X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oprocz tego, po stymulacji moj kolejny cykl byl bezowulacyjny. Ponad pol roku mam monitoring i jeszcze mi sie taki nie trafil.

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggar u nas to samo z mężem. ..ma słabe i zniekształcone plemniki ...od miesiąca się faszeruje...w lutym powtórzymy badanie...lekarz ogólnie, kazał nastawić się na inseminacje...to jest juz nasz 9 miesiąc starań. ..nie dostałam @ ...test negatywny. ..

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale spokojnie najpierw spróbuj leków, potem sprawdź badanie za 3 miechy:) chyba,ze zaciazysz tego czasu... moj bierze 1*1 Androvit, 1*1: witamina C, magnez z B6, kwas foliowy, 2*1 maca i sama sobie tez biorę 1 dziennie. ..

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Andromeda Autorytet
    Postów: 875 2416

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie zastanawiam nad rozpoczeciem drugiej nowenny, tym razem juz sama bym odmawiala, ale w obecnej chwili wydaje mi sie to awykonalne - wracam do domu, zajmuje sie psem, oprocz tego zwykle domowe obowiazki, obiad itp. sama nie wiem czy po prostu podolam i czy jest sens zaczynac skoro widze jak malo mam czasu. ale gdzies w glebi caly czas czuje, ze ta modlitwa mnie wola... ciezko to opisac.

    Starania od 2014, PCO, niedoczynnosc tarczycy, NK 25%, ANA +, C677T A1298C MTHFR hetero, endometrioza, bialko C 89%, S 90%, ATG & ATPO ok, G20210A & Leiden ok, kariotypy ok, zespol antyfosfolipidowy ok.
    GAMETA Gdynia od 01.2020
    3x IUI 👎
    ICSI: ❄❄❄❄❄❄
    1. FET (bl 4.1.1): 15.09.20 💔👼 (10tc)
    2. FET (bl 4.1.1): 18.03.21 👎 (CB)
    3. FET (bl 4.1.1): 20.04.21 👎 (CB)
    4. FET (bl 4.1.1): 07.07.21 👍 3.04.22 🌟👶
    Naturalny cud: 💔 21tc 😭 (16.02.23)
    5. FET (bl 4.2.1): 13.06.23 💔👼 (10tc)
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę boję się inseminacji, zacznie się chodzenie do kliniki...stresy..
    Nigdy nie masz pewnosci, że uda się za pierwszym razem, więc potrzebna duza kasa jak rozpocznie się leczenie w klinice...

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andromeda wrote:
    Ja tez sie zastanawiam nad rozpoczeciem drugiej nowenny, tym razem juz sama bym odmawiala, ale w obecnej chwili wydaje mi sie to awykonalne - wracam do domu, zajmuje sie psem, oprocz tego zwykle domowe obowiazki, obiad itp. sama nie wiem czy po prostu podolam i czy jest sens zaczynac skoro widze jak malo mam czasu. ale gdzies w glebi caly czas czuje, ze ta modlitwa mnie wola... ciezko to opisac.
    Ja ledwo pierwszą próbę zakonczylam 150 dziennych różańcow:/ koniec bylo ciężko. ..wole normalne modlitwy ...jest masa tego:)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Andromeda Autorytet
    Postów: 875 2416

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie wiem, ze ta kasa.. u mnie w invikcie koszt jednej to 800zl, planuje sie do 6 wiec to wychodzi prawie 5tys... planowalismy kupic naroznik, najwyzej bedzie musial poczekac;) no ale tak czy inaczej nie wiem czy w ogole bede podchodzic do tego.

    a co do nowenny to ja bylam taka dumna, ze wytrwalismy. a odmawialam razem z M co bylo jeszcze trudniejsze zeby sie zgrac czasowo. dlatego teraz juz wiem z czym to sie je i dlatego podchodze do tej modlitwy z pokora, ale i jednoczesnie z glebokim przekonaniem, ze wlasnie chodzi o wysilek i poswiecenie ;)

    Starania od 2014, PCO, niedoczynnosc tarczycy, NK 25%, ANA +, C677T A1298C MTHFR hetero, endometrioza, bialko C 89%, S 90%, ATG & ATPO ok, G20210A & Leiden ok, kariotypy ok, zespol antyfosfolipidowy ok.
    GAMETA Gdynia od 01.2020
    3x IUI 👎
    ICSI: ❄❄❄❄❄❄
    1. FET (bl 4.1.1): 15.09.20 💔👼 (10tc)
    2. FET (bl 4.1.1): 18.03.21 👎 (CB)
    3. FET (bl 4.1.1): 20.04.21 👎 (CB)
    4. FET (bl 4.1.1): 07.07.21 👍 3.04.22 🌟👶
    Naturalny cud: 💔 21tc 😭 (16.02.23)
    5. FET (bl 4.2.1): 13.06.23 💔👼 (10tc)
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Masakra,żeby spłodzić dziecko trzeba mieć dużą kasę...do czego to już dochodzi... a dopiero te osoby, które z in-vitro korzystają... ;/

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest jakas masakra, ja tez nie chce tej inseminacji. Sprobujemy narazie sami. Echh, ja chodze od ponad pol roku do kilniki maciezrzynstwo i do tej pory wydalam jakies 3000 - 3500 pln, nawet nie licze

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to niewazne, przynajmniej dowiedzialam sie ze mam chora tarczyce i mam Pcos i jeszcze mutacje jakas tam i chyba tyle. Chociaz moze cos pominelam, bo tyle tego

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus a u Was oprocz nasienia Meza wszystko ok???

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andromeda ja Tobie tez kibicuje, nie udzielam sie znytnio na tym forum, ale czytam Was Dziewczyny uwaznie!!

    Andromeda lubi tę wiadomość

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggar wrote:
    Patus a u Was oprocz nasienia Meza wszystko ok???
    Ok u mnie, jedynie prolaktyny nie badalam.

    Ej ale koszt inseminacji 800 zl plus koszty wizyt, leków, przed inseminacja słyszałam, ze robią droznosc ogolnie gin mowila ok. 2 tys jedna próba, tak się trzeba nastawić. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 14:55

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A która z was badała prolaktynę? wydaje mi się, że coś jest nie tak, bo mam wycieki z brodawek...więc może zbadam...kiedy to się bada i jaki koszt?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 19:13

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus jak masz wycieki z brodawek, to koniecznie zbadaj prolaktynę! U mnie kosztuje tylko 26 zł. Co do badania, to słyszałam dwie szkoły - że bada się od 5 dc, albo około tydzień po owulacji. Ja robiłam to badanie z początku cyklu i tylko jeden raz, nie robiłam tzw. testu z obciążeniem. Wynik miałam nieco podwyższony bo ok. 30 przy normie do 25, dostałam Bromergon i po niecałym miesiącu zbiłam pięknie.
    Ale najlepiej zapytaj swojego lekarza. Ja odwiedziłam w ostatnim czasie 4 ginekologów i endokrynologa i każdy mówił co innego na temat tej prolaktyny. Jedni mówią, że nie robi się już testu z obciążeniem, inni, że trzeba zrobić dwa badania z dwóch próbek pobranych tego samego dnia, ale w odstępstwie 2-3 godzin, inni że samo badanie z krwi jest niewystarczające, bo trzeba zrobić jeszcze rezonans, żeby wykluczyć mikrogruczolaka przysadki mózgowej... Skomplikowane to trochę...
    Swego czasu dużo czytałam na temat prolaktyny i dużo było historii na forach o tym, że po zbiciu prolaktyny szybko zachodzi się w ciążę, więc uważam, że powinnaś to zbadać koniecznie.

    Patus_777, maggar lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hasija, Ola gratulacje ;)

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam badanie prolaktyny w 3dc. Myślę, że badanie możesz zrobić na własną rękę, ale też radzę skonsultować się z lekarzem. Jak coś wyjdzie nie tak to pewnie zleci więcej badań.
    Będzie dobrze! :)

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ale nam się dzieciaczki posypały :D

    Gratuluję wszystkim mamom!!!

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kirys wrote:
    Patus jak masz wycieki z brodawek, to koniecznie zbadaj prolaktynę! U mnie kosztuje tylko 26 zł. Co do badania, to słyszałam dwie szkoły - że bada się od 5 dc, albo około tydzień po owulacji. Ja robiłam to badanie z początku cyklu i tylko jeden raz, nie robiłam tzw. testu z obciążeniem. Wynik miałam nieco podwyższony bo ok. 30 przy normie do 25, dostałam Bromergon i po niecałym miesiącu zbiłam pięknie.
    Ale najlepiej zapytaj swojego lekarza. Ja odwiedziłam w ostatnim czasie 4 ginekologów i endokrynologa i każdy mówił co innego na temat tej prolaktyny. Jedni mówią, że nie robi się już testu z obciążeniem, inni, że trzeba zrobić dwa badania z dwóch próbek pobranych tego samego dnia, ale w odstępstwie 2-3 godzin, inni że samo badanie z krwi jest niewystarczające, bo trzeba zrobić jeszcze rezonans, żeby wykluczyć mikrogruczolaka przysadki mózgowej... Skomplikowane to trochę...
    Swego czasu dużo czytałam na temat prolaktyny i dużo było historii na forach o tym, że po zbiciu prolaktyny szybko zachodzi się w ciążę, więc uważam, że powinnaś to zbadać koniecznie.

    Dzięki kochana;)

    kirys lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniabbb 2 lata? ja jestem po szpitalu 1 doba i czekam 6 miechow niby. ale byłam płatnie dlatego tak szybko. Nie możesz sobie załatwić u gina że Cie wezmie jedną dobę na oddział i będziesz mieć skierowanie poszpitalne? . No też liczę, że z pracą będzie ok i się unormuje wszystko a najlepiej abym zaszla jak najszybciej haha :)

    aniabbb lubi tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
‹‹ 712 713 714 715 716 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ