X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) wow jak mi miło, że ktoś się odzywa :) no to tak : 31 lat stuknęło mi w lutym ... Nick - ktoś tak kiedyś na mnie mówił i się przyjęło na jakiś czas :) jestem z okolic Warszawy - ale nie jestem miastowa ;p @ przewiduję na niedzielę maks poniedziałek i mam mocne postanowienie mierzenie temp.

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka zazwyczaj miałam 28-30 ostatnio 34. Jak patrzyłam w kalendarzyk to owulacje w przeciągu roku miałam między 16 a 19 dc mniej więcej

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Skarpeta:) fajnie że do nas dołączyłas :D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się dziewczyny cieszę, po woli doczytuję coś o Was...:) kurde widze że nie jestem sama w swoich nadziejach

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć skarpeta. Nasze grono się powiększa. Umowilam się na wizytę do ginekologa i zamierzam się zapisać na wizytę w poradni rodzinnej w sprawie npr.

    Paulka89 lubi tę wiadomość

    Kotwica2018
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Ciekawe jak to z nami będzie ;) ja tak czuje ze wy wszystkie zaciazycie a ja zostanę :p

    hahahah dziewczyny jakie to prawdziwe... i o mnie ;p

    ja Wam jeszcze powiem że przytłaczające jest jak wkoło się słyszy i widzi ta zaszła w ciąże, ta rodzi w lipcu, itd...

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta tutaj wszystkie mamy nadzieje....
    oby marzec sprzyjał :)
    Ja nie mierze Np temperatury bo jestem nie dokładna, zapominałam to dzien to dwa, wstaje o różnych porach dnia wiec u mnie by to nie było wiarygodne ;) trzymam kciuki i mam nadzieje, ze Ci sie uda to co postanowiłaś ;)
    Mazia pisałaś wcześniej, ze Ci sie zdarzyl cykl bez bóli ja tez taki miałam jeden w zeszłym roku pamietam ale wtedy nawet sie nie staraliśmy ;) a tak to zawsze ból podbrzusza i piersi masakryczny :/ dostałam tabletki nawet od gin na to z agnus castus ale jakoś średnio pomagają ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 12:22


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiam się ten olej z nasion wiesiołka Wam pomaga?

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 dziękuję Tobie też życzę żeby się szybko udało :)

    i Wam Wszystkim dobre duszyczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 12:51

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    zastanawiam się ten olej z nasion wiesiołka Wam pomaga?
    Tak pomaga jest po nim naprawde dużo sluzu ;)
    Katharina piszecie z Mazia o cyklach bez boli ja mam takie dwa cykle zawsze bardzo bolały mnie piersi i były wielkie a teraz nic nie boli i sa normalne i tez zastanawiałam sie czemu sie tak stało :/?
    A i ja sama z siebie kupiłam te tabletki castagnus brałam je ale po nich okres miałam meeega długi bo 7.8 dni i do tego miałam taki ból jajnika trwający dwa dni ze myślałam ze poplacze sie :( I wystatszylam sie i przestałam to brać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 13:06

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta ja biorę ten olej z wiesiolka i jestem bardzo zadowolona, efekt zobaczyłam dopiero fakt po 3mc ale sluzu u mnie przybyło o 80% jak miałam susze tak teraz zalało dosłownie haha :D
    Paulka mi sie wydaje, ze ja nie miałam tych boli jak miałam cykl bez owu ponieważ mnie piersi i podbrzusze boli zawsze od owu do @, zdarzyło mi sie to tylko raz a wiadomo może sie zdarzyć cykl bez owu tzn co któryś taki jest tak gdzieś czytałam, ale reki sobie obciąć nie dam, fakt tamten cykl był fajny bo zero dosłownie zero bólu ale one u mnie sa wyznacznikiem owu bo jak zaczynaja bolec to wiem, ze mam owulacje bądź dzien dwa temu była ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze sie u mnie coś podzialo jak tak jest :/ dowiem się jak bede u tego lekarza :/ bo nawet nie chce mi się juz szukać na necie czytać i gdybac :)

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    To moze sie u mnie coś podzialo jak tak jest :/ dowiem się jak bede u tego lekarza :/ bo nawet nie chce mi się juz szukać na necie czytać i gdybac :)
    Ja w tym cyklu na pewno niczego szukać juz na necie nie będę :D straciłam przez to kilka dni :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I daj znac co Ci lekarz powiedział :)

    Paulka89 lubi tę wiadomość


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie całkiem odwrotnie. Zawsze miałam cykle 28 dniowe a teraz się skróciły do 26 czasem 25 dni. I często przed @ mam plamienia. Myślałam że to za niski poziom progesteronu ale wyniki ok. Lekarz też nie umie tego wytłumaczyć :-(

    5cs.
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to ja też olej sobie kupię :) kurde czytam i jestem pełna podziwu, jak potraficie odczytywać sygnały swojego ciała... kurde ja Wam powiem, że ja powinnam dostać za dwa dni @ , ale jak chyba każda z nas mam cichą nadzieję, że się nie pojawi... nie umiem tak jak Wy zaobserwować zmian, bo chyba za krótko siebie obserwuje... mimo niskiego progesteronu mam jednak nadzieję że to wszystko się poprzesuwało... i może jednak coś z tego będzie... bo jak w żadnym miesiącu się staraliśmy aby korzystać z tych przyjemności gdy się tylko dało :) jedyne co wydaje mi się inne to ogromy ból piersi już na dwa tyg przed okresem... a wczoraj... jak tykające bomby - no tak jeszcze nie miałam... no ale jest też szansa, że zwyczajnie za bardzo chce... i z tym się też liczę. Oczywiście naczytałam się artykułów, komentarzy na różnych forach... i zdaje sobie z tego sprawę, a jednak. Bardzo też przydatne jest to co piszecie ... Dobrze się tu z Wami czuję :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta niestety często objawy pojawiają sie jak bardzo tego chcemy i juz je sobie czasami można nawet wymyślić, takie same objawy jak na okres miga byc rownież na ciaze, ja teraz na pewno nie mam zamiast testować juz wcześniej niż 35dc, postaram sie spokojnie poczekać i nie szukać na internecie każdego objawu bo to przygnębia tylko gdy pojawia sie minus ;):/


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tez nie ma martw sie na zapas bo bardzo krótko sie staracie wiec jest jeszcze czas ;) do roku trzeba działać i próbować potem juz szukać pomocy :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta trzymam kciuki za ciebie żeby tobie sie udało ;) masz dwa dni do @ To juz ;) najgorsze jest to czytanie na necie ja wszytskie moje poprzednie cykle siedziałam czytałam i tak dzień w dzień prawie do @ :o oszalec można hehe ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból piersi zawsze był zwiastunem @ A w ostatnim cyklu mnie nie bolały wcale i to mnie zmylilo ale owulacja była napewno bo potwierdził ja lekarz ...olej z wiesiolka biorę dopiero pierwszy cykl i jak narazie żadnej poprawy nie widzę...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ