej warzyw, minimum słodyczy i pieczywa i też lepiej się czuję. A te dodatki to zamiast suplementow.

    Dziś do pracy...jeny jak i się nie chce:-/

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda wiewióra witam się :-)Powodzenia :-)
    Oczywiście że dasz/damy radę :-)
    To magiczny rok:-P

    Kas miłej pracy:-)

    Miłego dnia:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaWiewióra

    Hej :) Będzie dobrze, uda się :) Wszystkie liczymy na ten rok :P
    Znasz dokładnie swój cykl? Wiesz kiedy masz owulację? Bo ja wspomagałam się z pierwszy dzieckiem testami owulacyjnymi i teraz przy staraniach o drugie również :) dla mnie są idealne, bo temperaturki nie chce mi się mierzyć :P
    Przeczytaj te artykuły :)

    https://ovufriend.pl/artykul/owulacja-klucz-do-zajscia-w-ciaze,18.html

    https://ovufriend.pl/artykul/11-faktow-na-temat-plodnosci-kobiety-ktore-powinnas-wiedziec-starajac-sie-zajsc-w-ciaze,8.html

    https://ovufriend.pl/artykul/nie-moge-zajsc-w-ciaze-najczestsze-problemy-z-plodnoscia-u-kobiet,11.html

    POWODZENIA

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ