X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa ma racje jak coś ma się stać to się stanie, choćby się zostało w domu. Oczywiście to nie znaczy by się kłaść na jezdni na najbardziej ruchliwej i patrzeć czy los łaskawy, bo lepiej losu nie kusić, ale wiecie jak to jest... głupi przykład ja się wychowałam bez kasku rowerowego, nakolanników, skakałam z murków, łaziłam po jakiś dachach garaży, robiłam przewroty na trzepaku i żyje i oprócz złamanego palca i raz mocno zdartego kolana to nic mi się nigdy nie stało, a mojej mamy przyjaciółka swoje dziecko ochraniała wszystkimi atestami - kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie, a raz się zagapili, mały rysował na asfalcie przed garażem, dziadek akurat cofał i szpital, rehabilitacja... Moja ciotka też tak chroniła dzieciaki, a syn stracił palec na zjeżdżalni... tak więc naprawdę nieważne jak się będzie mocno uważało, jak coś ma się stać to się stanie, choćbyśmy nawet z domu nie wyszli.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysia nie mogę sie przyzwyczaić do Twojego nowego awarata;( smutno mi bo nie ma tygryska:)

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    czemu nie :D ale bliźniaki to moje marzenie :)

    Moje też, ale to od niedawna... jakoś tak mnie naszło, ale póki co to nie będę za zachłanna - niech będzie chociaż jedno :)

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia ja nie czułam totalnie owulacji, nic mnie nie bolało, ale ostatnio też nie czułam a wyniki krwi wskazywały na owu ;) kochana jak ja miałam 21 lat to poznałam dopiero mego męża :P Tylko my się długo docieraliśmy baaardzo i nikt o dziecku wtedy nie myślał... my mogę się pochwalić kupiliśmy miesiąc temu działkę :) hihi a kredyt chyba dopiero jak będą się mury pieły w górę;) ja zawsze chciałam mieć dziecko w wieku 26 lat, niestety nie wyszło :( chociaż aby było przed 30...

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała mieć tak na 23, a więc mam mało czasu by się wyrobić, choćby na ten ostatni dzwonek, tuż tuż przed 24. Jak czytam, że niektórzy się starają rok i niby wszystko jest okay, albo i dwa lata i dopiero się udaje a wyniki ok, to aż mnie głowa od tego rozbolała i jakoś tak chcę by u mnie to szybciej wyszło, bo ja z natury bardzo niecierpliwe stworzenie jestem.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przy okazji potrzebuję porady.
    Muszę jutro albo w środę zrobić RTG zęba, bo w czwartek do dentysty. A skoro @ na razie nie ma, to zawsze jest jakaś ewentualność ciąży.. Niestety nie mam w domu testu, więc jutro rano nie zrobię, a planowałam iść na to RTG jutro. Myślicie, że są jakieś specjalne osłony dla kobiet w ciąży przy takich prześwietleniach? Zdjęcie zrobić muszę, bo mam rozgrzebanego zęba, ale głupio tak wyjechać z tekstem "bo może jestem w ciąży to niech pan/i uważa".


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minnie_ ja miałam tak w zeszłym roku jak musiałam rtg robić kręgosłupa, no albo jedno albo drugie ale podobno we wczesnej ciąży nic nie grozi maleństwu, ale dobry gabinet ma osłony jakby co

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minnie - wcale nie głupio. ja od czasu jak się staramy byłam u dentysty już z 4 razy, i za każdym razem mówię, żeby znieczulenie dla ciężarnych dawał, bo nie wiem czy nie jestem w ciąży :)
    dopiero jak szłam zęba usunąć, to dzień wcześniej zrobiłam betę, dla pewności.

    więc może też jutro na betę skocz z rana? a jak nie dasz rady, to powiedz żeś w ciąży i niech oni się martwią. a co. :D

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do stażu, to my się pierwszy raz zobaczyliśmy 7.06.2012. to znaczy drugi, ale to się okazało dopiero później, długa historia ;)
    od początku sierpnia 2012 byliśmy razem, rok później się oświadczył (obiecał sobie, że musi być z dziewczyną przez rok zanim się oświadczy - w ten sposób straciliśmy jakieś pół roku :P bo już wtedy chciał się oświadczać.), a w zeszłym roku w maju wzięliśmy ślub.
    więc nasz staż w każdym względzie jest króciutki..
    ale my już staruszki, to musieliśmy się spieszyć :P nie to co Wy.. :)
    no i chcieliśmy mieć rok tylko dla siebie w małżeństwie, bez dzieci. z zamysłem, że ciąża to nadal czas tylko dla siebie, więc zaczęliśmy się starać koło listopada. no i wygląda na to, że tego czasu tylko dla nas będzie trochę więcej, niż zaplanowaliśmy..

    ale w końcu się doczekamy. może nawet przed 40? ;D

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 - U nas wyniki bety by tak szybko nie były... rano robisz, a za dzień albo dwa odbierasz. A co do dentysty to ja w sumie większość robię bez znieczulenia, ale teraz chyba przyjdzie mi ząb wyrwać bo mam rozgrzebany i... chyba się wyrobie ze wszystkim póki jeszcze nie jestem...

    minnie - skłam, że jesteś, a niech oni się martwią.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w drodze właśnie z moim K. do szpitala, jego mama tam trafiła niedawno.
    Czemu jak już jest dobrze, to coś musi się spieprzyć..

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejkaa - O cholerka, ale będzie dobrze. Trzymam kciuki by się ułożyło.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 21:00

  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój poszedł teraz się dowiedzieć co jest, a ja siedzę i próbuje się jakoś bardzo nie denerwować żeby nic maluchowi się nie stało. :/

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka napewno wszystko bedzie dobrze tylko sie nie denerwuj:)

  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka - trzymajce sie !

    Aneteek co tam ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie aneteek daj znac jak po wizycie???
    Zambia co u Ciebie?jak sie czujesz mamuśko?dolegliwości jakieś?

  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, Myshka, Doti, Tala - trzymam a Was kciuki najmocniej !
    Któraś bedsie testowała przed terminem @?

    Kurczę przypomniała mi sie Aleksandra - jednak sie chyba myliłam. Byłam pewna ze do nas wróci..

    She86 lubi tę wiadomość

  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 wrote:
    właśnie aneteek daj znac jak po wizycie???
    Zambia co u Ciebie?jak sie czujesz mamuśko?dolegliwości jakieś?

    Kate dzięki. Czuje sie raczej dobrze. Małe dolegliwości ale do przeżycia: brzuch czasem boli, zmęczenie, zawroty głowy itp :)
    Idę spać właśnie bo juz nie mam na nic siły :)
    A Ty jak sie czujesz ?

  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola - Ty tez ostatnio taka małomówna ? Umówiłas sie juz do lekarza ?

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ