X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agisia haha oby tak było :D :D :D Chociaż kocham białe święta to może być nawet 15stopni za taki cud :))

    Aniabbb masz świętą rację!

    aniabbb lubi tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ma się zdarzyć cud, to jak dla mnie trzęsienie ziemi moze mi potłuc wszystkie bombki na choince :)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjj u mnie pada śnieg i jest fajnie biało :-) może szału nie robi ale taki fajny nastrój się zrobił.
    Ja właśnie lezakuje bo zjadłam pyszne spaghetti i ruszyć się nie mogę hihihihi a tak już chodziło to za mną :-) mniam mniam

    A wątek nie zniknie!!!!! Chcecie żebym sama pisała ze sobą? No Ejjj...

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti gdzie Ty mieszkasz, że u Ciebie śnieg? :O

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti a ten acard to lekarz Ci przepisał? W jakim celu ? Miałaś jakieś problemy czy tak profilaktycznie ?

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszcz :-) tak do 15 padał śnieg i troszkę biało jest :-)

    A mi zapisał bo widział lekki krwiaczek jak by po drugim pęcherzyku czy coś takiego i na wszelki wypadek go zapisał.

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggar wrote:
    No to dobra Dziewczyny, umowimy sie na luty w takim razie!! Ale mam nadzieje, ze zadna z Nas nie bedzie plakala, a chociaz przynajmniej jedna
    Niech się lekko parametry poprawią to juz będzie cud!Jaka twoj M mial ilosc plemników? Moj 3 mln a 15 mln norma..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2015, 18:12

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bj
    Patus_777 wrote:
    Niech się lekko parametry poptawią to juz będzie cud!Jaka twoj M mial ilosc plemników? Moj 3 mln a 15 mln norma..
    Nie widzialam wynikow, zostaly w karcie. Powiedzial mi, ze prawidlowych pleminikow jest 4 % i ze sa przegrzane jadra

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie dlatego taki slaby wynik

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 mln norma?? Matko jak duzo..., ja wyczytalam ze przecietny mezczyzna ma okolo 14 % , 20 to juz jakis ogier

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Ejjj u mnie pada śnieg i jest fajnie biało :-) może szału nie robi ale taki fajny nastrój się zrobił.
    Ja właśnie lezakuje bo zjadłam pyszne spaghetti i ruszyć się nie mogę hihihihi a tak już chodziło to za mną :-) mniam mniam

    A wątek nie zniknie!!!!! Chcecie żebym sama pisała ze sobą? No Ejjj...
    Kurcze a w Krakowie mgla i pochmurno. Tutaj przez ten smog to norma, echh

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mój miał prawidłowych tylko 3%....norma jest powyżej 4% ...wyślę ci wynik na priv...tam są normy wg WHO....

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Laski znalazłam sobie tanią przychodnię do badań, pójdę w styczniu zrobię już komplet teraz licho z kasą bo święta;D heh my mamy na dodatek roczek chrześnicy ....

    A więc:
    FSH
    LH
    estradiol
    progesteron
    prolaktyna

    wszytko znalazłam po 17 zł....:D hihi

    Tylko mam prośbę do tych, które już się badały...napiszcie kiedy dokładnie mam każdy hormon zbadać....prolaktynę mówiłyście, że w 3dc....:)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • agaoli Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Mam nadzieję,że tutaj mogę zamieścić to pytanie.
    3.12 o godz 16 dostałam @(spóźniona 41 dzień) właściwie to przy oddawania moczu na papierze był delikatny bladoróżowy kolor(jak by ktoś farbką przejechał) na podpasce nic nie było przez cały wieczór tylko jak do toalety szłam to nadal tylko lekki kolor. Dopiero rano miałam ślady na podpasce,ale przez cały dzień @ była bardzo słabiutka tylko przy wizycie w toalecie na papierze było jej więcej i ciemniejsza byłą. Na następny dzień znowu na podpasce prawie nic nie było tylko na papierze i się skończyła. Pierwszy raz miałam taką sytuacje zawsze moje @ są bardzo mocne(brzydko powiem leje się jak z kranu) przez 2-3 pierwsze dni umieram z bólu brzucha i piersi bolą tak,że nie mogę ich dotknąć, a ściąganie stanika i ubieranie to dla mnie zawsze wyzwanie,a tu teraz nic prawie brzuch nie bolał,a piersi w cale.
    Od zakończenia @ boli mnie cały czas podbrzusze takie kłócie jak przy @ ale raz mocniejsze raz lżejsze dodatkowo zaczął mnie boleć krzyż. Dodam,że przed @ miałam strasznie mocne upławy białe bezwonne + non stop odczuwalność mokrości-nic mnie nie piecze w okolicach intymnych,podczas wizyt w toalecie nie odczuwam żadnych nieudogodnień (te upławy podczas stosunku dosyć były uciążliwe i silne),a po @ nadal są upławy i mokrość. Od kilku dni mam bóle głowy, nudności jak coś zjem lub jakiś zapach mi nie przypasuje,ale bez wymiotów i jestem zmęczona w ciągu dnia wystarczy, że usiądę i już oczy mi się zamykają.OD wczoraj zaczynają mnie boleć piersi i coraz mocniej,ale nie są nabrzmiałe. Dla pewności zrobiłam 2 testy obydwa wyszły negatywne 6.12 oraz dzisiaj 15.12.
    Nie wiem co to może być,a na wizytę do ginekologa muszę niestety poczekać,bo brak miejsc chyba, że uda mi się jakoś prywatnie dostać.
    Może być to jakaś choroba?

    Przy pierwszej ciąży byłam tylko senna w ciągu dnia (nie pamiętam tylko czy od razu nie miałam okresy czy jednak jakieś plamienie się pojawiło) test wtedy nic nie wykazał,lekarz nie stwierdził ciąż oraz tak samo badanie krwi nic nie wykazało. Lekarz stwierdził,że mogę być chora,ale żadne badania nie stwierdziły żadnej choroby.
    Okres się nie pojawiał to znowu odwiedziłam lekarza robiłam wtedy 3 badania krwi każde stwierdziło co innego,że jestem już u końca ciąży,drugie że nie jestem, dopiero trzecie wykazało,że jestem w ponad 4 miesiącu oczywiście w między czasie było zrobione USG,które potwierdziło oraz test ciążowy w końcu był pozytywny.
    Ciąża do końca przebiegłą bez problemów poród w 10 min i teraz mam 5 letniego zdrowego i mądrego synka.

    Proszę powiedzcie co o tym myślicie

    Agata
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu sorki ale ja zgłupialam.. Masakra to jest jakaś że dopiero w4 miesiącu okazało się że w ciąży jesteś...
    Bo dla mnie zrobienie bety jest wiarygodne ale czy w twoim przypadku to nie mam pojęcia?! Może niech inne dziewczyny Ci coś doradza

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    Niech się lekko parametry poprawią to juz będzie cud!Jaka twoj M mial ilosc plemników? Moj 3 mln a 15 mln norma..
    mój ma 52mln i i tak nic z tego nie wychodzi ważne żeby choć jeden sie przecisnął w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie :)

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    Laski znalazłam sobie tanią przychodnię do badań, pójdę w styczniu zrobię już komplet teraz licho z kasą bo święta;D heh my mamy na dodatek roczek chrześnicy ....

    A więc:
    FSH
    LH
    estradiol
    progesteron
    prolaktyna

    wszytko znalazłam po 17 zł....:D hihi

    Tylko mam prośbę do tych, które już się badały...napiszcie kiedy dokładnie mam każdy hormon zbadać....prolaktynę mówiłyście, że w 3dc....:)
    fsh,lh i estradiol miedzy 3 a 5 dc progesteron 7 dni po owulacji a prolaktyna raczej wszystko jedno zależy od lekarza

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:17

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:17

    Andromeda, Doti87, She86, kirys, bacha8709, Madziulla, aniabbb, agape, tysiaa93, maggar, patkaaxx90, Taka Sytuacja, asiun lubią tę wiadomość

  • Andromeda Autorytet
    Postów: 875 2416

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola super :)

    a u mnie jak w zegarku... @14.01

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    Starania od 2014, PCO, niedoczynnosc tarczycy, NK 25%, ANA +, C677T A1298C MTHFR hetero, endometrioza, bialko C 89%, S 90%, ATG & ATPO ok, G20210A & Leiden ok, kariotypy ok, zespol antyfosfolipidowy ok.
    GAMETA Gdynia od 01.2020
    3x IUI 👎
    ICSI: ❄❄❄❄❄❄
    1. FET (bl 4.1.1): 15.09.20 💔👼 (10tc)
    2. FET (bl 4.1.1): 18.03.21 👎 (CB)
    3. FET (bl 4.1.1): 20.04.21 👎 (CB)
    4. FET (bl 4.1.1): 07.07.21 👍 3.04.22 🌟👶
    Naturalny cud: 💔 21tc 😭 (16.02.23)
    5. FET (bl 4.2.1): 13.06.23 💔👼 (10tc)
‹‹ 716 717 718 719 720 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ