Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I witam wszystkie nowe koleżanki :-) :-)

    Jejkus Aleala nawet nie wiesz jak mi papucha się cieszy ze się tobie udało!!!!!! Rewelacja!!!!!
    Buziaki dla ciebie:-* :-*
    Ale wiesz ze nie przejdą ci zamartwianie się?? Już teraz jak jestem w 2 trymestrzejest ok. Ale Początek masakra, czy beta przyrasta, czy Zarodek jest. Czy serce bije, czy nie ma plamien, czemu mnie brzuch boli hihihihi 1 trymestr=ciągłe zamartwianie hihihihi
    Ale już teraz jest ok :-) hihihihi

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tymi antybiotykami różnie bywa...czytałam że antybiotyk ma jakiś tam wpływ ale po ok 3 tyg jest już ok.Ale nie wiem dokładnie jak to jest
    my staramy się dopiero 1 cykl

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • perkla Koleżanka
    Postów: 31 22

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraczki nie mial to byly antybiotyki na schorzenia skorne. wiec mam nadzieje ze sie odbudowaly:)) okaze sie w terminie nastepnej@

    perkla
  • perkla Koleżanka
    Postów: 31 22

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam z corcia szybko poszlo. 2 cykl i 2 kreski ale corcia ma 5 lat wiec pora na rodzenstwo:))

    perkla
  • aneczka290388 Ekspertka
    Postów: 173 59

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Rene. Dziewczyny mam straszną ochotę na zimne piwo .... ale to taką przeokropną że aż mnie skręca

    Rene lubi tę wiadomość

    aneczka
    bfaregz2kvw6dd5b.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perkla w drugim cyklu to szybciutko !!! :)

    Ja teraz rozpoczęłam drugi i oby był owocny :D

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka290388 wrote:
    Witaj Rene. Dziewczyny mam straszną ochotę na zimne piwo .... ale to taką przeokropną że aż mnie skręca

    Hmmm to nie żałuj sobie :P

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i hej Rene :)

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • aneczka290388 Ekspertka
    Postów: 173 59

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun trochę się boje bo @ ciągle brak 46 dzień cyklu a beta dopiero w poniedziałek

    aneczka
    bfaregz2kvw6dd5b.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka290388 wrote:
    asiun trochę się boje bo @ ciągle brak 46 dzień cyklu a beta dopiero w poniedziałek

    Aaa no to odpuść lepiej, zrób zamiennik jakiś soczek coś :D

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • aneczka290388 Ekspertka
    Postów: 173 59

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    otworzyłam tymbarka :)

    aneczka
    bfaregz2kvw6dd5b.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perkla wrote:
    nam z corcia szybko poszlo. 2 cykl i 2 kreski ale corcia ma 5 lat wiec pora na rodzenstwo:))
    o to szybko się wam udało,oby i tym razem tak było,który masz dzień cyklu?

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • aneczka290388 Ekspertka
    Postów: 173 59

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko cholerka to nie to samo :):):)

    aneczka
    bfaregz2kvw6dd5b.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za miłe przywtanie:-)

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • perkla Koleżanka
    Postów: 31 22

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj 16 dc robie testy owulacyjne jest mega pozytywny i bola mnie jajniki. wiec dzisiaj dlugi wieczor:))

    perkla
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jest tu jakaś aktualna lista staraczek które czekają na testowanko?

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka no tak, to nie to samo.. ale być może warto się "przemęczyć" jeśli jest szansa, że się udało :)

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm aktualnej to chyba nie ma, bo póki co ja też dopisana nie jestem :(

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogodziłam się z tym, że w tym pierwszym cyklu nie wyszło...ale taaak bardzo marzyłam o porodzie w kwietniu, od zawsze tak sobie planowałam, że chciałabym wczesną wiosną urodzić ...kurcze..

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki:)
    na pierwszej stronce jest nasza tabelka możecie podać dane tj...

    Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ kolejnej najbliższej miesiączki


    i tam sobie to ustawiamy :) na starające się i zafasolkowane :)
    Tylko tą tabelką zajmuję się jussio trzeba czekać, aż wróci...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2015, 19:57

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
‹‹ 522 523 524 525 526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ