X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redmann jeśli robisz monitoring prywatnie, to lekarza nie interesuje ile się staracie bo i tak ty za to płacisz :)

    redmann lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wytrzymalam... poszłam na solarium dzisiaj bo pada, zimno i deprecha mnie dopada...
    do owulacji jeszcze ponad tydzien wiec chyba nie zaszkodziłam....

    Kasandra
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Witam,
    dzisiaj mam masakrę, kryzys straszny. Nie dość, że dzień do D... to jeszcze nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test. Wynik jak zwykle czyli jedna kreska a druga jest, ale widzę ją tylko ja :( Oczywiście boli mnie wszystko, mam mdłości, zawroty głowy i inne wpojone objawy. Na dodatek to drugi dzień gdzie przespałam mierzenie temperatury i już się wkurzam, że mój wykres nie jest tak idealny jakbym chciała i boję się, że nie zauważę spadku przed @ albo ewentualnego wzrostu...
    Przepraszam, wiem, że jęczę ale już mi trochę lepiej jak to z siebie wyrzuciłam...
    Kazdy musi czasem pojeczec, tym bardziej kiedy wyczekuje tej upragnionej drugiej kreski :/

    l22nio4pat68ge0a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem... ale boję się, że niedługo mnie gdzieś zamkną :D

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze ja do was pisze z telefonu i tak ciężko kopiować gdzieś wiadomości :-) ale staram się jak mogę na bieżącą odpowiadać. Dziewczyny musimy być wytrwale... Zobaczycie każda z nas w końcu zzobaczy dwie kreski...

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia to by musieli otworzyć duży porządny szpital żeby nas wszystkie tam pomieścić hehehehehe

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Nusia to by musieli otworzyć duży porządny szpital żeby nas wszystkie tam pomieścić hehehehehe

    hahaha to na pewno... wiadomo czekanie jest najgorsze ale doczekamy sie naszych malenstw :)

    l22nio4pat68ge0a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Nusia to by musieli otworzyć duży porządny szpital żeby nas wszystkie tam pomieścić hehehehehe

    Lepiej nie mówić tego głośno bo jeszcze taki otworzą :)

  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha, @ występują w czasie ciąży, a są mniej obfite i krótsze niż zazwyczaj. No ale zrobisz jak chcesz, nie wiem, czy Ci się opłaca. Ja bym może i zrobiła, chociaż nie chcąc się rozczarowywać, to też bym się bała :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 19:39

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Lepiej nie mówić tego głośno bo jeszcze taki otworzą :)
    A ile czasu juz sie starasz?

    l22nio4pat68ge0a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa, będzie tak z 10 ,tyle, że od 6 to tak już bardzo. W sensie te wcześniejsze cykle były takie "lajtowe" jeśli wiesz co mam na myśli. Takie "będzie to będzie, w sumie jest dobrze jak jest". Ale to mój pierwszy cykl z ovu i dopiero poznaję co i jak z tym wykresem. Musiałabyś zobaczyć moją radość jak mi zaznaczyło owulację :) co 5 min otwierałam kompa żeby sobie popatrzeć :) wcześniej robiłam testy owu ale jakoś nie wychodziła mi ich interpretacja bo potrafiły być nawet po 5 dni pozytywne, albo "prawie" pozytywne więc z nich zrezygnowałam.

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redmann wrote:
    Bacha, @ występują w czasie ciąży, a są mniej obfite i krótsze niż zazwyczaj. No ale zrobisz jak chcesz, nie wiem, czy Ci się opłaca. Ja bym może i zrobiła, chociaż nie chcąc się rozczarowywać, to też bym się bała :/

    Wiem, że występują, ale dla mnie okres zawsze będzie początkiem nowego cyklu.
    Choć dziwny i inny niż zawsze, no ale to okres.

    Może jeszcze bym bętę zrobiła, ale ja nie mam żadnych objawów ciąży.
    Jedynie mam powiększone piersi i dalej widocznie żyły nawet na brodawkach.
    No i dziś było mi nie dobrze, ale myślę, ze to przez pobieranie krwi.
    W ogóle mam teraz mega siną rękę w miejscu pobierania.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    niecierpliwa, będzie tak z 10 ,tyle, że od 6 to tak już bardzo. W sensie te wcześniejsze cykle były takie "lajtowe" jeśli wiesz co mam na myśli. Takie "będzie to będzie, w sumie jest dobrze jak jest". Ale to mój pierwszy cykl z ovu i dopiero poznaję co i jak z tym wykresem. Musiałabyś zobaczyć moją radość jak mi zaznaczyło owulację :) co 5 min otwierałam kompa żeby sobie popatrzeć :) wcześniej robiłam testy owu ale jakoś nie wychodziła mi ich interpretacja bo potrafiły być nawet po 5 dni pozytywne, albo "prawie" pozytywne więc z nich zrezygnowałam.

    Domyślam sie jaka byla radosc :) ja sie staram tez tak z 10 ale od tego roku to juz z takim wyczekiwaniem co miesiac bedzie @ czy nie ;) choc teraz jestem dobrej mysli, ale wiadomo do czasu @ nie ma co sie za wczasu cieszyc

    l22nio4pat68ge0a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa_92 wrote:
    Domyślam sie jaka byla radosc :) ja sie staram tez tak z 10 ale od tego roku to juz z takim wyczekiwaniem co miesiac bedzie @ czy nie ;) choc teraz jestem dobrej mysli, ale wiadomo do czasu @ nie ma co sie za wczasu cieszyc

    Też jestem dobrej myśli, wiem, że nie ma się co cieszyć, ale to dziwne przeczucie... Już je miałam chyba ze 2 razy, ale być może teraz jest prawdziwe :) @ mam dostać 1.05 ale nie wytrzymam w tym cyklu. W tamtym jeszcze dałam radę, w tym już raczej nie

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oby wasze przeczucia były prawdziwe. oby te wredne @ nie przyszły i wasze weekendy majowe były tymi szczęśliwymi.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha bardzo dziękuję :) Muszę się przyznać, że od jakiegoś czasu (jeszcze jak nie korzystałam z ovu) podczytywałam Was trochę i zazdrościłam wszystkim starającym się takiego wsparcia, którego tutaj udzielacie :) teraz wiem, że jest to bardzo ważne i pomocne :)

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia od tego jest forum by się wspierać.Ja jestem tutaj dopiero drugi miesiąc, ale codziennie muszę tu choć na chwilkę zajrzeć.

    Dziewczyny tutaj mają dużą wiedzę i duże doświadczenie więc mogą wesprzeć, ale też sprowadzić na ziemię, gdy niepotrzebnie wmawiamy sobie jakieś objawy.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze się muszę duuuużo nauczyć :)

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia jak każda z nas.
    Ja myślałam, że znam swoje ciało, że wiem o sobie wszystko i nic mnie nie zadziwi.
    Od kąd zaczęłam starania ciągle odkrywam u siebie, jakieś inne objawy.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo... Ale najbardziej dumna jestem z siebie, że potrafię wyczuć kiedy nadchodzi owulacja. Tylko z późniejszymi symptomami u mnie ciężko. Co miesiąc coś innego, jak nie piersi, to dziwne kłucie w jajniku... Mam świadomość, że większość z nich pochodzi z mojej głowy, ale jeszcze nie nauczyłam się ich eliminować

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ