X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki opolakie
Odpowiedz

Staraczki opolakie

Oceń ten wątek:
  • Linla Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 24 listopada 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dobre wieści !
    Torbiel znikła tak więc teraz już będzie lepiej :) kilka dni temu miałam owu ale niestety przegapiłam . tak więc czekam do kolejnego cyklu . jak u was?

    Basik83 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy.

    oar8yx8dp22f8064.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 25 listopada 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja 22dc i chyba teraz tez sie nie poszczescilo no ale...

    Znowu jestem kurde chora. :-(

    Linla lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Linla Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dylemat. Powinnam mieć @ za kilka dni (3) do tej pory moja szyjka była nisko a dziś jest wysoko i nawet nie mogę jej dosięgnąć. co o tym myślicie?

    Niedoczynnosc tarczycy.

    oar8yx8dp22f8064.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ