X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O faktycznie wyższe, szczerze to nie zauważyłam, wydawało mi się , że wszystko w normie. Hmm chyba, że źle Ci podałam granicę. Zaraz zobaczę

    Alison
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ę

    Alison
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę do ginekologa młodego faceta i mam strasznego stresa. Nigdy u faceta nie byłam i będę się trochę wstydziła hehe

    Alison
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popatrzyłam na wynik TSH
    Dobra jeszcze raz. Zakręcona jestem
    TSH- 2.15 (0.27-4.20)
    Ft3 5.83 (3.10-6.80)
    Ft4- 16.14 (12-22)
    Już dobrze

    Alison
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon to masz w normie ja mam chyba inne przedziały:-)

    Paulka to super, że wszytko dobrze możesz teraz odetchnąć;-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każde laboratorium ma inny przedział. A norma norma, przy TSH w normie a jednak w okolicy 3-4 to ciężko zajść. A niby norma:-)

    Alison
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon wrote:
    idę do ginekologa młodego faceta i mam strasznego stresa. Nigdy u faceta nie byłam i będę się trochę wstydziła hehe
    Nie stresuj się...mój ginekolog jest w moim wieku i jest najlepszym lekarzem u jakiego byłam. Można z nim na luzie o wszystkim porozmawiać i naprawdę jest kumaty przy tym nie to co Ci starzy którzy nie mają pojęcia o nowościach w medycynie.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam, że ucina wiadomości jak się używa emotikon.

    Dzięki dziewczyny za gratulacje. My już powiedzieliśmy rodzince, więc teraz niech mały kropek sobie jaj już nie robi i z nami zostanie. Hihi.

    Mieszkam w Polsce, w woj. dolnośląskim, ale do mojej lekarki zawsze są takie kolejki. Reszta to konowały. Ordynator ginekologii szpitala w mojej miejscowości przyczynił się do śmierci dziesiątek dzieci. Koleżanka poroniła i powiedział jej, że czego ryczy, przecież nic się nie stało. Ostatnio było o nas głośno kiedy został oskarżony o śmierć noworodka przez niewykonanie cesarki.

    Mój poprzedni doktor, staruszek, odszedł na emeryturę. A był niesamowity, wyleczył mi nadżerkę, którą inni lekarze chcieli operować a on coś tam posmarował, poprzemywał i zeszła.

    A to i tak dobrze, że na początku marca się zarejestrowałam, bo teraz bym miała wizytę na maj albo i czerwiec.

    Dzisiaj usnęłam po 14 i wstałam po 17. Mam zgagę (której nigdy nie miałam), metaliczny smak w ustach a przez to mdłości, zjadłam truskawki z kurczakiem, po czym mnie znowu zemdliło, haha.

    Tak sobie myślę, że te testy mogą mi tak wychodzić, bo ja bardzo dużo wody pije teraz. W nocy też. I przed snem. Normalnie piłam ze 2 litry a teraz na pewno więcej. I mocz jest rozwodniony.

  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od podejścia lekarza. Zobaczymy jaki ten będzie :-) też mi urywało wiadomości po emotkach.Paula90 ja też w województwie dolnośląskim mieszkam :-) a ile jesteś dni po spodziewanej miesiączce? Czytałam, ale nie pamiętam. Chodzi mi, że szybko chyba dopadły Cię te ciążowe dolegliwości :-)

    Alison
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 to super że z kropkiem wszystko w porządku. To najważniejsze. Oby tak do końca.
    Paula90 to u ciebie prawdziwe hormonalne ale szaleństwo; zgaga, mdłości, senność.
    Ja nie mam połowy tych objawów co ty. Przy moim dzieciu choćbym chciała to ciężko zasnąć w dzień nie da człowiekowi pospać.
    A co do wody to ja też teraz dużo pije. Mam jakieś starszne zapotrzebowanie na wodę.
    Tak jak nigdy nie piłam tyle wody wczoraj wypiłam 1,5l butelkę wody

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopadły mnie około 12 dni po skoku temperatury, stopniowo dochodzą kolejne.
    Teraz jest 4 dzień po spodziewanej miesiączce, 17 dzień po skoku temperatury.
    Dzisiaj 17 dzień temperatury wysokiej (37,15)

    Może teraz to głowa, nie wykluczam tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon wrote:
    Popatrzyłam na wynik TSH
    Dobra jeszcze raz. Zakręcona jestem
    TSH- 2.15 (0.27-4.20)
    Ft3 5.83 (3.10-6.80)
    Ft4- 16.14 (12-22)
    Już dobrze
    Hehe to wyniki sa w porzadeczku ;) ja tez nigdy nie byłam u gina faceta hehe tez bym sie troszke wstydzila ;) ale moze jakis dobry jest i Co pomoze ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Hehe to wyniki sa w porzadeczku ;) ja tez nigdy nie byłam u gina faceta hehe tez bym sie troszke wstydzila ;) ale moze jakis dobry jest i Co pomoze ;)
    To ja chyba jestem jakaś inna bo nie wyobrażam sobie iść do kobiety ginekolog:D nie wiem ale wydają mi się niekompetentne:D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dużo kobiet woli isc do faceta ze bardziej dokładniejszy delikatniejszy itp no ja mam Panią ginekolog ;p hehe ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do facetów i do kobiet. Trafiłam na dwóch niekompetentnych facetów choć bardzo miłych. Tylko jeden gin mężczyzna był wg mnie idealny, kompetentny, miły, empatyczny i chciał pomóc.
    Chodziłam też do dwóch kobiet, do jednej chodzę nadal. Obie sa bardzo kompetentne, ale może niekoniecznie delikatne i empatyczne. Dla mnie liczy się kompetencja, nie mam problemów z rozbieraniem się u żadnego ginekologa. Nie chodzę tam na pokaz ani pogaduchy tylko żeby wykrył nieprawidłowości w odpowiednim momencie. Takie nastawienie pomaga przełamać ewentualny wstyd

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tez chodziłam i nadal chodzę do mężczyzn ginekologów. A u mnie jakis dziwny zwrot akcji... @ się nie rozwinęła, zatrzymała, nie wiem o co chodzi. Teoretycznie jutro powinna być, ale dolegliwości z nią związane i samo krwawienie (może i bardziej plamienie) już minęło. Jestem taka zakręcona... o co chodzi :/

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Hej dziewczyny, ja tez chodziłam i nadal chodzę do mężczyzn ginekologów. A u mnie jakis dziwny zwrot akcji... @ się nie rozwinęła, zatrzymała, nie wiem o co chodzi. Teoretycznie jutro powinna być, ale dolegliwości z nią związane i samo krwawienie (może i bardziej plamienie) już minęło. Jestem taka zakręcona... o co chodzi :/
    Meggie zrób test

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie mam żadnego a dzisiaj ta niedziela handlowa :( poczekam dziś cały dzień czy się coś nie zmieni i jutro rano pojadę po test. Aczkolwiek kurczę nie wydaje mi się, żeby mogłoby to być ciaza, bo nie mam dosłownie żadnych objawów... nawet biust mnie nie boli jak przed @, dosłownie niesie nie dzieje.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też biust nie boli a teoretycznie mogę być w 5 tygodniu ciąży. Leć po test, na pewno jakaś apteka jest czynna.

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra mam test, za 15 min będę w domu to zrobię od razu.

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ