X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 najgorsze było w weekend kiedy byłam ze swoimi siostrzeńcami na placu zabaw. Spotkałam znajome z którymi dawno się nie widziałam.

    Każda z pytaniem to twoje??

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha ja mam od brata trójkę maluszków, więc jak gdzieś idziemy jest to samo ;) Ale trzeba to jakoś przeboleć

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She - przykro mi:(

    Bacha - ale Ty w zasadzie dopiero zaczynasz starania - w tabeli masz 4 cykl. Więc nie wiem w zasadzie skąd te frustracje placozabawowe. Wiem, że to się strasznie dłuuuuuuuuuży, ale niebawem doczekasz się swojego malucha.

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zambia nie jestem sfrustrowana, a raczej zasmucona.

    Już dużo w swoim życiu przeszłam i nigdy nie miałam z górki.
    Nigdy też nie narzekałam, przyjmowałam wszystko na klatę.
    Ale teraz kiedy w końcu znalazłam odpowiedniego faceta i chcemy stworzyć normalną rodzinę, to jakoś nam nie wychodzi.

    Wiem, ze dopiero od niedawna się staramy, i czym ja głupia się zamartwiam.
    Ale potrzeba stworzenia prawdziwej rodziny jest silniejsza.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie smuć się kochana! Niebawem Wam się uda zobaczysz!

    Mi się udało za 6 podejściem "dopiero". Wiem, że te czekanie jest dobijające! Ale taka jest natura - trzeba optymistycznie czekać po prostu.

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    No mi też się nie widzi ślub kościelny, ale jeszcze jest czas. Może nam się poprzestawia w głowach i jednak zrobimy kościelny? :D
    Jak na razie nie chcemy ;) I poczekamy aż maluszek będzie z nami bo zawsze o tym marzyłam żeby najpierw było dziecko, bo to ważne dla nas wydarzenie i chcemy żeby był już maluch <3

    My mamy konkordatowy chcialam mieć to za sobą w całości. Nie nawidze być w centrum uwagi i to był dla mnie mega stres.
    No ale powod ślubu? Nienawidze kinkubinatu.brzydka nazwa a wrez dla mnie obrazliwa, bo my to cos wiecej.kiedy pierwszy raz zobaczylam mojego Kochanego stwierdzilam, ze fajnie byloby go miec. Choc na chwile. Zdarzyla sie chwila, potem dwie i polecialo :-)zycia sobie nie wyobrazam bez niego. Ponad 2 lata bylismy razem kiedy zaszlam w ciaze. Nie mialam takich drastycznych sytuacji z dzieckiem w przychodni, ale w przddszkolu raz pani co Byla nowa oddawala blaszki z ciasta i nie chciala jej wydac bo jestem mama chlopca a takim nazwisku a na blasze jest inne. Musialam sie tlumaczyc.

    Ale za to slub wzielismy a nasz synek mial 4 lata i 9 miesiecy jak niósł nasze obrączki srodkiem kościoła a za nim tato prowadził mnie do ołtarza :-)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She a nie za szybko ten test zrobiłaś?? Dopiero na jutro masz @ planowany.. Spokojnie kochana bez stresu jeszcze nic niewiadomo.

    A ja z moim jestem juz prawie 4 lata po ślubie a znamy się hmm będzie jakieś 8 lat, kupa czasu hehehe

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się myśleć optymistycznie, mój M. cały czas mi to powtarza.
    Ale w głębi duszy ciągle myślę, czy to już czy nie.

    U mnie jest trochę inaczej, bo ja już jestem po rozwodzie. Ze swoim poprzednim partnerem(byłym męzem) byłam na prawdę długo, ale cóż on po ślubie wolał inne życie niż rodzina.

    Teraz mam w końcu faceta z którym chce stworzyć normalną rodzinę.
    Jesteśmy narzeczeństwem prawie rok.
    Planujemy ślub cywilny, ale też bez tej całej szopki.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    She a nie za szybko ten test zrobiłaś?? Dopiero na jutro masz @ planowany.. Spokojnie kochana bez stresu jeszcze nic niewiadomo.

    A ja z moim jestem juz prawie 4 lata po ślubie a znamy się hmm będzie jakieś 8 lat, kupa czasu hehehe

    dzisiaj się okaże :) poszłam przed pracą na bete, kolo 14-15 wyniki

    Bacha głowa do góry, dobrze, że w końcu znalazłaś odpowiedniego faceta, to już połowa sukcesu, starasz się dopiero 4 cykl, tutaj na ovu wiele dziewczyn stara się latami, myśl pozytywnie :) A byłaś u lekarza sprawdzić czy wszystko ok?

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • binia29 Przyjaciółka
    Postów: 71 41

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 za ciebie trzymam mocno kciuki ;)

    Kochane głowa do góry, dla każdej kiedyś zaświeci słoneczko. Niestety trzeba poczekać dłużej lub krócej i to jest mega frustrujące. Jednak ten czas oczekiwania, liczenia , obserwacji na pewną każdą z was uczy cierpliwości i szacunku do natury. A kiedy w końcu się uda to jesteśmy mega szczęśliwe.
    Jak by nam wszystko ot tak spadało z nieba to wydaje mi się że nie dawało by to tyle szczęścia i satysfakcji.
    Życzę każdej z was duuużo cierpliwości i wytrwałości. Pomimo porażek jesteśmy w stanie się podnieś i dalej walczyć, czyli jesteśmy silne babki ;)

    She86 lubi tę wiadomość

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 trzymam kciuki, żeby beta była wysoka ;)

    Według lekarzy wszystko jest ok. Ale nie wiem czy nie zmienić gin.
    Mój M. zadeklarował że jeśli w tym miesiącu nam sie nie uda to i przebadamy jego nasienie.

    She86 lubi tę wiadomość

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • binia29 Przyjaciółka
    Postów: 71 41

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bacha trzymam i za was kciuki oby już żadne badania nie były potrzebne ;)

    bacha8709 lubi tę wiadomość

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneteek wrote:
    Hej nie pisałam bo miałam dopiero wizytę na 21 a wyszłam po 22 bo takie kolejki są do mojego gin.z maluszkiem wszystko w porządku widać już było bijące serduszko:) za dwa tygodnie kolejna wizyta i później skierowanie na pakiet badań za 350 zl;/ i właśnie pytanie do was czy takie badania trzeba koniecznie robić ?nie to ze nie chce ich robić tylko pytam tak po prostu . przewidywany termin porodu na 3 grudnia :)

    Kochana musisz zrobi badania, ale poradzę Ci, zebys poszukala po laboratoriach jakie mają oferty. W śląskim laboratorium analitycznym maja pakiet ciazowy za 220zl chyba. Porownasz co masz zlecone a xo musisz dokupic i powinno wyjdc mniej. Ponoc labor. Diagnostica ma jakies bony rabatowe na badania dla ciezarnych. Inne kary rabatowe o ktore trzeba pytac.

    Kto pyta nie bladzi. Musisz troche poszperac w okolicy.

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej normalnie sie zmeczylam tym czytanie a i t
    ak nie wszystko nadrobilam z wczoraj. Szalejecie dziewczyny.

    She - trzymam kciuki za bete. Oby byla pozytywna.
    Bacha- wiadomosci o ciazy w otoczeniu zawsze bedzie szpila jak Tobie badzo zalezy a nie wychodzi juz teraz natychmiast.

    Aneteek Nadziejka gratuluje pomyslnych wizyt.

    Nadziejka co z tesciowa?? Mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze.

    Kate- mnie tez od wczoraj brzuch boli na dole ale zwalam na to, ze rano poszalalam z porzadkami w domu. Wiec teraz wiecej odpoczywam.

    She86 lubi tę wiadomość

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie Nadziejka jak Teściowa?

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)

    She - czekam niecierpliwie na wyniki bety :)

    ja dziś kolejny dzień próbuję nie myśleć o tym wszystkim. nie testuję, zaczekam w piątek na spadek temp. i na @. jeśli nie przyjdą (w co wątpię), zacznę się łudzić.. albo sobie wytłumaczę, że jednak owulacja mi się przesunęła ;)

    pozdrawiam gorąco :*

    She86 lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myshka84 życzę Ci aby jednak @ nie przyjechała.

    Ja czekam do przyszłego czwartku....:)

    myshka84 lubi tę wiadomość

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 21:01

    bacha8709 lubi tę wiadomość

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dość to uciążliwe chodzić na raty na konsultacje i usg.

    Ola_45 lubi tę wiadomość

  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija - ja też tak mam i nie narzekam.
    Przede wszystkim dlatego że USG wykonuje mi lekarz radiolog a nie ginekolog - czyli osoba najbardziej kompetentna i kształcona w tym kierunku :)

    Choć nie mówię, że ginekolodzy robią to źle - ale skoro jest na to oddzielny tytuł i specjalizacja to może coś w tym jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 12:02

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ