X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH robiłam przed staraniami i było w normie

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    TSH robiłam przed staraniami i było w normie
    No to nie wiem :(

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula bardzo mi przykro ;/ ale dziwna sprawa Ci powiem ja mysle ze jedyna opcja wedlug mnie to Tak jak mazia mówi biochemiczna wychodziły pozytywne testy a mimo to okres przyszedł :( , ja mysle ze nie ma opcji aby tyle testow wyszło pozytywnie jakby ciazy nie było. Ja miałam sytuacje w grudniu chyba ze wyszedł mi pozytywny test później robiłam kolejne i ciagle negatywne ale to tylko jeden był wiec wadliwy był .

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynie beta jeszcze może coś wyjaśnić

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robilas drugi raz ? Żeby zobaczyc ewentualny przyrost? Czy dzisiaj odbierasz piatkowa ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj odebrałam piątkową i wynik 16,09.
    Dzisiaj zrobiłam nowa, jutro po 15 odbiór.

    Nic kurde już nie rozumiem

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 strasznie mi przykro. Przykro czytać takie wiadomości. Trzymaj się.
    Ja robiłam dzisiaj bete i jutro odbieram jej wynik. I dostałam skierowanie na badania na 24.04 podejrzewam , że bedzie to USG

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mnie również jest bardzo przykro z Twojego powodu. Może faktycznie cisza biochemiczna. Bo 3 testy raczej by nie wyszły pozytywne. Chyba, że jeszcze okaże się, że jednak jest. Domyślam się, że jest Ci bardzo ciężko teraz, tym bardziej, że rodzina już wie. Może postaraj się teraz odpocząć, może zacząć rozwijać swoje pasje żeby głowę odciążyć. Będzie dobrze, wszystko jeszcze przed nami.

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    Alison
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a krwawisz dalej ? Rozkrecilo sie czy cisza ? No niewiem kurcze jak z ta beta ?;/ trzeba czekać na jutrzejszy wynik . a lekarz 100% powiedział ze ciąży nie było ? To jest twój lekarz czy jakis pierwszy lepszy ze tak powiem .?

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że jestem juz spokojna. Załamanie przeżyłam rano. Nie mogłam sobie poradzić, ale mam cudownego męża, bratnią duszę. I mimo że oboje cierpimy to jakoś udalo nam się przy wsparciu rodziny podnieśc się na duchu.

    Przestałam krwawić, mam brązowe plamienie, bardzo skąpe.

    Lekarza nawet nie znam, ale jest z dość dobrej przychodni. Tylko on był dostępny od razu. Jutro mam wizytę kontrolna darmowa w ramach tej co byłam dzisiaj, mam przynieść wyniki bety.

    Biorę dupka i czekam na jutro. Co ma być to będzie. Rodzina wie od początku i teraz też zna sytuację, powiedzieliśmy najbliższym - rodzicom i rodzeństwu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powiedział że nie widzi ciąży, bo nie ma pęcherzyka i jest cienkie endometrium. Ale sam powiedział że szansa istnieje jedna na milion więc wspomożemy dupkiem, może coś się jednak pokaże.

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Powiem Wam że jestem juz spokojna. Załamanie przeżyłam rano. Nie mogłam sobie poradzić, ale mam cudownego męża, bratnią duszę. I mimo że oboje cierpimy to jakoś udalo nam się przy wsparciu rodziny podnieśc się na duchu.

    Przestałam krwawić, mam brązowe plamienie, bardzo skąpe.

    Lekarza nawet nie znam, ale jest z dość dobrej przychodni. Tylko on był dostępny od razu. Jutro mam wizytę kontrolna darmowa w ramach tej co byłam dzisiaj, mam przynieść wyniki bety.

    Biorę dupka i czekam na jutro. Co ma być to będzie. Rodzina wie od początku i teraz też zna sytuację, powiedzieliśmy najbliższym - rodzicom i rodzeństwu.
    Dziewczyny na tak wczesnym etapie ciąży nawet lekarz jej nie widzi przecież na usg...A lekarze są ostrożni jeśli o to chodzi i dopiero jak mają pewność że ciąża jest to o tym mówią. Mi lekarz powiedział że o ciąży można mówić przy becie 25 A na 100% ciążę potwierdza beta powyżej 200.

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia no właśnie wszędzie szukałam jaka musi być beta żeby mówić o ciąży (pomijając na razie kwestie wzrostu). Moja niziutka ale już dawała nadzieję na testach.
    Już nigdy nie zrobię testu w domu. Od razu jadę na betę. To bez sensu, dają niepotrzebną nadzieję.
    Mi wyszło osiem sztuk z jasną kreska. A takich lepiej widocznych jak Katharina w moim imieniu wrzuciła, wyszły dwa, dzień po dniu i to po południu.

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mazia no właśnie wszędzie szukałam jaka musi być beta żeby mówić o ciąży (pomijając na razie kwestie wzrostu). Moja niziutka ale już dawała nadzieję na testach.
    Już nigdy nie zrobię testu w domu. Od razu jadę na betę. To bez sensu, dają niepotrzebną nadzieję.
    Mi wyszło osiem sztuk z jasną kreska. A takich lepiej widocznych jak Katharina w moim imieniu wrzuciła, wyszły dwa, dzień po dniu i to po południu.
    Ja miałam bete 9.2 i też na zwykłym teście 25mlu był cień cienia...też najprawdopodobniej była ciąża biochemiczna

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle dobrze, że Twoja rodzina wie i potrafi Cię jakoś wesprzeć. Przynajmniej nie będzie nacisku, że powinniście się starać itp. my się od 7 miesięcy staramy i nikt o tym nie wie z mojej rodziny a czasem czuję taki nacisk że strony rodziców. Niby wprost nie powiedzą a jednak czuje, że mają ochotę dopytać. Nigdy jednak nie rozmawialiśmy na takie tematy...więc tak trochę lżej Ci będzie w tej sytuacji. Zawsze masz kogoś bliskiego, kto zrozumie, pocieszy. u Ciebie to dopiero początek starań tak więc dobrze, że się nie załamałam.czasem tak jest, los nas kopnie w dupę, żebyśmy wstały silniejsze...

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    Alison
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam dziś ilu tego ginekologa faceta. Powiem Wam, że bardzo sympatyczny, kulturalny i delikatny. A do tego przystojny hehe i tak się trochę krepowalam. On leczy w klinice leczenia niepłodności. Powiedział, żebym za 4 miesiące do niego przyszła, czyli jak minie rok od starań bo zazwyczaj do roku to trwa. Przepisał mi witaminy na tę chwilę, jak nic nie wyjdzie przez te 4 miesiące to żebym przyszła zaraz po okresie i tak konkretnie się tym zajmie, min drożność jajowodów

    Alison
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedział jeszcze że w tym cyklu to raczej ciszy nie będzie bo pęcherzyk nie pekl. Więc zastanawiam się czy to jednorazowa sytuacja czy to się zdarza notorycznie. Miała tak któraś z Was? Przepraszam ale nie pamiętam dokładnie a różne fora już czytałam

    Alison
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon wrote:
    A powiedział jeszcze że w tym cyklu to raczej ciszy nie będzie bo pęcherzyk nie pekl. Więc zastanawiam się czy to jednorazowa sytuacja czy to się zdarza notorycznie. Miała tak któraś z Was? Przepraszam ale nie pamiętam dokładnie a różne fora już czytałam
    Ja tak miałam że pecherzyk przerósł i zrobiła się torbiel ale jak narazie była to jednorazowa sytuacja

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula musisz zobaczyc jutro jaki wynik bo mowisz ze to krawawienie juz kończy sie jezeli by to była biochemiczna to nie jest przy tym duze krwawienie ze skrzepami z mega bólem brzucha ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 22:45

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam. Paulka niekoniecznie musi być mocne krwawienie i ból. Wiele kobiet nawet nie wie że miały ciążę biochemiczna.
    Paula daj znać jak tam wynik bety

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ