X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dzisiaj o godzinie 9:17 na swiat przyszedl moj Filipek, 3290g 52cm szczescia <3


    Serdecznie gratuluję
    :)

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani w aptece poleciła mi femibion natala 1, ale rozmawiałam przez telefon z lekarzem i powiedział, że mam się wstrzymać i póki co sam kwas foliowy brać.
    Kurczę, żadnych objawów nie mam :/ pewnie jeszcze przyjdą, ale wolałabym czuć, że jestem w ciąży ;). Wczoraj wieczorem zauważyłam na majtkach maleńką brązową plamkę...jezu jak się wystraszyłam...ale chyba ok jest, bo nic więcej się nie działo.
    A czy któraś z Was orientuje się jak to jest z probiotykami w ciąży? Głównie chodzi mi o probiotyki dopochwowe, można ? (zapomniałam lekarza zapytać)

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Taka Sytuacja Przyjaciółka
    Postów: 81 90

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się że można, ja brałam w zeszłym tygodniu (ale doustnie) bo czułam dyskomfort a na ulotce było napisane że przeznaczone między innymi dla kobiet w ciąży :)

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola super!!!!! Gratulacje!!!

    Asiun ciesz się że nie masz żadnych objawów i uwierz mi, że to nic przyjemnego :P Ja to bym wolała nie czuć, że jestem w ciąży, a już na pewno nie w ten sposób ;) Bo jak tak mdłości i wymioty mega mocno dokuczają to nie ma sił żeby się cieszyć swoim stanem ;) :P

    Hashija nie ma jak w domu ;) A jak synek zareagował na siostrę???

    Patuś to ja trzymam kciuki za kolejny test ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 19:34

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija Ola gratulacje :) JA dziś @ ale to byl stracony cykl ze względu na wyjazd. Potem działamy ostro i oby sie udało :) niestety zaczęłam nową pracę i jest bardzo stresująca mam nadzieję, że to nie pokrzyżuje planow :(

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 wrote:
    Hashija Ola gratulacje :) JA dziś @ ale to byl stracony cykl ze względu na wyjazd. Potem działamy ostro i oby sie udało :) niestety zaczęłam nową pracę i jest bardzo stresująca mam nadzieję, że to nie pokrzyżuje planow :(

    Dlaczego stresująca;/???

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktury, wztki itp za dużo tego nie wyrabiam, wszystko na szybko szybko :|

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Andromeda Autorytet
    Postów: 875 2416

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio, tak sobie teraz przypominam-czy Ty tez odmawialas moze Nowenne Pompejanska?

    A druga kwestia to taka-czy ktorakolwiek z Was, zaciazonych, zaszla w ciaze po inseminacji? Albo macie takich znajomych, ktorym sie udalo? Pytam, bo to ma byc kolejny krok za dwa m-ce w klinice gdzie sie lecze, ale czytalam, ze inseminacja ma bardzo maly procent powodzenia no i sie zastanawiam czy w ogole podchodzic. Sa zreszta i inne kwestie...

    Starania od 2014, PCO, niedoczynnosc tarczycy, NK 25%, ANA +, C677T A1298C MTHFR hetero, endometrioza, bialko C 89%, S 90%, ATG & ATPO ok, G20210A & Leiden ok, kariotypy ok, zespol antyfosfolipidowy ok.
    GAMETA Gdynia od 01.2020
    3x IUI 👎
    ICSI: ❄❄❄❄❄❄
    1. FET (bl 4.1.1): 15.09.20 💔👼 (10tc)
    2. FET (bl 4.1.1): 18.03.21 👎 (CB)
    3. FET (bl 4.1.1): 20.04.21 👎 (CB)
    4. FET (bl 4.1.1): 07.07.21 👍 3.04.22 🌟👶
    Naturalny cud: 💔 21tc 😭 (16.02.23)
    5. FET (bl 4.2.1): 13.06.23 💔👼 (10tc)
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokardka a jeśli moge zapytac jak załatwiałaś sobie sanatorium?? płaciłaś czy na nfz??mój lekarz dzis powiedział ze moge spróbować ale na sanatorium bede czekała pewnie ze 2 lata :(

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 wrote:
    faktury, wztki itp za dużo tego nie wyrabiam, wszystko na szybko szybko :|
    początki są zawsze trudne ,dasz rade trzeba tylko czasu :)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andromeda wrote:
    Jussio, tak sobie teraz przypominam-czy Ty tez odmawialas moze Nowenne Pompejanska?

    A druga kwestia to taka-czy ktorakolwiek z Was, zaciazonych, zaszla w ciaze po inseminacji? Albo macie takich znajomych, ktorym sie udalo? Pytam, bo to ma byc kolejny krok za dwa m-ce w klinice gdzie sie lecze, ale czytalam, ze inseminacja ma bardzo maly procent powodzenia no i sie zastanawiam czy w ogole podchodzic. Sa zreszta i inne kwestie...
    Tak ja odmawiałam nowennę i wierzę że dzięki tej modlitwie udało nam się naturalnie zajść w ciążę :) Dała mi ona duuużo spokoju ducha i takiego wyciszenia, które gdzieś tam po drodze zatraciłam przy staraniach ;)
    Pamiętam jak skończyłam pierwszą nowennę to byłam akurat na końcówce cyklu i jak wtedy przyszła @ to mój M chyba trochę zwątpił bo mi wtedy powiedział, że chyba słabo się modliłam bo efektu nie ma :/ A ja mu na to że Maryja to nie sklep, nie wchodzisz i nie mówisz - chcę dziecka... no to masz. To trzeba zaufać Maryi bo ona wie co robi i na pewno nas wysłucha :)
    A w połowie drugiej nowenny to już byłam w ciąży :) I teraz mam zamiar zacząć trzecią, ale to już tak po świętach, na spokojnie ;)

    A jeżeli chodzi o inseminacje to nie znam nikogo kto by próbował :/

    Kokardka to ja trzymam kciuki żeby to zamieszanie w pracy podziałało jak odskocznia od starań ;) Może jak głowa będzie zajęta czym innym to uda się od razu ;)

    Andromeda, agisia lubią tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj skończyłam Nowennę Pompejańską, którą odmawiałam od dnia mojego bladziocha na teście. Mi też ta modlitwa dała dużo spokoju i wiary, że wszystko będzie ok, no i jest ok :-D Teraz czekam na wyniki PAPP-y i USG genetyczne, które mam 19-go no i jak mogę się martwić, że wyjdzie coś nie tak? Nadal jestem spokojna, radosna i pełna nadziei :-)

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniabbb wrote:
    początki są zawsze trudne ,dasz rade trzeba tylko czasu :)

    Potwierdzam, początki są najtrudniejsze, a wprawa to połowa sukcesu. I jeszcze nauczenie się nie przejmować za bardzo i nie przynosić stresów do domu. Też mam stresującą pracę, nic tylko szybko szybko, termin za terminem, zmiany przepisów na okrągło, ciągły kołowrotek. Z czasem da się to ogarnąć.

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Ja mam pytanie do Jussio, bo widze ze mieliscie poobny problem jak my teraz. Ostatnio Maz zrobil badania no i wyniki nie sa powalajace, ma 4% prawdlowych plemnikow tylko. Czy Twoj Maz Jussio robil cos na poprawe swoich wynikow???

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ja tez sprobuje z ta Nowenna☺️☺️

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggar wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Ja mam pytanie do Jussio, bo widze ze mieliscie poobny problem jak my teraz. Ostatnio Maz zrobil badania no i wyniki nie sa powalajace, ma 4% prawdlowych plemnikow tylko. Czy Twoj Maz Jussio robil cos na poprawe swoich wynikow???
    Ja jak tylko odebraliśmy wyniki to na własną rękę zaserwowałam mojemu mężowi garść witaminek a mój gin zlecił mu zrobienie badań hormonalnych i usg jąder i powrózków nasiennych, a potem w zależności od wyników chciał nas kierować do urologa/androloga żeby wprowadzić odpowiednie leczenie, ale nawet nie dojechaliśmy z wszystkimi wynikami do niego bo trochę nam to zajęło i w między czasie udało się zaciążyć ;)
    A witaminy to w takim składzie mu serwowałam:
    Salfazin 1x1
    folik 1x1 (0,4mg)
    Maca 2x1
    wit C 1x1000mg
    selen+witE 1x1 (100 mg SE + 6mg wit E)
    L karnityna+ Larginina 2x1 (1000mg + 60mg)
    No i jeszcze zmieniłam mu bieliznę na luźne bokserki, zero piwa i miał całkowity zakaz trzymania laptopa na kolanach.
    Po miesiącu mieliśmy już nieznaczną poprawę jakości nasienia, a teraz to nie wiem jak jest bo już nie sprawdzaliśmy ;)

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas jest podobnie, tez zero laptopa, luzne bokserki no i zastanawialam sie nad witaminkami. Maz tez ma skierowanie na usg jader

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dokonczylam, bo pisze z telefonu, no i chyba zaserwuje mu taka garsc witamin, ponoc takie wyniki mozna w miare szybko zmienic

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andromeda wrote:
    Jussio, tak sobie teraz przypominam-czy Ty tez odmawialas moze Nowenne Pompejanska?

    A druga kwestia to taka-czy ktorakolwiek z Was, zaciazonych, zaszla w ciaze po inseminacji? Albo macie takich znajomych, ktorym sie udalo? Pytam, bo to ma byc kolejny krok za dwa m-ce w klinice gdzie sie lecze, ale czytalam, ze inseminacja ma bardzo maly procent powodzenia no i sie zastanawiam czy w ogole podchodzic. Sa zreszta i inne kwestie...[/QUOTE

    Kurcze nasz lekarz szybko dziala i po otrzymaniu wynikow mojego meza, rowniez zaproponowal inseminacje,ale jak to okreslil wszystko zalezy od "Pani dyrektor"

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze cos mi nie dokancza zdan, no ale po mieudanej stymulacji nie wiem czy chce narazie

‹‹ 711 712 713 714 715 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ