X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotwica dzisiaj mam 13 dc

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć minsdusia ;)
    Mazia zaloz sobie tutaj na ovufriend wykres tam bedziesz sobie wpisywać wszystkie temperatury, on wykryje ci domniemana owulke ;) albo ja mam apke FLO ,a Agi musisz zapytać o temperatury bo obeznana jest:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 16:48

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka założyłam i wpisuje ale jak narazie wykres mi nic nie mówi

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Ja na 18 idę do gina...denerwuje się...mam przeczucie że coś będzie nie tak ...
    Daj koniecznie znać co tam lekarz powiedział. Ja myślę że jutro będzie u Ciebie owu z tego co napisałaś o temperaturach. Zresztą pewno lekarz Ci też powie ;-)

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus tylko że wcale nie mam śluzu plodnego

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia nie denerwuj sie nie potrzebnie, za godzinę będziesz u lekarza i wszystkiego sie dowiesz i daj znac ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia nic sie nie dzieje ze sluzem bo to ze nie ma go nie znaczy ze nie ma ;) hehe moze byc wewnątrz ;) A jak wpisujesz tempke to wykres Ci mniej więcej pokaze kiedy bedzie ow;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 17:00

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa:D zbieram się zaraz do lekarza. Trzymajcie kciuki

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy ;)

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia ale z Ciebie czarnowidz...;p daj znać Wszystkie jak widzisz czekamy z niecierpliwością :) ja właśnie wróciłam z biegania... ale jest mega zimnooooo:)

    cześć MIndusia :) jesteśmy z jednego rocznika :) długo się staracie o drugą gwiazdę?

    Staramy się o dzidziusia :)
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 2 marca 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotwica to dobrze że masz wysokie temperatury. Podobno to dobry sygnał, chociaż przeglądając wykresy na ovufriend to z różnymi temperaturami zachodziły staraczki w ciążę. Na to nie ma reguły. Jeden wykres był z strasznie niskimi temperaturami zakończony ciążą a inny gdzie były b. wysokie temp a potem przyszła @.
    Skarpeta zaczeliśmy się starać dokladnie od grudnia tamtego roku więc teraz jest 3 miesiąc ;)

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 2 marca 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 my troszkę wcześniej, ale czuję jakby nasze starania były coraz ... nie wiem jak to nazwać bardziej się staramy zaczynam po woli ogarniać rozumiesz... wcześniej było to chyba niedbałe tak to teraz odczuwam z biegiem czasu, jesteśmy po ślubie już 7 miesięcy ale jakoś na początku to... nie wiem co myśleliśmy heheh... ale widzę że pewnie z racji tego że to już drugie większe doświadczenie :) zamierzam od tego okresu też mierzyć temperature... i zobaczymy mi się zbliża @ za jakieś dwa dni... i tak sobie czekam ale w głębi duszy liczę że się nie pojawi ;p

    fajnie, że z nami jesteś ja do dziewczyn dołączyłam dzisiaj... chyba każda ma taką potrzebę wygadania się :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie więc tak : pęcherzyk dominujący ma 18 mm ( dokładnie tak jak wyliczalam sobie sama ) A endometrium 7mm , lekarz powiedział że jest w normie. Owulacje wyliczył na poniedziałek więc kazał się starać w niedzielę i w poniedziałek napewno. Od czwartku dwa razy dziennie mam stosować luteine dopochwowo przez 12 dni. Pytałam go jak to jest z tym śluzem I powiedział mi że często jest tak że śluz pojawia się dopiero po owulacji na chwilę...A testy mówi że jak chce robić to najprawdopodobniej pozytywne wyjdą dopiero niedziela poniedziałek wtorek. Ufff jest jakaś nadzieja :D

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna wizyta za tydzień w sobotę żeby potwierdzić czy owulacja była.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie więc tak : pęcherzyk dominujący ma 18 mm ( dokładnie tak jak wyliczalam sobie sama ) A endometrium 7mm , lekarz powiedział że jest w normie. Owulacje wyliczył na poniedziałek więc kazał się starać w niedzielę i w poniedziałek napewno. Od czwartku dwa razy dziennie mam stosować luteine dopochwowo przez 12 dni. Pytałam go jak to jest z tym śluzem I powiedział mi że często jest tak że śluz pojawia się dopiero po owulacji na chwilę...A testy mówi że jak chce robić to najprawdopodobniej pozytywne wyjdą dopiero niedziela poniedziałek wtorek. Ufff jest jakaś nadzieja :D
    No i super wiadomość:-). To na dobę ile ten pęcherzyk rośnie? I jaki musi być duży żeby pękł? Mi teraz mówił że ok niedzieli, poniedziałku będzie owulacja ale mamy już od niedzieli zacząć :-)

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta luteinie to po co?

    5cs.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Mazia, czeka Cie gorąca niedziela Hihi, trzymam kochana kciuki tak jak i za wszystkie :*


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus w sobotę miałam 9 mm więc wychodzi na to że rośnie 1.5 mm na dobę u mnie. Musi mieć około 22 mm żeby pęknąć..mi powiedział że poniedziałek najpóźniej wtorek będzie owulacja i żeby zacząć od niedzieli A poniedziałek to już obowiązkowo bo lepiej mówi żeby plemniki poczekaly na jajeczko

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    A ta luteinie to po co?
    Luteina w razie gdyby doszło do zapłodnienia ona pomaga w zagniezdzeniu bo to jest progesteron dzięki któremu endometrium jest bardziej " przyjazne " dla zarodka

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    To super Mazia, czeka Cie gorąca niedziela Hihi, trzymam kochana kciuki tak jak i za wszystkie :*
    Dokładnie Katharina to będzie gorący weekend hehe :D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ