Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Dziewczyny tym którym się udało zobaczyć 2 kreseczki gratuluję i cieszę się razem z wami!! Kokardka, Bajkaanna trzymam kciuki!
    U mnie dziś 12dc i brak śluzu plodnego więc nawet nie chce mi się serduszkować. Sprawdzalam wyniki TSH, FT4, prolaktyna, testosteron, shbg są w normie, a pozostałe LH 4,4, FSH 4,2, estradiol 152, DHEA-SO4 202 robione w 9 dc wydaja się niby ok.
    Nie moge doczekać się czwartku i kolejnej wizyty u gina, coby przepisal jakis wpomagacz bo narazie nie mam motywacji do starań

    I jeśli chodzi o tabelke to 28 l, 6cs i @15.04.2015 :)

    To może jakiś przyjemny wieczór z mężem, albo zestresowana jesteś,że libido Ci padło...

    She86 lubi tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 20:53

  • TalaZ Koleżanka
    Postów: 35 22

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zambia, Hashija gratulacje!
    To się dziewczyny dzisiaj na rozpisywałyście :) Ciężko nadążyć :) Witam wszystkie nowe kobietki :)

    tysiaa93, Hashija, Paulette lubią tę wiadomość

    3i49cwa1ws0qoyhk.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki :) jeeeestem w koncu bo mi cos tutaj nie chcialo zalapac konto... ejj szybciej zakladajac konto nie ustawialam hasla i teraz nie moge go zmienic... Wrrrrr nie podoba mi sie to forum

    tysiaa93, She86 lubią tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest niedziela, więc to normalne, że na forum pustki :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussi zmień mi tabelke : Doti87_________27 [email protected]

    Kurcze czekam i czekam teraz na płodne dni i świruje..hehehe
    Mój M już mówi, że tylko sikam na różne testy hehehe i się nabija ze mnie... koniec z tym.. chociaż znając życie i tak jutro będę dalej sprawdzać .. ale mimo to będę męczyć meża co dwa dni.. hiihihihih

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti mój też gada, że co dwa dni będziemy działać :) Ciekawe czy dam radę haha :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dasz dasz radę... ja bardziej się martwię o swojego.. Że przy takim męczeniu go codziennie albo co dwa dni to niedługo będzie się chował przede mną hehehehehe

    Hashija lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam... Od razu chował albo uciekał... Niech się cieszy ze ma aktywną kobietę :)

    Hashija lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • TalaZ Koleżanka
    Postów: 35 22

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti mam to samo :P Zaczynam lekko świrować jak tylko pomyślę, że już zaraz dni płodne :P Na szczęście nie mam w tej chwili zbytni czasu aby o tym myśleć więc tym lepiej :D

    3i49cwa1ws0qoyhk.png
  • Bajkaanna Ekspertka
    Postów: 203 110

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziewczyny świruje ze sie nie udało, ze stres mi przesunał @ i mysleniem samym jeszcze bardziej sie stresuje i jeszcze bardziej przesuwam...
    ehhh...

    2014 bardzo słabe plemniki
    02.2016 HSG nie drożne jajowody
    03.2016 HSC usunięcie polipa i ...
    02.2017 HSG drożne jajowody
    04.2017 plemniki lepsze, choć nie ma szału
    24.04.17 pierwsze IUI -> ;(
    17.05.17 drugie IUI
    Po dwóch latach zapomnienia...Wracamy, mam mało czasu, rezerwa jajnikowa nie kłamie
    AMH 1,25
    Testosteron 0,11
    10.2019 plemniki w całkiem dobrej formie
    13.11 Gonapeptyl start protokół długi
    29.11 ICIS -> wizyta 1 ds
    06.12.19 8 ds sa komórki
    11.12.19 pick up 8 komórek
    16.12.19 transfer 2 blastek, zero mrozakow ...
    19.12.19.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    mi kazała brać i to dużą dawkę. bo jak granica jest od 30 ja mam 16. A bierzesz teraz jakiś kwas foliowy? bo ja nie mam porównania i może lepiej jak bym go zmieniła na jakiś inny .
    biorę zwykły folik:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    moje Tsh po poronieniu jak już wróciłam do domu wynosiło 3,850 μIU/ml . ;/ Ja również trzymam mocno kciuki za Ciebie i za maleństwo :)
    też uważam że TSH jest zdecydowanie za duże i trzeba zbić:)bierzesz euthyrox?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    hejka czy ja tez moge dolaczyc do Was? :)
    Witam nową koleżankę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaanna wrote:
    a ja dziewczyny świruje ze sie nie udało, ze stres mi przesunał @ i mysleniem samym jeszcze bardziej sie stresuje i jeszcze bardziej przesuwam...
    ehhh...
    Bajkanna może zatestuj jutro:)jesli bedzie negatywny to przynajmniej sie odblokujesz ale oczywiscie z całego serca życzę Ci żeby był poztywny:)

    Bajkaanna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka tez sie nie moge doczekac Twojego jutrzejszego testu, ale wyniki niestety zobacze dopiero wieczorem bo w pracy nie mam dostępu;/

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti ale super ze jesteś :-)i nie bój się męża eksploatować:-) nie jeden mógłby mu pozazdrościć :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hash jak u Ciebie sytuacja?widzę że test bardziej pozytywny i super:)powiem Ci ze jesteś ciekawym przypadkiem że pomimo bety ujemnej jesteś w ciąży, cuda się zdarzają:)a masz objawy ciążowe?

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 wrote:
    Hash jak u Ciebie sytuacja?widzę że test bardziej pozytywny i super:)powiem Ci ze jesteś ciekawym przypadkiem że pomimo bety ujemnej jesteś w ciąży, cuda się zdarzają:)a masz objawy ciążowe?

    Ja mysle, ze ta beta była po prostu zbyt szybko zrobiona.
    Z objawów hmm nie ma ich zbyt wiele. Moze czesciej do toalety latam, podbrzusze czuje, czasem jeszcze czuje to pieczenie macicy, piersi mam delikatnie tklie. Brzuch mam mega wzdęty :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Ja mysle, ze ta beta była po prostu zbyt szybko zrobiona.
    Z objawów hmm nie ma ich zbyt wiele. Moze czesciej do toalety latam, podbrzusze czuje, czasem jeszcze czuje to pieczenie macicy, piersi mam delikatnie tklie. Brzuch mam mega wzdęty :-/
    Fajnie:0a kiedy się do lekarza wybierasz?

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ