X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redmann wrote:
    Kate, a macie już jakieś bliźniaki w rodzinie? :D
    2 kuzynki meza mają bliźniaki a z mojej strony nikt nie ma:) jednak u nas bliźniaki to efekt clo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasandra88 wrote:
    w ktorych dniach cyklu progesteron i prolaktyna? tzn kiedy isc na badanie?
    prolaktyna to raczej nie ma znaczenie dc ja robiłam pod koniec cyklu i progesteron też bym wtedy sprawdziła czyli w II fazie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agisia wrote:
    Dziewczyny wybaczcie muszę się wygadać.
    Ostatnio pisałyście,że macie dość słuchania o wyluzowaniu itp. A ja powiem szczerze,że zniosę już każdy tekst. Mój dziadek zawsze mi mówił,że chciałby się doczekać prawnuka przed śmiercią. Zawsze się śmiałam,że on nas wszystkich przeżyje. Kondyche miał lepszą niż ja :-) Dwa miesiące temu, tuż przed moim ślubem zdiagnozowali u niego raka. Rozwija się w tak expresowym tempie,że nawet chemi mu nie dali. Dziś modle się cały czas by chociaż zdążył usłyszeć,że będzie miał tego prawnuka. To naprawde ciężkie. Jakiś czas temu moja bliska koleżanka powiedziała,że na pewno przez to,że bralam tabletki anty mogę być bezpłodna. To zabolało najbardziej. Żadne teksty o wyluzowaniu itp. Ja mogę poczekać,robić badania... Ale mój dziadek nie poczeka. to straszne. Nie wiem co robić i dziś dopadł mnie kryzys. Na 4.05 wypada mi @. Trzymajcie kciuki by nie przyszla i bym mogła oznajmić mu dobrą wiadomość.

    Wygadałam się w końcu. Lżej od razu. Dziękuje za wszelkie wsparcie i przepraszam,że padło na Was. Po słowach tej mojej koleżanki boje się kogokolwiek poradzić o coś...
    doskonale Cie rozumiem i zgadzam sie z tym, ze nie da sie wyluzować przy staraniach. A jesli chodzi o dziadka to u nas tez w marcu zmarła babcia M, która też nie mogła już doczekac sie dziecka u nas i w marcu zaszłam w ciąże i słyszałam że czasami ktoś musi odejść żeby mógł przyjść ktoś nowy, ja w tą symbolike wierze:)

    redmann lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa dzisiaj i zla jestem i placze tak na zmiane ale jakos daje rade zobaczymy co to wyjdzie oby ta @ sie nie pojawila tylko 2 kreseczki hihi

    Kate4 lubi tę wiadomość

  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, rozważałyście może adopcję? Nie mówię, żebyście od razu papiery podpisywały, ale czy zastanawiałyście się kiedyś nad tym jak nad opcją?

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 wrote:
    doskonale Cie rozumiem i zgadzam sie z tym, ze nie da sie wyluzować przy staraniach. A jesli chodzi o dziadka to u nas tez w marcu zmarła babcia M, która też nie mogła już doczekac sie dziecka u nas i w marcu zaszłam w ciąże i słyszałam że czasami ktoś musi odejść żeby mógł przyjść ktoś nowy, ja w tą symbolike wierze:)

    być może... ale wolałabym się jeszcze nie żegnać

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redmann wrote:
    Dziewczyny, rozważałyście może adopcję? Nie mówię, żebyście od razu papiery podpisywały, ale czy zastanawiałyście się kiedyś nad tym jak nad opcją?

    my tak, ale w ostateczności :)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • marjotka Autorytet
    Postów: 422 277

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My również. Chociaż mój mąż stwierdził że woli adoptować niż np in vitro.. Ja w sumie nie wiem. Kocham wszystkie dzieci

    Żyje swoim życiowym mottem<" Dopóki oddycham, nie tracę nadziei..." > ,
    74dii09ks5ackuu5.png
  • Bajkaanna Ekspertka
    Postów: 203 110

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 wrote:
    Hej:) nie wytrzymałam do piatku i poszłam dzis na wizyte:) nie uwierzycie!!! bede miała bliźniaki:) !!!! są płodziki po 3,5 mm i serduszka, ciąża dwukosmówkowa :) bede płakać ze szczęścia:)

    Kate gratulacje, super wiadomość :)
    Trzymam kciuki !!!!

    Kate4 lubi tę wiadomość

    2014 bardzo słabe plemniki
    02.2016 HSG nie drożne jajowody
    03.2016 HSC usunięcie polipa i ...
    02.2017 HSG drożne jajowody
    04.2017 plemniki lepsze, choć nie ma szału
    24.04.17 pierwsze IUI -> ;(
    17.05.17 drugie IUI
    Po dwóch latach zapomnienia...Wracamy, mam mało czasu, rezerwa jajnikowa nie kłamie
    AMH 1,25
    Testosteron 0,11
    10.2019 plemniki w całkiem dobrej formie
    13.11 Gonapeptyl start protokół długi
    29.11 ICIS -> wizyta 1 ds
    06.12.19 8 ds sa komórki
    11.12.19 pick up 8 komórek
    16.12.19 transfer 2 blastek, zero mrozakow ...
    19.12.19.
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj (5t4d) na USG widziałam tylko pęcherzyk, zero zarodka.. Boję się, że będzie puste jajo i nic nie wyjdzie z naszej wyczekanej fasolki :(


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie, nawet tak nie mów, nawet tak nie myśl! Na pewno wszystko będzie dobrze! Może był jakiś błąd w urządzeniach (albo z lekarzem :P), ale na pewno doczekacie się zdrowego dzidziusia już za 9 miesięcy :D Wszystko jest w porządku, MUSI być ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 20:44

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, gratuluję i ściskam mocno!!! :)

    Jeśli mogę, to proszę o dopisanie mnie do listy:

    gorgeous _______24_______1______1________@ - co do terminu okresu to nie mogę go podać, bo właśnie wywołuję miesiączkę duphastonem :(

    Kate4 lubi tę wiadomość

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny mały gigncik nam rośnie :-) dzidzia o 3 dni wiekszy niz wg terminu. A serduszko bije 152 uderzenia! Kolejna wizyta 23 maja wtedy bedzie usg genetyczne. Cudowny widok :-) juz malenki czlowieczek mi sie rozwija :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 20:58

    Zambia, Ola_45, redmann, Bajkaanna, tysiaa93, Kokardka44, Kate4, violett lubią tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 21:11

    Hashija lubi tę wiadomość

  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija, yaay!! Gratuluję, bardzo się cieszę! :D

    Hashija lubi tę wiadomość

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz lekarzowi wyszlo z wyliczen 7t3d a z usg 7t6d. A suwaczek jest z moich wyliczen 7t4d:-) czyli wychodzi ze te terminy sie wahaja, ale dzidzi i tak jest wieksza niz nasz wyliczone terminy

  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak myślicie testować 11 dni po owulacji? mam test pink 99,9%

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1c74efd294b4.jpg
    To moj wielkoludek :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 21:48

    redmann, myshka84, Bajkaanna, tysiaa93, Kokardka44, Ola_45, Doti87 lubią tę wiadomość

  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lobelia, chyba lepiej czekać na datę @. Jeśli jesteś w ciąży, to tak będzie większe prawdopodobieństwo, że test ciążę wykryje ;)

    Hashija, śliczne zdjęcia :D

    Hashija lubi tę wiadomość

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lobelia tez jestem za tym zeby jeszcze poczekac :-)

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ