X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam cię za cierpliwość. Ja bym chyba do nocnej apteki pobiegła:). Trzymam kciuki za piątek :)

  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tylko zrobie test od razu wam dam znać co wyszło :)

  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haa do apteki mam daleko :) a jak na złość auto mam w naprawie

  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lobelia - zostajesz z nami? :D

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 starania rozpoczniemy jak tylko lekarz potwierdzi że wyniki badań są ok- we wtorek wizyta. Także to będzie pierwszy cykl pp. A poniżej podaje dane do tabelki:
    Smużka____27____1____2____29.04.2015

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smużka - trzymam kciuki, że badania będą dobre. :)

    Smużka lubi tę wiadomość

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • coriii Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny gratuluję przyszłym mamusiom :-)
    Kobiety ból podbrzusza z jednej strony nie zawsze oznacza ciąże pozamaciczną,ja po prostu poroniłam i nie była to ciąża pozamaciczna,a bolała mnie tylko prawa strona podbrzusza i gin poinformował mnie,że żadne plamienie na początku ciąży nie jest normalne i jest potrzebna wizyta u lekarza !

  • coriii Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak samo nie ma co się nakręcać jeśli wystąpi jakieś plamienie,np.ja od ok 15 lat miałam @ bolesną i obfitą przez 6 dni,a w ostatnim cyklu @ była przez 5 dni znikoma do złudzenia przypominała plamienie więc naczytałam się w internecie o implantacji,a tak naprawdę @ może się zmieniać i to robi nasza kobieca natura i chęć posiadania potomstwa. Najlepszym doradcą jest lekarz jeśli macie naprawdę zaufanego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 23:18

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak wszystko to wiadomo, ale są przeróżne przypadki ;) Jest sporo kobiet, którym wydawało się, że miały normalny okres a po jakimś czasie okazało się, że fasolka przetrwała i że są w ciąży. Każdy organizm jest inny ;)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • coriii Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc jeśli jest jakaś iskierka nadziei to beta zawsze rozwieje nasze wątpliwości:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 23:34

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, krew akurat się nigdy nie pomyli :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o betę to ufam jej tylko, gdy ma potwierdzić ciążę. Odkąd dowiedziałam się, że może prawidłowo rosnąć również przy pustym pęcherzyku, albo przy pustym jaju płodowym to zwątpiłam w jej robienie na dalszych etapach ciąży.
    Robienie jej ma sens tylko wtedy, gdy ktoś czuje się pewniej, gdy ją robi :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • coriii Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra była w końcówce 4 miesiąca i nic nie wiedziała,normalnie w terminie przychodziła @ więc żyła,imprezowała normalnie ponieważ nie chciała mieć dzieci i nagle @ się zatrzymała pojechałam z nią na do gina i szok 5 miesiąc dziecko zdrowe :-)

  • coriii Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety kiedyś dowiadywały się później o ciąży a my latamy na betę robimy testy i stres nas blokuje

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To miała niespodziankę ;D Najważniejsze, że się wszystko dobrze skończyło i że dziecko jest zdrowe :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • coriii Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niespodziankę to mało powiedziane tym bardziej,że dopiero jak się dowiedziała to brzuch wyskoczył,dziecko ma juz 3 latka i jest zdrowe jak rybka:-) Często z siostrą rozmawiam o tym,ale nie umie sobie tego wytłumaczyć

  • coriii Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczę,ze siostra nie lubiła i nie chciała mieć dzieci,a teraz by zabiła za synka :-)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coriii wrote:
    Kobiety kiedyś dowiadywały się później o ciąży a my latamy na betę robimy testy i stres nas blokuje

    Moja mama będąc w ciąży ze mną, a potem z moim bratem miała chyba tylko trzy wizyty u ginekologa i wszystko jest dobrze :) Jeśli ciąża jest zdrowa i nie wymaga częstych wizyt to w porządku, można powiedzieć, że takie kobiety miały szczęście.

    Dobrze, że teraz mamy ten komfort i możemy iść do ginekologa albo na betę wtedy kiedy tylko mamy ochotę i gdy czujemy potrzebę. Teraz są inne czasy. Czasem wystarczy tylko kilka leków i kobieta donosi ciążę, rodzi zdrowe dziecko. Kiedyś kobiety roniły ciąże nawet o tym nie wiedząc, martwe dzieci też się rodziły, kobiety umierały podczas porodu... Teraz niestety też się to zdarza, bo lekarze nie zapobiegną wszystkiemu i nie w każdej sytuacji da się pomóc.

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • coriii Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysia masz racje teraz są inne czasy i inne technologie w święta rozmawiałam z teściową która ma lat 56 i 7 dzieci opowiadała ze miała małpę będąc w ciąży w 4 przypadkach do 6 miesiaca,ale zastanowił ja rosnący brzuch i nic więcej,wiec zaniosła mocz do zbadania i dzidzi miała się dobrze i nagle we wszystkich przypadkach czuła ruchy fasolek.A my przynajmniej jesteśmy razem ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 00:04

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mnie to zastanawia - bo przecież wszędzie piszą, że NIE MA okresu w ciąży, może być tylko plamienie. Ale to przecież wygląda zupełnie inaczej - chyba, że kobieta ma zawsze skąpy @ i po prostu nie widzi różnicy.

    W każdym razie nie ukrywam, że przy staraniach to kolejny element nakręcania - dostaję @ a jednak zastanawiam się, czy może to nie takie plamienie w ciąży i wymyślanie gotowe - też tak macie? :D


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ