X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Bajkaanna Ekspertka
    Postów: 203 110

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka trzymam kciuki :-P
    U mnie dalej cisza. Trochę mnie muli jak zaczynam być głodna, i chodzę chyba częściej to wc...

    2014 bardzo słabe plemniki
    02.2016 HSG nie drożne jajowody
    03.2016 HSC usunięcie polipa i ...
    02.2017 HSG drożne jajowody
    04.2017 plemniki lepsze, choć nie ma szału
    24.04.17 pierwsze IUI -> ;(
    17.05.17 drugie IUI
    Po dwóch latach zapomnienia...Wracamy, mam mało czasu, rezerwa jajnikowa nie kłamie
    AMH 1,25
    Testosteron 0,11
    10.2019 plemniki w całkiem dobrej formie
    13.11 Gonapeptyl start protokół długi
    29.11 ICIS -> wizyta 1 ds
    06.12.19 8 ds sa komórki
    11.12.19 pick up 8 komórek
    16.12.19 transfer 2 blastek, zero mrozakow ...
    19.12.19.
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka czy ja tez moge dolaczyc do Was? :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii ja dopiero co sama dołączyłam, ale wydaje mi się, że każda z nas tu znajdzie miejsce dla siebie i dziewczyny nas przyjmą i będziemy się wszyskie wspierały ;)

    Hashija, Bajkaanna lubią tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w grupie razniej :) i lzej

    Paulette, Bajkaanna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie właśnie tak jest.

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miło, że dolaczacie do nas :-)Natali podajd dane do tabelki. Jussio na pewno Cie wpisze.

    Paulette przyczyna poronienia moglo byc tsh. U starajacych powinno byc w okolicy 1. Ja poronilam naturalnie w polowie lutego i nie doczekalam sie @ bo znow jestem w ciazy. Tsh teraz mam 1,4 i trzymam mocno kciuki żeby dzidzia sie utrzymała

    Kokardka trzymam kciuki!! Jutro bede z niecierpliwosci zaglądać na ovu czy już się pochwaliłaś :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 16:54

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje Tsh po poronieniu jak już wróciłam do domu wynosiło 3,850 μIU/ml . ;/ Ja również trzymam mocno kciuki za Ciebie i za maleństwo :)

    Hashija lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Jak miło, że dolaczacie do nas :-)Natali podajd dane do tabelki. Jussio na pewno Cie wpisze.

    Paulette przyczyna poronienia moglo byc tsh. U starajacych powinno byc w okolicy 1. Ja poronilam naturalnie w polowie lutego i nie doczekalam sie @ bo znow jestem w ciazy. Tsh teraz mam 1,4 i trzymam mocno kciuki żeby dzidzia sie utrzymała

    Kokardka trzymam kciuki!! Jutro bede z niecierpliwosci zaglądać na ovu czy już się pochwaliłaś :-)
    tzn tak po tym jak @ sie skonczyla bo bylo bardzo skapa zaczelam dziwne miec przeczucie dlatego jutro rano chce zatestowac i sie upwnic czy faktycznie dobre mialam te przeczucie

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki robilam na początku lutego i mialam 3,1 tsh a w polowie poronilam. Biore euthyrox i co 5-6 tygodni mozna robic badanie i ustalać nowa dawke. Jestem na takim etapie, ze sama ustalalam ostatnie 2 dawki i lekarz tylko je akceptowal i wystawial recepte. A w tamtym roku za duzo czasu stracilam ufajac lekarzom. Zaczelam czytac, przez co wiedzialam o co sie dopytywac i w ten sposób w 3-4 miesiace doszlam do niezlego wyniku tsh. Umnie niedoczynnosc jest powodowana Hashimoto

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi gin nic ogólnie nie powiedziałam tylko biorę 1 tabletkę Jodid. ale wydaje mi się, czy to nie przy słabe. a ile zawiera ta 1 Twoja tabletka jodu? bo moja ma 200μg .

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natali ja w pierwszej ciąży tak miałam, że mialam piersi nabrzmiale i bolace, nabralam wody jak przed @, a okres przyszedl z malym opoźnieniem i to skompy i krótki. Teraz mam prawie 6 letnie dziecko :-)
    W takim razie trzymam kciuki za przeczucia i testowanie :-)

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    mi gin nic ogólnie nie powiedziałam tylko biorę 1 tabletkę Jodid. ale wydaje mi się, czy to nie przy słabe. a ile zawiera ta 1 Twoja tabletka jodu? bo moja ma 200μg .

    Ja jodu nie mogę normalnie brac. Dopiero w ciąży witaminki dla ciezarnych mam brac z jodem, zeby dziecku dostarczac.
    Moje tabletki zawierają lewotyroksyne(teraz biore dawke 75), ktorej tarczyca sama nie wytwarza. A nie wytwarza bo jest niszczone przez moje wlasne antyciala. Robilas moze antyTPO?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 17:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, nie robiłam nic takiego. zrobiłam tylko to na co skierowała mnie gin. Czyli Tsh, FT4, toksoplazma i na wid D3. Na razie nic więcej nie robiłam. Ogólnie moja gin doradza mi, żebym wstrzymała sie jeszcze ze 2 lata z ciążą, bo twierdzi, że jestem za młoda (mam 21 lat). Ale ja uważam, że jestem już wystarczająco dorosła i jestem gotowa na dzidziusia.

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Natali ja w pierwszej ciąży tak miałam, że mialam piersi nabrzmiale i bolace, nabralam wody jak przed @, a okres przyszedl z malym opoźnieniem i to skompy i krótki. Teraz mam prawie 6 letnie dziecko :-)
    W takim razie trzymam kciuki za przeczucia i testowanie :-)
    kochana a powiedzialabys cos wiecej jeszcze o tym np czy ta ala @ byla normalna chodzi o ta krew itp bo bardzo jestem ciekawa jak to bylo :)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    kochana a powiedzialabys cos wiecej jeszcze o tym np czy ta ala @ byla normalna chodzi o ta krew itp bo bardzo jestem ciekawa jak to bylo :)
    i czy mialas tylko taki jeden cykl z skapa @ i jak sie dowiedzialas o ciazy?

    Hashija lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo mnie to ciekawa wybacz ze tak sie pytam

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tym którym się udało zobaczyć 2 kreseczki gratuluję i cieszę się razem z wami!! Kokardka, Bajkaanna trzymam kciuki!
    U mnie dziś 12dc i brak śluzu plodnego więc nawet nie chce mi się serduszkować. Sprawdzalam wyniki TSH, FT4, prolaktyna, testosteron, shbg są w normie, a pozostałe LH 4,4, FSH 4,2, estradiol 152, DHEA-SO4 202 robione w 9 dc wydaja się niby ok.
    Nie moge doczekać się czwartku i kolejnej wizyty u gina, coby przepisal jakis wpomagacz bo narazie nie mam motywacji do starań

    I jeśli chodzi o tabelke to 28 l, 6cs i @15.04.2015 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 17:40

    tysiaa93, Hashija, Bajkaanna lubią tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija jesters moze :)

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio zmień mi w tabelce termin @ na 29.04. :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    i czy mialas tylko taki jeden cykl z skapa @ i jak sie dowiedzialas o ciazy?

    Natalii to bzdura, że jesteś za młoda na ciążę. Ja miałam 22 lata jak zaszlam i to z zaskoczenia. Moja @ wtedy byla skąpa i bardziej przypominala mocne plamienie, bo nie bylo zywej krwi i skrzepow. Bylam przerazona, wpisalam sobie objawy w necie i zaczely wyskakiwac mi rozne raki szyjki, jajnikow, i inne. Wiec szlam z chlopakiem do gin przerazona, ze uslysze, ze mam raka. Ciazy nie obstawialam, bo przeciez dni plodne obliczalam. Ale najwyrazniej albo my przecholowalismy albo owu mi sie przyspieszyla, ze wpadlismy. Ponoc to byl pczatek 6 tygodnia i byla fasolka 1cm :-)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ