X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomogę, wiem ze tsh chyba musi być między 0,35-4,94 ja tak mam na swoim wyniku i jest ok U ciebie.
    A z reszta nie mam pojęcia i niestety nie pomogę

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejj wy tak dużo piszecie że jak już skończę czytać to sama nie wiem komu co odpisać.. Także żeby nikogo nie skrzywdzić nikomu nie odpisze hihihihi :-)

    Na bieżąco już pisać będę

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti jak się masz?
    Jak twoje nastawienie?
    Ja dziś zrobiłam badania hormonów i postanowiłam zapisać się na monitoring cyklu. Chcę spawdzić jak moje pęcherzyki.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starająca się15 wrote:
    Kochane,odebrałam dzisiaj wyniki badań w 3 dniu cyklu:
    TSH 0,9675
    Estradiol 29.00
    FSH 5.06
    LH 2.57
    Prolaktyna 9.36

    Proszę Was o interpretację :-)

    TSH masz idealne :) dla staraczek powinno być od 1 do 1,5 :)
    na reszcie niestety się nie znam

    Hashija lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja trochę przy tym cyklu jestem zrezygnowana ze nie wyjdzie, juz mojemu tez mówiłam żeby odpuścić. Ale tym razem on się uparł ze próbujemy dalej i żeby na monitoring pójść i zobaczyć co wyjdzie. Sama jestem ciekawa przed jutrem bo to nowa pani ginekolog moja także zobaczymy... Liczę ze nie usłysze ze to za wcześnie za mało się staracie Poczekajcie kolejne pół roku bo oszaleje.. Nie lubię się z czymś tak bawić i jak nie wychodzi hihihihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti to powiedz, że się staracie dłużej niż w rzeczywistości :P

    Dziękuje dziewczyny za interpretację mojego TSH :)

    Czekam na interpretację reszty ;)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy co tam wyjdzie :-) ja się ludze ze mam późno owulacje i dlatego nie wychodzi Bo nie trafiamy w termin i oby tak było...

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 wrote:
    Hash a Ty nadal nierzesz euthyrox? ja dzis badałam tarczyce 1,3 mam a dawka leku to 50 i raz w tyg. 75 i zastanawiam sie czy tak zostawić?

    No musze brac caly czas i so konca życia :-) na hashimoto nie maja lekarstwa a to wykancza moja tarczyce. Nie bardzo rozumiem czemu ma sluzyc ten jeden dzien z wieksza dawka... dziwne to.

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się tak Doti łudzę.

    Ja nie wiem dlaczego nam sie nie udaje.
    Powtórzyłam badania hormonów.
    Boje się że mi nie pękają pęcherzyki, potem martwię się że to może być wina mojego M i jego nasienia.

    Dopóki nie zrobimy badań nic nie bede wiedzieć.

    J

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem tu nowa :) i mam pytanko ;) od pol roku staram sie o maleństwo i nic a w tym miesiącu dzieje ie cos dziwnego. Po owu mam obrzęk i bolące brodawki, nigdy w sklepie nie robilo mi sie slabo a teraz tak sie dzieje i odczowam bol w podbrzuszu jak przed @ ale to za wczesnie. Jak myslicie moge miec nadzieje ze teraz mi sie udalo zajsc w ciaze??

    l22nio4pat68ge0a.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa_92 wrote:
    Hej. Jestem tu nowa :) i mam pytanko ;) od pol roku staram sie o maleństwo i nic a w tym miesiącu dzieje ie cos dziwnego. Po owu mam obrzęk i bolące brodawki, nigdy w sklepie nie robilo mi sie slabo a teraz tak sie dzieje i odczowam bol w podbrzuszu jak przed @ ale to za wczesnie. Jak myslicie moge miec nadzieje ze teraz mi sie udalo zajsc w ciaze??
    Szanse są 50/50, serio :)

    redmann, myshka84 lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Szanse są 50/50, serio :)
    Myśle poczekac do @ bo to roznie bywa ale te czekanie jest najgorsze :/

    l22nio4pat68ge0a.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwA a który to dc? Wiesz mogą być to i.objawy ciąży a może być przemęczeniw organizmu i nie ukrywajmy tez nasza podświadomośc płata figle... Bo uwierz ze ha od 2 cykli jestem w ciąży po objawach... Dlatego tak ciężko jest określić co objaw a co same sobie wmawiamy

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa_92 wrote:
    Hej. Jestem tu nowa :) i mam pytanko ;) od pol roku staram sie o maleństwo i nic a w tym miesiącu dzieje ie cos dziwnego. Po owu mam obrzęk i bolące brodawki, nigdy w sklepie nie robilo mi sie slabo a teraz tak sie dzieje i odczowam bol w podbrzuszu jak przed @ ale to za wczesnie. Jak myslicie moge miec nadzieje ze teraz mi sie udalo zajsc w ciaze??

    Witaj. A na kiedy masz termin @?

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bacha8709 wrote:
    Witaj. A na kiedy masz termin @?
    Bole mam od 21.04 a @ wypada na 3-5.05

    l22nio4pat68ge0a.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa musisz jednak uzbroić się w cierpliwość i spokojnie zaczekać na @.

    Mnie też wydawało się że jestem w ciąży już co najmniej 2 razy. Jak się potem okazało byłam w ciąży umysłowej i sama doszukiwałam u siebie różnych objawów.
    Wszystkie sygnały przypisywałam ciąży i wiem, że podświadomość płata nam czasem figle.

    Bądż dobrej myśli!!!

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie, że minęły lata świetlne, odkąd tu ostatnio byłam :O :P
    Dzisiaj mam ekstremalnie nieszczęśliwy dzień - najpierw mój korepetytor odszedł, później czekałam ponad 2 godziny u dentysty, żeby na fotelu siedzieć dosłownie 5 minut. Jak poszłam do sklepu, to hot dogów ani zapiekanek nie było, kanapek nie mogą podgrzać, wody nie było już do kupienia, no to może chociaż bilety? Gdzie tam, skończyły się :< Taksówka nie może dojechać, spać mi się chce jak diabli… No a przecież trzeba jeszcze pracować dzisiaj :’)
    Ach, musiałam to wyrzucić.

    Hashija, gdzie tam infantylne! :D W takim razie życzę Wam jak najdłuższego życia razem i jak najwięcej dzieciaczków :D

    Aniabbb, nie przejmuj się tym, co piszą w internecie! :( Przecież połowa z tego to kłamstwa albo dopisana filozofia. Wytrzymasz na pewno, wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki ;)

    Bacha, a bety jutro byś nie mogła zrobić?

    Ola, super, że wszystko jest w porządku! :D Trzymam kciuki za zdrowego dzidziusia.
    Też mam dzisiaj ochotę na hamburgera, kurczę, i to też takiego nie z sieciówki :D

    Agisia, a może to jednak ciąża? :) Będzie dobrze, trzymaj się ciepło do tego 8.05 :D

    Doti, ja to wszystko komentuję w notatkach, a potem wklejam do odpowiedzi, więc tym sposobem komentuję wszystko, co mogę jakoś skomentować :P
    Nowa ginekolog to powiew świeżości i może przyniesie Wam szczęście :D

    Niecierpliwa, nadzieję można mieć zawsze :P Zrób test albo idź na betę, skąd my możemy wiedzieć? ;)

    Dziewczyny, jak długo trzeba się starać, żeby lekarz nie zlinczował za chęć monitorowania cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 19:16

    Hashija lubi tę wiadomość

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redmann ale czy jest sens robić betę skoro mam @?

    Co prawa brzuch nie boli tak jak zawsze, @ powoli dobiega końca, a przyszła w sobotę (ja zazwyczaj mam @ 4-5 dni) i skrzepów jest na prawdę nie wiele w porównaniu do tego co miałam choćby nawet miesiąc temu.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bacha8709 wrote:
    Niecierpliwa musisz jednak uzbroić się w cierpliwość i spokojnie zaczekać na @.

    Mnie też wydawało się że jestem w ciąży już co najmniej 2 razy. Jak się potem okazało byłam w ciąży umysłowej i sama doszukiwałam u siebie różnych objawów.
    Wszystkie sygnały przypisywałam ciąży i wiem, że podświadomość płata nam czasem figle.

    Bądż dobrej myśli!!!
    Staram sie nie nakrecac bo juz raz sie tak przejechalam. Mam nadzieje ze teraz to jest TO :)

    l22nio4pat68ge0a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    dzisiaj mam masakrę, kryzys straszny. Nie dość, że dzień do D... to jeszcze nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test. Wynik jak zwykle czyli jedna kreska a druga jest, ale widzę ją tylko ja :( Oczywiście boli mnie wszystko, mam mdłości, zawroty głowy i inne wpojone objawy. Na dodatek to drugi dzień gdzie przespałam mierzenie temperatury i już się wkurzam, że mój wykres nie jest tak idealny jakbym chciała i boję się, że nie zauważę spadku przed @ albo ewentualnego wzrostu...
    Przepraszam, wiem, że jęczę ale już mi trochę lepiej jak to z siebie wyrzuciłam...

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ