X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowaola no to moze faktycznie przez stres sie przedłużył cykl ale to prawda ze jak sie stara to dłuższy jest bo ja zawsze miałam 25-26 dni a teraz miałam 28 ;p
    Kotwica to dobrze ze sie wybralas do lekarza a na jakie badania masz skierowanie na hormony?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już bym chciała powiedziec najbliższym ale musze cierpliwie czekać jeszcze z 3 tyg az będę miec 1 usg ;)

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 13 marca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem, jestem tylko coś mnie choroba zmogła :-(. Ech...kaszel okropny i katar.
    Paulka89 super! GRATULUJĘ raz jeszcze :-). Może dasz początek kolejnym zaciążeń :-). U mnie dzisiaj 20dc. Czekam do 19....hmmmm w sumie to chyba czekam bardziej na @ żeby zacząć nowy cykl bo w tym nic nie wyszło.

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) dzięki aga ;) , a mialas sie bronic przed chorobskami :\ a syn i maz juz lepiej sie czują ? To Ty masz @ mieć w poniedziałek tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moge wam ponarzekać jeszcze troche ;)??
    To ja ciagle w stresie zyje ze przyjdzie @ kuzwa niewiem ale tyle starań i moze dlatego tak jeszcze to nie dociera do mnie

  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 13 marca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam na TSH, testosteron i prolaktynę żeby sprawdzić czy to tylko policystyczne jajniki czy zespół policystycznych jajników

    Kotwica2018
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 13 marca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    :) dzięki aga ;) , a mialas sie bronic przed chorobskami :\ a syn i maz juz lepiej sie czują ? To Ty masz @ mieć w poniedziałek tak?
    Synuś już Ok, jutro idzie już do przedszkola a mąż niestety na antybiotyku. Mnie na szczęście tak mocno nie powaliła choroba. Tak, licząc moje 26 cykle @ powinna być ok poniedziałku.

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 13 marca 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotwica2018 wrote:
    Dostałam na TSH, testosteron i prolaktynę żeby sprawdzić czy to tylko policystyczne jajniki czy zespół policystycznych jajników
    Jak chcesz się czegoś dodatkowego dowiedzieć o tych problemach a masz facebooka to znając grupę "towsrodku". Jest tam mnóstwo kobiet ż podobnymi problemami, którym udało się zajść w ciążę. Czasem i jak się czegoś nowego dowiem. Naprawde polecam wszystkim.

    5cs.
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 13 marca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli to są tylko policystyczne jajniki to nie powinno być problemów z zajściem w ciążę, gorzej jak to jest PCOS. Zobaczymy jak wyjdą badania. A wiecie może ile powinna wynosić grubość endometrium w 9dc przy cyklach 28 dniowych?

    Kotwica2018
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 13 marca 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, zakręcony dzień miałam :( badanie drożności jajowodów będę miała bez znieczulenia, jedynie jakis głupi Jaś czy coś w tym stylu... No niestety na NFZ trzeba cierpieć. Aczkolwiek ponoć ból zależy od ich budowy i osoby która to wykonuje. Nie ważne jak będzie bolec, ważne żeby dało dobre rezultaty. Wszystko jest do przeżycia.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 13 marca 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem, jestem tylko coś mnie choroba zmogła :-(. Ech...kaszel okropny i katar.
    Paulka89 super! GRATULUJĘ raz jeszcze :-). Może dasz początek kolejnym zaciążeń :-). U mnie dzisiaj 20dc. Czekam do 19....hmmmm w sumie to chyba czekam bardziej na @ żeby zacząć nowy cykl bo w tym nic nie wyszło.
    Agus jak dobrze że jesteś już się bałam że sama zostanę z czekaniem do przyszłego tygodnia :D też tak jak Ty bardziej czekam na @ bo jestem w 100 % pewna że nic z tego .

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 13 marca 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...jestem.tu.nowa... sluchajcie dzisiaj mialam sluz ciezko okreslic jaki...jestem przed owulacja i wyad tak...plynny...mleczny i troche rozciaglowego bylo na.majtasach... i jak to stwierdzic ? Czy plodny??

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam :) co tam? Jak tam ? ;)
    Agulaa30 chyba plodny śluz jest bezbarwny jak jajko kurze tak myślę ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 14 marca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam. Ja mam dzisiaj jakieś problemy zoladkowe od rana :/ zaraz do pracy jadę A tak mi się nie chce...najchętniej zamknęłabym się w domu i nigdzie nie wychodziła:/ Paulka A Ty jak tam się czujesz ?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Hej Wam. Ja mam dzisiaj jakieś problemy zoladkowe od rana :/ zaraz do pracy jadę A tak mi się nie chce...najchętniej zamknęłabym się w domu i nigdzie nie wychodziła:/ Paulka A Ty jak tam się czujesz ?
    Mazia dzięki ze pytasz ;) tak jakos bez większych zmian troche piersi bola i czasem brzuch a i dzisiaj nie mogłam umyc zębów haha tak mnie szarpalo na wymioty :/

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 14 marca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. No i mnie rozłożyło :-(, niestety chyba bez antybiotyku się nie obejdzie :-(. Wszystko mnie boli.....:-(

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 14 marca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Hej dziewczyny. No i mnie rozłożyło :-(, niestety chyba bez antybiotyku się nie obejdzie :-(. Wszystko mnie boli.....:-(
    Agus idź do lekarza nie ma co zwlekać bo teraz tyle tych chorób.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 14 marca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja właśnie wybieram sie do pracy ;)Paulka to juz sie zaczynaja objawy, zazdroszczę :D u mnie wczoraj test owu negatywny, mam robić teraz przez te trzy najbliższe dni zobaczymy co wyjdzie ;) moj mąż tez jakiś chory znowu ale ważne, ze ja zdrowa Hahaha :D on za duzo robić nie musi Hahaha
    Miłego dnia :*
    Ps. Mazia może jest jakiś powód tych problemów żołądkowych ♥️


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 14 marca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Hej dziewczyny ja właśnie wybieram sie do pracy ;)Paulka to juz sie zaczynaja objawy, zazdroszczę :D u mnie wczoraj test owu negatywny, mam robić teraz przez te trzy najbliższe dni zobaczymy co wyjdzie ;) moj mąż tez jakiś chory znowu ale ważne, ze ja zdrowa Hahaha :D on za duzo robić nie musi Hahaha
    Miłego dnia :*
    Ps. Mazia może jest jakiś powód tych problemów żołądkowych ♥️
    Heh Katharina jeśli miałby to być "ten" powód to niech męczy boli itp itd ale szczerze w to wątpię.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Hej dziewczyny. No i mnie rozłożyło :-(, niestety chyba bez antybiotyku się nie obejdzie :-(. Wszystko mnie boli.....:-(
    O rany aga wspolczuje :( a moze jakies domowe sposoby albo cos bo jak się tam cos zagniezdza to nie bardzo antybiotyk ;)
    Kathatina nie ma co zazdrościć :/ w poprzedniej ciąży miałam krótko wymioty bo z trzy tygodnie ale myślałam ze wykoncze sie :/

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ