X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka sprawdziłam i mamy podobne terminy @ :)
    Ogólnie czuję się dobrze. Wczoraj złapałam mega doła bo opiekowałam się siostrzenicą mojego faceta i uświadomiłam sobie, że za dwa miesiące to samo robiłabym ze swoim dzieckiem... Ale na szczęście już mi przeszło :)
    Jak tam u ciebie? Już po owulacji? Ja u siebie tylko przez dwa dni zauważyłam śluz płodny, bo był rozciągliwy a dzisiaj nic.


    Ładne i długie macie te staże :) U mnie w lipcu miną dopiero dwa lata. Cóż, późno znalazłam swoją połóweczkę :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila - a dzięki że pytasz, w pracy dobrze, byle nie za długo ;)

    To ja też się pochwalę, że po ślubie jesteśmy już prawie 2,5 roku, a jesteśmy razem 8,5. Ślub tylko cywilny, bo my niewierzący i nie chcieliśmy odstawiać szopki typu "bo w kościele to tak ładnie wygląda" - jak ktoś wierzy i faktycznie stosuje się do przykazań i wszystkich innych kwestii wiary, to ja to bardzo szanuję i absolutnie nie mam nic przeciwko, wierność swoim poglądom jest bardzo cenna. Ale jeśli ktoś bierze kościelny bo chce tego rodzina, to sorry...

    No i właśnie wzięliśmy kredyt na 30 lat :D w przyszłą niedzielę dostajemy klucze i się przeprowadzamy :D niestety żeby szczęścia za dużo nie było, mąż mi teraz wylatuje na daleki wschód na cały tydzień w sobotę i tak trochę smutno. Też tak macie, że jak Wasz facet gdzieś leci albo jedzie w delegację, to się stresujecie żeby się nic nie stało? Bo ja strasznie ;/ dobrze że ta przeprowadzka, to się czymś zajmę.

    She86 lubi tę wiadomość


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93, czy 93 to twój rocznik?
    Jesli tak to wcale nie tak późno ta połóweczka. U mnie staż to 3 lata a mam już ponad 30 lat.
    I dlatego staranka też tak późno :(

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MY PO SLUBIE 4 LATA. RAZEM JESTESMY TAK OK 8 TEZ CIEZKO OKRESLIC DATE:)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kończę w czerwcu 28 i też mi się wydaje, że to późno jak na dziecko..
    @ jeszcze nie mam :) a powinien być dziś. Staram się nie nakręcać na nic i tłumaczyć sobie, że pewnie stres z kredytem i mieszkaniem wszystko mi przedłużył, no ale...
    Objawów żadnych nie mam typu bolące piersi, żyłki i inne, brzuch co jakiś czas boli jak na okres więc pewnie lada chwila przyjdzie. W sumie jak ma przyjść to jak najszybciej, żeby mi się cykl nie wydłużył i żebym już przeszła znowu to rozczarowanie i zaczęła nowe starania.

    Co prawda cykl kolejny przez wyjazd męża trochę stracony, ale może dobrze będzie tak odpuścić i nie myśleć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 20:11


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    tysiaa93, czy 93 to twój rocznik?
    Jesli tak to wcale nie tak późno ta połóweczka. U mnie staż to 3 lata a mam już ponad 30 lat.
    I dlatego staranka też tak późno :(

    Tak, to mój rocznik :) Moi znajomi są ze sobą po 4/5 lat i te moje 2 lata wyglądają przy tym blado :)

    Nie ważne która ile ma lat, wszystkie się w końcu doczekamy :)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minnie_ wrote:
    TylkoChwila - a dzięki że pytasz, w pracy dobrze, byle nie za długo ;)

    niestety żeby szczęścia za dużo nie było, mąż mi teraz wylatuje na daleki wschód na cały tydzień w sobotę i tak trochę smutno. Też tak macie, że jak Wasz facet gdzieś leci albo jedzie w delegację, to się stresujecie żeby się nic nie stało? Bo ja strasznie ;/ dobrze że ta przeprowadzka, to się czymś zajmę.

    Mój mąż jest od minionej soboty do przyszłego piątku za granicą. Ja się bardzo stresuje jak gdzieś leci, zwłaszcza, że leciał teraz nad miejscem ostatniej katastrofy :/ No ale co zrobić, czasem trzeba :)

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Tysiaa też mnie zaciekawiło czy 93 to rocznik, bo jeśli tak to jesteśmy ten sam rocznik i staże też mamy podobne, bo u nas tak na poważnie związku to też będzie w wakacje jakieś 2 latka dopiero.

    minnie a to zależy, jak mi się np coś wcześniej śniło czy odczuwam jakiś niepokój to się niepokoje, ale tak ogólnie to nie, bo zazwyczaj się czymś zajmę, nawet nie zauważę, a ten już zadzwoni, że jet na miejscu. Natomiast o mnie to się zawsze niepokoją, bo ja zapominam zadzwonić, albo tel mi padnie, ładowarki nie wezmę... Gratuluje nowej chaty i wyprowadzki :)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie wypadek może nam się przydarzyć w każdym momencie, możemy wyjść z domu i ktoś może nas potrącić. Albo będziemy mieć wypadek samochodowy jadąc tylko kilka km. Życie jest ulotne. Szkoda nerwów i stresu na zamartwianie się tym :) Zazdroszczę własnego mieszkania :) Czas ci szybko zleci jak będziesz je urządzać i dekorować :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila wrote:


    Kate i Emilanka - a jaki macie staż związku tak ogólnie, nie ślubu a związku? No i reszta jak chce to też może odpowiedzieć na to pytanie - porównamy staże :)
    ja 5 lat przed slubem i 2,5 po slubie czyli znamy się 7,5 :)

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minnie_ wrote:
    Ja kończę w czerwcu 28 i też mi się wydaje, że to późno jak na dziecko..
    @ jeszcze nie mam :) a powinien być dziś. Staram się nie nakręcać na nic i tłumaczyć sobie, że pewnie stres z kredytem i mieszkaniem wszystko mi przedłużył, no ale...
    Objawów żadnych nie mam typu bolące piersi, żyłki i inne, brzuch co jakiś czas boli jak na okres więc pewnie lada chwila przyjdzie. W sumie jak ma przyjść to jak najszybciej, żeby mi się cykl nie wydłużył i żebym już przeszła znowu to rozczarowanie i zaczęła nowe starania.

    Co prawda cykl kolejny przez wyjazd męża trochę stracony, ale może dobrze będzie tak odpuścić i nie myśleć :)

    minni odrobinkę Cię pocieszę, ja kończę za pol roku 29 lat ! :D doczekamy się w końcu i my upragnionego dzidziusia

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    no to jak pytacie, to my z mężem znamy się już z 13 lat, razem jesteśmy 9, a w wakacje będzie 5 lat małżeństwa :) mamy już własny dom, dobre zarobki tylko dziecka brak.. :)
    piękny staż a dziecko bedzie i to pewnie nie jedno:)

  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem dziewczyny, że zawsze i wszędzie może się coś stać - ale ja trochę panikara jestem w takich sytuacjach i muszę dostać od niego smsa, nawet z tego końca świata, że wysiadł z samolotu i już mogę spać spokojnie :) tyle że nie mam się komu o tym wygadać, bo wszyscy uważają, że przesadzam. No i mają rację pewnie, ale to silniejsze ode mnie.

    Dzięki za gratulacje, ale nie ma czego zazdrościć - za 30 lat to mieszkanie będzie nasze dopiero, póki co formalnie jest banku ;) ale cieszę się na tę przeprowadzkę strasznie.

    She86 - to witaj w klubie słomianych wdów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 20:20


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim nam się w końcu uda, przecież komu jak nie nam! :)

    She86 lubi tę wiadomość


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 wrote:
    piękny staż a dziecko bedzie i to pewnie nie jedno:)

    oj tak nie jedno, mam ochotę na trójeczkę :D ale jak to mój mąż mówi żeby trójka była to najpierw pierwsze musi być :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 20:21

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetek cofnęłam się do poprzednich stron i wyczytałam, że miałaś mieć dzisiaj wizytę :) Jak tam? Co wiadomo? Opowiadaj :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minnie_ wrote:

    Też tak macie, że jak Wasz facet gdzieś leci albo jedzie w delegację, to się stresujecie żeby się nic nie stało? Bo ja strasznie ;/ dobrze że ta przeprowadzka, to się czymś zajmę.

    Ja tak mam ale na szcescie mój M nie wyjeżdza czesto bo ma swoja firmę i pracuje na miejscu i mma go codziennie w domku:)

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minnie_ wrote:

    Dzięki za gratulacje, ale nie ma czego zazdrościć - za 30 lat to mieszkanie będzie nasze dopiero, póki co formalnie jest banku ;) ale cieszę się na tę przeprowadzkę strasznie.

    my tez mamy kredyt na 30 lat :)

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    oj tak nie jedno, mam ochotę na trójeczkę :D ale jak to mój mąż mówi żeby trójka była to najpierw pierwsze musi być :)

    Może trójeczka będzie od razu, nigdy nie wiadomo haha ;D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Może trójeczka będzie od razu, nigdy nie wiadomo haha ;D

    czemu nie :D ale bliźniaki to moje marzenie :)

    TylkoChwila, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ