X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu mam takie delikatne brudzenie :/ pewnie jutro mnie @ przywita wcześniej niż budzik....


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina moze nie , aga pisala ze miala takie budzenie a jednak ;)

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Znowu mam takie delikatne brudzenie :/ pewnie jutro mnie @ przywita wcześniej niż budzik....
    Jak masz pierwszy raz takie brudy to rób test. Dokładnie tak jak mówi Paulka89, ja tak miałam i byłam w ciąży. Nie czekaj za długo bo może masz za niski progesteron i trzeba się wspomóc.

    5cs.
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 2 marca 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też miesiączka się zbliża. Temperatura spadła. Jest tylko trochę powyżej lini pokrywajacej.

    Kotwica2018
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyszła dzisiaj @ i boli brzuch wiec juz nie będę sie łudzić, ze może sie udało :)
    Przeczekać teraz tylko @ i działać dalej pozostało, ostatni miesiąc na ten rok :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 08:05


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 2 marca 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Dziewczyny przyszła dzisiaj @ i boli brzuch wiec juz nie będę sie łudzić, ze może sie udało :)
    Przeczekać teraz tylko @ i działać dalej pozostało, ostatni miesiąc na ten rok :O
    :-( :-( :-(

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Katharina szkoda że małpa przyszła:/ u mnie dzisiaj 13dc dalej puste kółko na teście. Agus daj znać jak tam u lekarza :)

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc jestem już po wizycie u lekarza. Dwa pęcherzyki dominujące na dwóch tajnikach, jeden 0,15 drugi 0,13. Mamy działać od niedzieli w każdy dzień a we wtorek kolejna wizyta. Na bakterie mam brać pałeczki kwasu mlekowego i te leki co mi urolog zapisał.

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie technikach tylko jajnikach....:-)

    5cs.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu znowu mam zamiar działać na luzie, ze tak powiem czyli nawet w te gorsze dni wg obserwacji ;) w tym miesiącu urodziny, planowana impreza wiec sobie glowe zajmę czymś, zaraz święta :)
    Od kiedy sie staramy mam wydłużone cykle ponad 30dniowe, dzisiaj 36dc i przyszła @ No czyli juz 1 nowy.
    Mimo wszystko te miesiące mi szybko lecą od @do@...
    Mam nadzieje, ze którejś z Nas w tym miesiącu zaskoczy a najlepiej każdej :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus A który masz dzisiaj dc ? Wiesz jaka masz grubość endometrium ? Trzymam kciuki za owocne działania :D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina to dobrze że tak Ci szybko czas leci bo ja niestety nie mogę tego powiedzieć...u mnie czas się ciągnie strasznie przez to że za dużo myślę.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Katharina to dobrze że tak Ci szybko czas leci bo ja niestety nie mogę tego powiedzieć...u mnie czas się ciągnie strasznie przez to że za dużo myślę.
    To pewnie dlatego. Ja dzisiaj zamówiłam 5szt testów owu wrazie jakbym znowu miała powtórkę z tym śluzem z tego cyklu to sobie po prostu machnę test, chyba, ze znowu ciagle bedą pozytywne haha :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus to trzymany kciuki, działaj tam i bez stresu :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 2 marca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Agus A który masz dzisiaj dc ? Wiesz jaka masz grubość endometrium ? Trzymam kciuki za owocne działania :D
    No właśnie nie mam nigdzie napisana a się nie zapytałam:-(

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wam ;)
    Katharina szkoda ze przyszła @ :( :(
    Agus to dobrze ze nie masz zastrzeżeń do działań hehe ;)
    Kotwica póki nie ma @ zawsze nadzieja jest A niektórym spada temperatura i mimo to udaje się ale jak mówisz temperatura nie spadla poniżej dolnej granicy ;)
    Ja dzisiaj mierzylam temperature i mam 37 :p (choroba już przeszla, tylko nos zawalony :\)

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem zupełnie nowa... szukam jakiegoś forum.. gdzie zwyczajnie mogłabym się wygadać... widzę, że Wy już jesteście ze sobą w pewnym sensie zżyte ... ale może przygarniecie kropka :D my z mężem się zaczęliśmy starać... tak na poważnie nie wiem październik-listopad? sama nie wiem dokładnie bo po ślubie w lipcu 2017 oczywiście plan na dzidziusia był, ale bez jakiejś spiny... nawet nie liczyłam kiedy mam dni płodne... ale po jakimś czasie zaczęłam się martwić.. że może ze mną jest coś nie tak... byłam u lekarza zleciła badania hormonalne...i progesteron w 21 dc za niski...dostałam duphaston na kolejne dwa cykle... od tego zacznę też mierzyć temperaturę... bo widzę że to podstawa... i tak... dziś mój 35 dc bo właśnie od października jakby mój organizm wyczuł i moje cykle z 30 dni zwiększyły się najpierw do 35 później 37 i na razie się tego trzyma... pozdrawiam Was ciepło i każdej życzę powodzenia w staraniach :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Skarpeta :)
    To masz tak jak ja od kiedy sie staramy to cykle wydłużyły sie o Ok tydzień z 28 na 33,35,36 :/
    Witamy w takim razie w gronie i trzymamy kciuki ;)
    Powiedz o sobie cos z jakiego jesteś miasta, czy masz juz dzieci ?:) ile masz lat ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc skarpeta (hehe fajny Nick) ;) pewnie ze możesz do nas dolaczyc ;) to mniej więcej zaczelas starania Jak ja :p powiedz nam kiedy masz miec następna @ i ile masz lat ;)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia ilu dniowe masz cykle ?

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ