Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Andromeda Autorytet
    Postów: 875 2416

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija tak mi przykro :(

    Starania od 2014, PCO, niedoczynnosc tarczycy, NK 25%, ANA +, C677T A1298C MTHFR hetero, endometrioza, bialko C 89%, S 90%, ATG & ATPO ok, G20210A & Leiden ok, kariotypy ok, zespol antyfosfolipidowy ok.
    GAMETA Gdynia od 01.2020
    3x IUI 👎
    ICSI: ❄❄❄❄❄❄
    1. FET (bl 4.1.1): 15.09.20 💔👼 (10tc)
    2. FET (bl 4.1.1): 18.03.21 👎 (CB)
    3. FET (bl 4.1.1): 20.04.21 👎 (CB)
    4. FET (bl 4.1.1): 07.07.21 👍 3.04.22 🌟👶
    Naturalny cud: 💔 21tc 😭 (16.02.23)
    5. FET (bl 4.2.1): 13.06.23 💔👼 (10tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija mi również jest strasznie przykro ;( Bardzo współczuję, domyślam się jak Ci ciężko :( Trzymaj się kochana <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2016, 20:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hasija :( przykro mi :( trzymaj się kochana <3

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 7 maja 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:24

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 7 maja 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija biedulko tule. ..wypłacz się :-******* ale pamiętaj, że to nie powód,że nie możesz mieć tej 3 istotki. ..wypocznij a potem pomysl. ..;-)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 7 maja 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra. ..zanudzam ha ale jakoś głośno myślę. ..a mój chłop:"przestań kiedyś się uda...i tak mnie teraz nie będzie przez kilka miesięcy, żeby bylo regularnie"...ale mi chodzi o pakiet wszelkich badań i możliwości tak ja wy wszyko wybadaliście....ta czy siak finansowo jak wyjdę na prostą, mogę sobie na wszytko pozwolić. ..na razie pracuję tylko ja:-( ble. ..młodzi mają się w życiu do dupy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2016, 22:27

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 7 maja 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija tulę mocno <3 trzymaj się kochana!

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 8 maja 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija trzymaj się! Wiem Ze to boli ale trzeba iść do przodu!!

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 8 maja 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija tak mi smutno :( Już się cieszyłam, że jesteś w tych styczniówkach.. ja jestem przerażona im bliżej wizyty tym bardziej umieram ze strachu ;( niech ta środa już nastanie!!!

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile dni od odstawienia dupka powinna przyjść @?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2016, 20:28

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 9 maja 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Dziewczyny ile dni od odstawienia dupka powinna przyjść @?

    do 7 dni

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a specjalnie za zgodą lekarza przerwałam 2 dni szybciej żeby zaczęła mi się @ skończyła szybciej. ;((( specjalnie to zrobiłam żeby nie cierpieć tak jak przy ostatniej!@ teraz na wyjazd... nie dam rady wtedy chodzic po grach po przy ostatniej @ 4 dni leżałam :/ jasny gwint niech ona już Przylezie....

    Ostatnio dostałam po 2 dniach....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2016, 06:55

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 9 maja 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tym razem który już dzień mija od odstawienia? Może przyjdzie dzisiaj? ;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dzień. Mam taką nadzieję bo chce przejść to najgorsze jeszcze przed wyjazdem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2016, 08:43

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to oby się udało, najgorzej zaplanować sobie extra wyjazd a taka @ ci wszystko zepsuje, nie?

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie.... :( ostatnia @ pezelezalam... :( mam nadzieje ze tym razem będzie lepiej... bo czeka mnie chodzenie z plecaka mi po górach.. wam też ovu swiruje ze co chwile nie można wejść?

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija bardzo mi przykro. Tulę z całych sił.

    Madziula a test dla pewności zrobiony?!

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam jeszcze bo nie mam testu ale my w tym cyklu odpuścilismy starania wiec wątpię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Dziewczyny ile dni od odstawienia dupka powinna przyjść @?

    Kochana mi w tym cyklu po dupku przyszla dopiero w 8 dniu po odstawieniu....a ponoc może i przyjść nawet powyzej 10 dni!!!!

    W zeszlym cyklu od razu po 2 dniach przyszla....

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie swiruje, jakieś błędy wywala :P

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
‹‹ 805 806 807 808 809 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ