X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 1 marca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialyscie jakieś objawy ciąży jeszcze przed miesiączka? To jest w ogole możliwe.

    Kotwica2018
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wróciłam z pracy i wyjęłam z siebie ten korek zwany tamponem i było duuuuzo sluzu w zabarwieniu żółtym a w nim delikatne brązowe plamienie ale takie pod światło wiec albo sie @ rozkręci albo....
    Zobaczymy :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga chyba wszystkie mamy cos zakodowane w tej głowie ja tez jakoś nie wierze Hehehe ;)
    Właśnie jestem ciekawa i podłączam sie do pytania Kotwicy :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży nie miałam żadnych objawów oprócz barku @. Żadnych mdłości boli brzucha itp itd

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia jeśli to oczywiście nie tajemnica to z pierwsza ciaza starałas sie czy raczej wpadka ? :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Mazia jeśli to oczywiście nie tajemnica to z pierwsza ciaza starałas sie czy raczej wpadka ? :)
    Powiem tak : ani wpadka ani nie starania. Byłam świadoma że może być ciąża ale jakoś nie przejmowalam się tym i nie myślałam czy będzie ciąża czy nie dlatego test zrobiłam po tygodniu od terminu @ i już kiedy konczylam zakraplac test to widziałam że pojawia się druga mocna krecha:D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 1 marca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten luz którego brakuje teraz i każdej z Nas by sie przydał :D co ma byc to bedzie :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 1 marca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Ten luz którego brakuje teraz i każdej z Nas by sie przydał :D co ma byc to bedzie :D
    Dokładnie Katharina dużo łatwiej gdy podchodzi się na luzie...przy drugiej ciąży już się staraliśmy i też już testy owulacyjne robiłam obserwowałam się myślałam ale w drugim cyklu się udało A teraz zobaczymy co z tego wyjdzie.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 1 marca 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pamiętam jak to było u mnie ale raczej nie miałam jakiś wczesnych objawów ciążowych;-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 1 marca 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja chyba też nie miałam żadnych objawów. Pamiętam tylko że w dniu spodziewanej @ miałam jakieś brudy. Myślałam że to zbliżającą się @ a tu tescik i 2 kreski :-).
    Jutro o 8.30 mam wizytę u gina.

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 1 marca 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agus ja też jutro ale dopiero o 18 :D daj znać jak po wizycie:D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka nie bądź taka pewna że nie było bo mogła być wcześniej zanim robiłaś testy. A dzisiaj robiłaś też czy już nie ?
    Nie dzisiaj nie robiłam juz bo szkoda mi ich używać :p skoro wiem ze po juz jest chyba hehe ;) no to nic posiedzę z wami dluzzzej hehe;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Hej dziewczyny. Ja chyba też nie miałam żadnych objawów. Pamiętam tylko że w dniu spodziewanej @ miałam jakieś brudy. Myślałam że to zbliżającą się @ a tu tescik i 2 kreski :-).
    Jutro o 8.30 mam wizytę u gina.
    Agus daj znać jak po lekarzu ;)

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 1 marca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Nie dzisiaj nie robiłam juz bo szkoda mi ich używać :p skoro wiem ze po juz jest chyba hehe ;) no to nic posiedzę z wami dluzzzej hehe;)
    Ja myślę że to z powodu choroby. Albo nie było albo Ci się poprzesuwala. Ja bym się wcale nie zdziwiła jakby u mnie też nie było w tym cyklu bo trochę się stresowałam i tymi badaniami a potem jak wyszła tą bakteria. No nic, jutro zobaczymy.

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga albo wy dziewczyny moze sie orientujecie czy jeżeli nie było by owulacji to mimo to bylaby podwyzszona temperatura po owulacji ?
    Po czym mozna zobaczyc ze owulacji nie było niewiem ciagle jest niska temperatura ? Czy jak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 15:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotwica2018 wrote:
    Mialyscie jakieś objawy ciąży jeszcze przed miesiączka? To jest w ogole możliwe.
    Ja tez nie miałam nic przed @dopiero w 5,6 tyg mdłości trwajace tydzień dwa i tyle ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina a ty jak chcesz miec pewnosc co i jak czy sie udało zbadaj szyjkę macicy jeżeli jest nisko i twrda ( porównanie do czubka nosa) na prwno się udało jeżeli jest miękka ( jak usta) to przyjdzie @ ja u siebie patrzyłam i gdy byla miekka wiedziałam ze juz nic. Tego nie bedzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 15:17

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 1 marca 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Katharina a ty jak chcesz miec pewnosc co i jak czy sie udało zbadaj szyjkę macicy jeżeli jest nisko i twrda ( porównanie do czubka nosa) na prwno się udało jeżeli jest miękka ( jak usta) to przyjdzie @ ja u siebie patrzyłam i gdy byla miekka wiedziałam ze juz nic. Tego nie bedzie
    Dzięki Paulka za rady ale ja nigdy sobie sama nie badałam i nie wiem czy akurat jest twarda czy miękka czy wysoko czy nisko bo nie mam porównania, plamienia juz nie mam żadnego ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko taka znam metode na ciąże bez testow przez badanie szyjki :p no to czekamy ;)....

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 1 marca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Aga albo wy dziewczyny moze sie orientujecie czy jeżeli nie było by owulacji to mimo to bylaby podwyzszona temperatura po owulacji ?
    Po czym mozna zobaczyc ze owulacji nie było niewiem ciagle jest niska temperatura ? Czy jak?
    Hmmm....ciezko zbadać czy była owu czy nie. Najlepszym dowodem jest zbadanie progesteronu. Jak mierzysz temperature to zazwyczaj nagły zwyz o 0,2 śr. świadczy że była. Jeżeli rośnie powoli to jej nie było

    5cs.
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ