X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 13 marca 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Kiedy mialas owulacje ? Wiesz moze ? Kiedy bylas u lekarza i ona powiedziała ze już po?
    Owulacje najprawdopodobniej miałam w środę A w sobotę mi powiedział że jest po

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nanaXXX Przyjaciółka
    Postów: 82 30

    Wysłany: 13 marca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 Gratuluję Ci z całego serca

    1c maj 2002r-6t +++
    2c sierpień 2003r-7t +++
    3c wrzesień2010r-Syn Karolek
    4c wrzesień 2015r-25t synek Bogdanek +++
    5c grudzień 2016r-7t +++
    6c pażdziernik 2017r-6t +++
    PCOS, Hyperprolaktynemia
    Starania o rodzeństwo dla Karolka
    https://ovufriend.pl/graph/869b18d2d61236880a161a75ac90b398
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Owulacje najprawdopodobniej miałam w środę A w sobotę mi powiedział że jest po
    Aha aha no to jutro juz 7dpo jeszcze z 5 dni i mozna zastestowac ;)
    Ja jednak po moich stresach proponuje zastestowac w dniu spodziewanej @ :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nanaXXX wrote:
    Paulka89 Gratuluję Ci z całego serca
    Dziękuję ;) a jak z toba ? Bo mowilas ze ten otrivelle niewiem czy dobrze napisałam zafalszowal test ?

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 13 marca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moje kochane ja od rana na spotkaniu w pracy i nawet nie mialam jak zerknac a brzuch mnie tak boli :( czekam na Wasze testy i dalszą dobrą passę! :) ja nastawiam się, że 6 maja zobacze 2 kreski, wtedy bede po badaniu i w terminie spodziewanej @. Zatem 2 miesiace spokojnie poczekam :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie trzymam kciuki za ciebie zebys faktycznie tego 6maja zobaczyla || :D. Zawsze cie tak brzuch boli podczas @?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2018, 12:07

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 13 marca 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 zawsze w 1 i 2 dniu. Nie aż tal mocno, bo tabletek nie biorę ale jednak czasami dostaje silnych skurczów. Jutro już pewnie będzie ok :) dziękuje za kciuki :*

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio zakupiłam zapas tamponow bo az 48 sztuk ;) moze sie nie przeterminuja hehehe .spać nie moge cos zaczęłam sie budzic o 4 :o a juz o 6 nie spałam i przez to nieprzytomna jestem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 ogromne gratulacje :-)
    u mnie @ jakiś taki nijaki, krwi prawie wcale.
    Idę jutro robić FSH, LH i Estradiol. Jutro 4 dzień cyklu więc w sam środek zakresu.

    Robicie testy owulacyjne? Jest sens? Mi dotąd jeszcze nie wyszedł pozytywny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie a Ty bedziesz miec robiona 16 tego droznosc jajowodow ? Nie boisz sie ? Słyszałam ze troszke boli :o

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Paulka89 ogromne gratulacje :-)
    u mnie @ jakiś taki nijaki, krwi prawie wcale.
    Idę jutro robić FSH, LH i Estradiol. Jutro 4 dzień cyklu więc w sam środek zakresu.

    Robicie testy owulacyjne? Jest sens? Mi dotąd jeszcze nie wyszedł pozytywny.
    Paula nie rób tych testow nie polecam bo mi od kad sie zaczęliśmy starać cały czas pozytywne wychodziły i nic sie nie udawało, a w tym cyklu ani jednego nie miałam pozytywnego i udało sie ;) lekarze mówią żeby temperature mierzyć :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina juz po lekarzu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267...34 [email protected]... 5 cykl starań
    Kotwica2018...27lat...@.. 2 cykl starań
    Rybkaaga...33 lata... @ 21.03.. 4 cykl starań
    Mazia1989....28 [email protected].. 3 cykl starań
    Meggie1...28 lat...@ 11.03.... 11 cykl starań
    [email protected]... 7 cykl starań
    [email protected].. 1 cykl starań

    Paula wpisz sie do tabelki Nick ile lat kiedy @ i który cykl skopiuj tabelke i wpisz sie

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 13 marca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Katharina juz po lekarzu ?
    Hej, tak ja juz po lekarzu, przewiduje owulacje w przeciągu 3 dni moja Pani doktor, co mnie zdziwiło bo ja i sucho jak nie ja( tak wiem sluz może byc w środku, i ogóle jakoś obstawiałam przy takich długich cyklach gdzieś na 20 dzien No ale skąd moge wiedzieć jak długi ten cykl chciał byc :P pobrała mi tez dzisiaj krew na hormony i za 10 dni mam znowu na pobranie krwi sie zgłosić ( w końcu mi zrobiła to badanie) a za dwa tygodnie będziemy obgadywać wyniki ale mam nadzieje, ze juz te pozytywne Hehehe :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 13 marca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka a Tobie gratuluje dwóch mocnych krech !!!! Juz chce zdjęcie usg! :D

    Paulka89 lubi tę wiadomość


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Hej, tak ja juz po lekarzu, przewiduje owulacje w przeciągu 3 dni moja Pani doktor, co mnie zdziwiło bo ja i sucho jak nie ja( tak wiem sluz może byc w środku, i ogóle jakoś obstawiałam przy takich długich cyklach gdzieś na 20 dzien No ale skąd moge wiedzieć jak długi ten cykl chciał byc :P pobrała mi tez dzisiaj krew na hormony i za 10 dni mam znowu na pobranie krwi sie zgłosić ( w końcu mi zrobiła to badanie) a za dwa tygodnie będziemy obgadywać wyniki ale mam nadzieje, ze juz te pozytywne Hehehe :D
    No to fajnie ze zrobila Ci ta krew ;) bedziesz wiedziec co i jak :p to jak owulka za trzy dni to lecisz z koksem hehe ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wizyte to mysle umowic sie dopiero gdzies za trzy tyg zeby mozna bylo serduszko usłyszeć ;) w sumie to zapytam lekarza kiedy tu na wizytę trzeba dzwonic :p

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 13 marca 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka no pewnie, ze sie boje! I to bardzo, ale powiem szczerze ze juz jestem psychicznie przygotowana na to i jak wiem, ze to moze pomóc to jestem na to gotowa. Juz bym chciała, ale wolę miesiąc pozniej z racji tego wylotu na wakacje.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Paulka no pewnie, ze sie boje! I to bardzo, ale powiem szczerze ze juz jestem psychicznie przygotowana na to i jak wiem, ze to moze pomóc to jestem na to gotowa. Juz bym chciała, ale wolę miesiąc pozniej z racji tego wylotu na wakacje.
    No jeszcze miesiąc ;) dobrze ze psychicznie się nastawilas juz to lekko pójdzie ;)

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 13 marca 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka nie omieszkam ale raczej bez koksu :P a tak na poważnie to jutro juz mam zamiar dopaść moje szczęście hahaha


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ