X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acha rozumiem:)co u Ciebie?

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 wrote:
    acha rozumiem:)co u Ciebie?
    No ja jakoś straciłam nadzieje :( brzuch boli jak zawsze przed @ w tak charakterystyczny sposób, że chyba to był by cud ja coś z tego wyjdzie.


    A mam problem żeby wkleić link na kafe :( Jakoś nie działa tam jak powinien :P

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio zagladalam na kafe i sa 2 Twoje linki wiec mam nadziwje ze Nadziejka i Aga je zobacza.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny coś tam już pozmieniałam w tabelce, ale jak macie jakieś uwagi to piszcie :)

    Hashija, Zambia
    fajnie że te wasze kreseczki ciemnieją :) Oby tak dalej :D

    Tysia
    szkoda że franca wkońcu się pojawiła :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 14:02

    Hashija, KinderBaby lubią tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jussio wrote:
    No ja jakoś straciłam nadzieje :( brzuch boli jak zawsze przed @ w tak charakterystyczny sposób, że chyba to był by cud ja coś z tego wyjdzie.


    A mam problem żeby wkleić link na kafe :( Jakoś nie działa tam jak powinien :P
    takie bóle jeszcze nic nie znaczą:) u mnie brzuch nie boli tylko tak bulgocze od nocy jakby jelita oszalały, dziwne uczucie:)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate niby wiem że to nic nie znaczy ale... kurde chyba był mi potrzebny taki kubeł zimnej wody bo tak zaczełam się nakręcać ;) Mam jeszcze dwa dni do testowania, zobaczymy co z tego będzie.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny;) nie byłam na kafe, ale dołączam do Was :) Jestem Aniołkową mama, 9-go lutego miałam zabieg :( Ale już się staramy o kolejną ciążę. Ogólnie na razie tylko witaminami i dobrym nastawieniem, a dopiero jak to powiedziała moja gin "po truskawkach" będę się starać fizycznie :) Ale i tak chce do Was dołączyć .

    Ola_45, KinderBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jussio wrote:
    Kate niby wiem że to nic nie znaczy ale... kurde chyba był mi potrzebny taki kubeł zimnej wody bo tak zaczełam się nakręcać ;) Mam jeszcze dwa dni do testowania, zobaczymy co z tego będzie.
    no dokładnie co ma być to będzie a kubeł zimnej wody jest potrzebny żeby w razie czego mniej bolało:)ja sobie też cały czas powtarzam żeby sie nie nakręcać a jeśli będzie cud to wspaniale:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    cześć dziewczyny;) nie byłam na kafe, ale dołączam do Was :) Jestem Aniołkową mama, 9-go lutego miałam zabieg :( Ale już się staramy o kolejną ciążę. Ogólnie na razie tylko witaminami i dobrym nastawieniem, a dopiero jak to powiedziała moja gin "po truskawkach" będę się starać fizycznie :) Ale i tak chce do Was dołączyć .
    Zapraszamy:) szkoda że musiałas przeżyc poronienie ale większość z nas tu na forum też ma to za sobą więc mozemy sie nawzajem wspierać:)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje Kate dlatego właśnie tu dołączam ;)

    KinderBaby, Hashija lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobre, wiosna idzie i musi być dobrze:)możesz podac dane to Jussio wpisze Cie do naszej listy, która jest na 1 str. A kiedy masz starania?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected]

    Jeśli moje wyniki będą lepsze po braniu witamin to powinnam dostać zielone światło na czerwca .

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jesli można soytać jakie wyniki masz zle?jakie witaminki gin Ci przepisał?znasz może przyczyne poronienia?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wit. D3, mam duży niedobór, tarczyce mam w normie, ale ponad 3. No i moja gin chce mi jedno zwiększyć a drugie zmniejszyć. Przepisała mi Vigentoleetten1000, Jodid i kwas foliowy "inofem" z saszetkach . niestety nie znam przyczyny poronienia.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez badałam wit D po poronieniu i wyszła na granicy ale gin mówiłą że nie musze nic brac bo słońce uzupełni niedobór:) także teraz na słonce musisz sie wystawić:)co do inofemu tez piłam ale jakiejś różnicy nie zauważyłam:)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi kazała brać i to dużą dawkę. bo jak granica jest od 30 ja mam 16. A bierzesz teraz jakiś kwas foliowy? bo ja nie mam porównania i może lepiej jak bym go zmieniła na jakiś inny .

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kupiłam test ciążowy, jutro testuje rano :) jakas przymulona jestem dzis...

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka życzę dwóch ciemnych krech :)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette raczej na nic nie liczę ale wole dmuchać na zimne po braniu duphka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 15:39

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak nie ma co się nastawiać, żeby później nie bolało. Ale i tak życzę Ci jak najlepiej ;)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ