X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • TalaZ Koleżanka
    Postów: 35 22

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zambia postaram się, ale odkąd zaczęłam pracę, to wiecznie zalatana jestem :P Jeszcze ostatnio ścięłam się z mężem :( i myślałam, że z dalszych starań nici, ale mój R potrafi mnie zaskoczyć :P
    Chociaż wątpię aby w tym miesiącu się udało :( Zwłaszcza, że z wykresu wychodzi mi, że owulację miałam dużo wcześniej, a wtedy jeszcze nie było zbyt intensywnych przytulanek :( No i dzisiaj miałam lekką załamkę kiedy odwiedził nas kuzyn z żoną i dwu miesięcznym synkiem :(

    3i49cwa1ws0qoyhk.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zambia a dlaczego ja mam szanse a Ty nie? W czwartek to bedzie 5t4d a u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc
    u mnie źle!wczoraj trafiłam na izbe przyjęć z bólem prawej strony brzucha, pojechałam bo myslałam ze to pozamaciczna ize mi jajowód pęknie, ale okazało się, ze mam torbiele na obydwu jajnikach i jeden widocznie pękł i z tego ten ból, dostałam antybiotyk i gin kazał zrobić bete bo mówił że na ciąże to nie wygląda. Zrobiłam wczoraj tą bete z mysla, że może test się pomylił przez te torbiele, ale wyszła dodatnia 540 wiec napewno jestem w ciąży. I w środe ma się okazać gdzie ta ciąza jest, ale niestety mam przeczucia że to jednak pozamaciczna bo boli mnie tylko prawa strona brzucha a nie podbrzusze tak jak kiedyś jak była w ciąży:( strasznie się stresuję:( prosze pomódlcie się za mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Nadziejka nic takiego się nie dzieje, tylko malo co czuje podbrzusze na srodku tylko wlasnie przy prawym jajniku w 90% .
    A jesli chodzi o kolezanke to mi sie zdarzylo pare razy ze mialam odczucie jakby przy goraczce podczas owu ale wtedy tez mialam silne opuchniecie i ból przyjajnikowy. Jak bierze ibuprom to nie wyklucza zaplodnienia. Za bardzo sie stresuje i to jej przede wszystkim moze zaszkodzic.
    Hash mnie właśnie tak boli ale niestety nie spodziewam się niczego dobrego;( a Ciebie tez tak ciągnie jedna strona brzucha?powiedz mi prosze czy przy ciąży pozamacicznej miałaś zabieg czy tylko tabletkę podaną?a miałas drożniść poźniej robioną?

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate wiem, że się zamartwiasz i ze łatwo mi pisać ale musisz myśleć pozytywnie kochana. Napewno okaże się, że wszystko będzie dobrze jeżeli z krwi wychodzi ci ciąża. Jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki za same dobre wieści.. Odpoczywaj i nie zzamartwiaj się bo teraz potrzeba ci jak najmniej stresów buziaki

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate - będę się modliła.
    Nadal wierzę, że będzie wszystko dobrze.
    Niech fasolka się trzyma i będzie tam gdzie powinna być.
    Ty też się trzymaj!!! :(

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, przede wszystkim zero stresu.
    Wiem, że łatwo się to pisze, ale stres w niczym nie pomoże.

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ale nie potrafie sie nie stresować cały czas becze, nawet dzisiaj mamie sie popłakałam i teraz sobie myslę, ze niepotrzebnie bo tylko ja zestresowałam ale musiałam się do kogos przytulić oprócz meza.

  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate mojej koleżance tez pękła torbiel na jajniku na samiutkim początku ciąży. Miała zabieg laparoskopowy. Ciąża sie utrzymała a dzidzia juz ma kilka miesięcy ! Wiec bądź dobrej myśli!

  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Zambia a dlaczego ja mam szanse a Ty nie? W czwartek to bedzie 5t4d a u Ciebie?

    U mnie z OM identycznie co do dnia :) tylko ja miałam pózniej owulke wiec moja fasola jest kilka dni młodsza.

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate moja pozamaciczna sama naturalnie sie wchlonela. Bez zadnej tabletki. Wszystko naturalnie. Byla w jajowodzie, beta sama spadala, gdyby rosla to mialabym zabieg. Nie mialam robionej droznosci pozniej. A brzuch mnie pobolewa z prawej zazwyczaj na koniec dnia i to nie zawsze. Przy pozamacicznej plamilam i bol byl ostrzejszy przy jajniku az promieniowal na kosc krzyzowa. Myslelam ze zwariuje bo ani nospa ani masaze nie pomagaly.ale nie bylo jeszcze takiej masakry zeby na pogotowie jechac.Kate mam nadzieje, że wszystko sie ułoży.

  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate trzymaj sie laska :-*

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 20:55

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zambia a faktycznie u nas w owu bylo 6 dni różnicy.
    Ola Jussio jak u Was? @ przyszła? Czy cisza?

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate kochana, na pewno tym razem wszystko będzie dobrze i nie stracisz tej fasolki! Maluszek zdrowo urośnie i za 9 miesięcy będziesz go tuliła :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 20:54

    Hashija lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola oby to była fasolka! ;D
    ptak-dziecko.gif

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia - jak u Ciebie? :)
    Ale mam ucisk na pęcherz, co chwile latać muszę do toalety. :/
    W tym tygodniu na usg idę, a od następnego do pracy. :(

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dziekuję za wsparcie:)wszystko e rękach Boga:)cuda się zdarzają!w środe napisze Wam jakie jest wyrok! dobranoc ;*

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka u mnie wszystko dobrze, starania trwają :) W tym cyklu dorywam się do mojego minimum co dwa dni i zobaczę co to będzie :D A jak się nie uda to zbadam sobie tarczycę i prolaktynę :)A nie zamierzasz iść na L4? Skoro poprzednią ciążę poroniłaś to teraz nie możesz się przemęczać i musisz o siebie bardzo, bardzo dbać.

    Kate ja nie wierzę, że Bóg po raz drugi ześle na ciebie takie nieszczęście i wierzę, że tym razem wszystko będzie dobrze :) Byle do tej środy i wszystko się wyjaśni, już niedługo :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ