X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    A u mnie całkiem odwrotnie. Zawsze miałam cykle 28 dniowe a teraz się skróciły do 26 czasem 25 dni. I często przed @ mam plamienia. Myślałam że to za niski poziom progesteronu ale wyniki ok. Lekarz też nie umie tego wytłumaczyć :-(
    A ja właśnie agus zawsze miałam 26.25 dni a teraz dwa cykle 28.29 wlasnie od tych dwóch cykli cos sie dzieje tak widze bo stały się dluzsze i nic nie boli , więc albo "naprawiam" tarczyce i hormony i wszystko teraz zaczyna sie normowac albo soe zepsuło wszystko hehe ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki A z innej beczki macie juz jakies wybrane imiona ? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaszlam w ciaze I bylaw na tym usg o płci to mówię Pani doktor ze bedzie Amelka a Pani doktor tak patrzy patrzy na ten moniotr i mowi yhy tak bedzie amelek z sisiorkiem :) wtedy byłam 100% ze będzie amelka i innego pomysłu nie miałam dopiero moja mama a moze Kacperek kapselek i jest Kacperek ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Kobitki A z innej beczki macie juz jakies wybrane imiona ? :D
    Ja chciałam Antosie ale jak tylko zaszłam w ciążę i pierwsza i druga to odrazu byłam pewna że będzie chłopak...już raczej się Tosi nie doczekam...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla dziewczynki zawsze miałam w głowie Maja ale, ze na świat przyszła moja siostrzyczka to jej dałam to imię :)
    Teraz dla swojej córki mam Lena a dla chłopczyka Wiktor, Aleks, Kuba nie wiem mąż na żadne sie nie zgadza haha


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chodzi po głowie Kubus, Ksawery a dziewczynka Matylda, Klara tez mi sie podoba

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane świetne imiona... ja jak Paulka89 Matylda to było moje imię nr jeden teraz z mężem Klaudia nam chodzi po głowie... mi się jeszcze Laura podoba, a męskie imiona to Leon na pewno... i jeszcze kilka...tu jest problem ;p

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Skarpeta niestety często objawy pojawiają sie jak bardzo tego chcemy i juz je sobie czasami można nawet wymyślić, takie same objawy jak na okres miga byc rownież na ciaze, ja teraz na pewno nie mam zamiast testować juz wcześniej niż 35dc, postaram sie spokojnie poczekać i nie szukać na internecie każdego objawu bo to przygnębia tylko gdy pojawia sie minus ;):/

    i niestety wiem to wszystko... ale co z tego...mam nadzieję, że za jakiś czas głowa mi się uspokoi... i wtedy wszystko będzie prostsze :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze sie cos doszukuje co nie?mimo ze test negatywny a to pewnie za wcześnie i tak za każdym razem . ja upre się w tym miesiącu o nie ruszam testu dopiero jak się spozni @ to wtedy nie bede robić co miesiąc nadziei :(

    Ja miałam akcje trzy cykle temu zrobiłam test patrzę a tam druga kreska i szok szok ze juz sie udało akurat wtedy miałam lekarza powiedziałam mi ze zrobiłam test trzy dni przed @ wyszedł pozytywny on zanotował to w komputerze, mysle tak za dwa dni powtorze test robie testa tu nic biel , poleciałam do apteki po dwa zrobiłam jeden i nic temperatura byla wysoka. Na drugi dzień temperatura spadla szyjka miekka i czar prysl:p

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też będę próbować, nie ma co się nakręcać..a jednak to nie takie proste..ja w sumie też nie zamierzam robić testu dziś czy jutro, tylko wtedy jeśli się spóźni, jeżeli w ogóle do tego dojdzie...

    3mam za nas kciuki, żeby nam głowy się uspokoiły :) znam bardzo dobrze takie przypadki... że to jednak działa głowa, ba nawet ze znajomej bezpłodną zrobili i pojechała od tego wszystkiego na wakacje odpocząć i zaszła ...

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie objawy przed miesiączka też się zmieniły jak zaczęliśmy się starać. Ale to było po trzech miesiącach od odstawienia tabletek anty. Może to jest powód. Teraz przed miesiączka nie puchna mi tak piersi i aż tak nie boli mnie brzuch.

    Kotwica2018
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się zawsze podobał Oliwier i tak ma na imie na syn. Była jeszcze mowa o Alanie. Co do dziewczynki to Blanka albo Liliana.
    Ja to znowu nie mam żadnych bolacych piersi ani nic. Brzuch tylko pobolewa i tyle.

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na 18 idę do gina...denerwuje się...mam przeczucie że coś będzie nie tak ...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak nie ma objawów to też jest objaw :)

    Mazia89 będzie wszystko dobrze, trzeba myśleć pozytywnie ;p

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    dziewczyny jak nie ma objawów to też jest objaw :)

    Mazia89 będzie wszystko dobrze, trzeba myśleć pozytywnie ;p
    Skarpeta ja jestem z tych które nie umieją myśleć pozytywnie we wszystkim doszukuje się drugiego dna i wszystko widzę w ciemnych barwach ...ehh czasem sama siebie mam dosyć

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Ja na 18 idę do gina...denerwuje się...mam przeczucie że coś będzie nie tak ...
    Mazia nie denerwuj się ;) i daj znac jak będzie po ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka dam znac co i jak napewno. Dziewczyny jak to jest z ta temperatura ja mierze od wtorku i mam takie wyniki :36.54 , 36.44, 36.37, 36.34...możecie coś na ten temat powiedzieć? Bo ja nic z tego nie czaję

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam :) dołączam się do grona tegorocznych staraczek. Co do cykli to u mnie zdarzył się raz cykl 22 dniowy co było dla mnie szokiem bo z reguły miałam cykle 28 dniowe, przed pierwszą ciążą. Teraz ostatnio miałam cykl 26 dniowy. I też zgłupiałam. Nie wiem od czego to zależy. Obecnie czekam dopiero na @
    A co do imion kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży zastanawiałam się długo nad imionami. I ostatecznie padło, że jak bedzie chlopczyk będzie Szymon a dziewczynka miała być Oliwia. No i padło na Szymka.

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka dam znac co i jak napewno. Dziewczyny jak to jest z ta temperatura ja mierze od wtorku i mam takie wyniki :36.54 , 36.44, 36.37, 36.34...możecie coś na ten temat powiedzieć? Bo ja nic z tego nie czaję

    w którym dniu cyklu jesteś?

    Kotwica2018
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia, masz bardzo ładny cykl. U mnie te pierwsze wyższe temp. tak szybują mocno do góry, że czasami się zastanawiam czy wszystko jest w porządku.

    Kotwica2018
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ