X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Andromeda Autorytet
    Postów: 875 2416

    Wysłany: 6 maja 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus no to ja takie badania robilam. Test po stosunku dwa razy negatywny co wskazuje na wrogi sluz no i jeszcze potem z krwi na przeciwciala ale tu wyszlo na szczescie wszystko ok.

    Starania od 2014, PCO, niedoczynnosc tarczycy, NK 25%, ANA +, C677T A1298C MTHFR hetero, endometrioza, bialko C 89%, S 90%, ATG & ATPO ok, G20210A & Leiden ok, kariotypy ok, zespol antyfosfolipidowy ok.
    GAMETA Gdynia od 01.2020
    3x IUI 👎
    ICSI: ❄❄❄❄❄❄
    1. FET (bl 4.1.1): 15.09.20 💔👼 (10tc)
    2. FET (bl 4.1.1): 18.03.21 👎 (CB)
    3. FET (bl 4.1.1): 20.04.21 👎 (CB)
    4. FET (bl 4.1.1): 07.07.21 👍 3.04.22 🌟👶
    Naturalny cud: 💔 21tc 😭 (16.02.23)
    5. FET (bl 4.2.1): 13.06.23 💔👼 (10tc)
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 6 maja 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andromeda wrote:
    Patus no to ja takie badania robilam. Test po stosunku dwa razy negatywny co wskazuje na wrogi sluz no i jeszcze potem z krwi na przeciwciala ale tu wyszlo na szczescie wszystko ok.


    Ale co w takim razie jakby było negatywne ciągle? tylko in-vitro?

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 6 maja 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati ja wnioskuje by mąż odciął Ci internet! Za dużo czytasz :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2016, 22:11

    Kicior lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 6 maja 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ptak-dziecko.gif hahha

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laski! Co tam u Was? U mnie piekne słońce świeci i jak tylko wrócimy z mamą od wujka to lece na ogród :D a na później grill ze znajomymi zaplanowany ;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana :-* zazdroszczę ...ja cały dzień uczelnia. ...:-(

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj bidulka, to oby szybko zleciało! ;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggar a co do Twojej głowy to moja ma chyba jeszcze większy problem bo u mnie nikt się nie dopatrzył ani pcos, ani Hashi, wszystko jest drożne, jedyne co to macica ma trochę nietypowy kształt ale to nie jest jakiś specjalny problem u męża też wszystko gra, więc moja głowa bije Twoją na głowę :P ale ha ja tam i tak jestem dobrej myśli. Aha nam lekarz mówił że przy IUI jest 30% szans ;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 7 maja 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh z moją głową też jest tragedia :)czasami to sie zastanawiam czy zamiast do ginekologa nie powinnam chodzić do psychologa :)
    Kicior Maggar nie martwcie się nie jesteście same :)
    zrobiłam dziś badania no trudno to bedzie 2 dc :( mam nadzieję że nie bedzie to jakiś wielki problem

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny i ja się witam w ten piękny słoneczny dzień :) szkoda tylko ze glowa mi tak pęka....wczoraj w końcu przylazla do mnie ta @...umowilam się do nowego lekarza tylko teraz nie wiem co mu powiedzieć....że 3 mc biorę leki przepisane od innego lekarza? Sama nie wiem jak to ogarnąć żeby jakoś dziwnie to nie wyglądało. A może nie brać w tym m-cu tych leków na stymulacja? Sama nie wiem co zrobic? Może macie jakiś pomysł albo byliście w podibnej sytuacji i wiecie co najlepiej mówić :)

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniabbb wrote:
    Eh z moją głową też jest tragedia :)czasami to sie zastanawiam czy zamiast do ginekologa nie powinnam chodzić do psychologa :)
    Kicior Maggar nie martwcie się nie jesteście same :)
    zrobiłam dziś badania no trudno to bedzie 2 dc :( mam nadzieję że nie bedzie to jakiś wielki problem


    haha ja tak samo aniabbb, też się nad tym zastanawiam dosyć poważnie. Nawet sobie myślę, kurde moze zamiast wydawać tysiaka miesięcznie na cykl stymulowany (bo po podliczeniu leków i wyzyt po 150 zł każda tyle mi wyszło), trzeba się wyluzować i wydać te pieniądze na na przyklad weekend w jakimś spa ;) , no ale wątpie żeby mi to z głowy wylazło nawet podczas takiego weekendu :\

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Maggar a co do Twojej głowy to moja ma chyba jeszcze większy problem bo u mnie nikt się nie dopatrzył ani pcos, ani Hashi, wszystko jest drożne, jedyne co to macica ma trochę nietypowy kształt ale to nie jest jakiś specjalny problem u męża też wszystko gra, więc moja głowa bije Twoją na głowę :P ale ha ja tam i tak jestem dobrej myśli. Aha nam lekarz mówił że przy IUI jest 30% szans ;)


    Kicior każda z nas ma nierówno pod beretką, my jesteśmy tak naprawdę zdrowe, tylko co rusz sobie coś wymyślamy, a Patus to już kompletnie wpadl w jakis wir czytania nie stworzonych rzeczy, haha :). Patus ja też Co zabraniam takich głupot czytać!!

    Patus_777, Kicior lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy brać clo w tym cyklu....dziś powinnam zacząć brać i byłby to 3 cykl z tym lekiem...lekarz mówił ze clo będzie również działało jeszcze trochę po tych 3 mcach przyjmowania...a myślę czy brać teraz bo po pierwsze idę do innego lekarza i chyba lepiej by brzmiało że staram prawie rok i nic...zminitirowala by mnie w cykle bez wspomagaczy no a poza tym możliwe ze w dni największej płodności nie będzie męża...tylko nie wiem czy to clo będzie działało tak samo z przerwą na 1 miesiąc ten właśnie czy wtedy nie zadziała leczenie. Doradzcie proszę bo jestem w kropce i nie wiem co robić....a do tego dziś od rana kłótnia za kłótnia z moim mężem...weekend do bani...:/

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 7 maja 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Czesc dziewczyny i ja się witam w ten piękny słoneczny dzień :) szkoda tylko ze glowa mi tak pęka....wczoraj w końcu przylazla do mnie ta @...umowilam się do nowego lekarza tylko teraz nie wiem co mu powiedzieć....że 3 mc biorę leki przepisane od innego lekarza? Sama nie wiem jak to ogarnąć żeby jakoś dziwnie to nie wyglądało. A może nie brać w tym m-cu tych leków na stymulacja? Sama nie wiem co zrobic? Może macie jakiś pomysł albo byliście w podibnej sytuacji i wiecie co najlepiej mówić :)

    Agatkaa moim zdaniem musisz powiedzieć obecnemu lekarzowi swoją historię leczenie. Lekarz musi wiedzieć czym do tej pory byłaś leczona, może dzięki temu poda Ci inne leki albo zaproponuje coś innego. Tak samo wyniki badań jakie do tej pory zrobiłaś powinnaś ze sobą zabrać do nowego gina.

    Ja bym w tym miesiącu stymulację odpuściła, to są silne leki i jeśli nie masz pewności że przy owulace będzie M, to nie ma sensu się niepotrzebnie truć. Zrobisz sobie przerwę, ja tak naprawdę cykli stymulowanych miałam 4 może? Nie chce tyle tego brać, tym bardziej że u mnie pęcherzyk się pojawia i za każdym razem pęka.

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 7 maja 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z maggar.

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Andromeda Autorytet
    Postów: 875 2416

    Wysłany: 7 maja 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    Ale co w takim razie jakby było negatywne ciągle? tylko in-vitro?

    Inseminacja na obejscie tej bariery:) Poki co probujemy naturalnie:)

    W Gdansku pogoda piekna, niebo bezchmurne. Wlasnie wrocilismy z dzialeczki. Sciskam!!

    Patus_777, Patus_777 lubią tę wiadomość

    Starania od 2014, PCO, niedoczynnosc tarczycy, NK 25%, ANA +, C677T A1298C MTHFR hetero, endometrioza, bialko C 89%, S 90%, ATG & ATPO ok, G20210A & Leiden ok, kariotypy ok, zespol antyfosfolipidowy ok.
    GAMETA Gdynia od 01.2020
    3x IUI 👎
    ICSI: ❄❄❄❄❄❄
    1. FET (bl 4.1.1): 15.09.20 💔👼 (10tc)
    2. FET (bl 4.1.1): 18.03.21 👎 (CB)
    3. FET (bl 4.1.1): 20.04.21 👎 (CB)
    4. FET (bl 4.1.1): 07.07.21 👍 3.04.22 🌟👶
    Naturalny cud: 💔 21tc 😭 (16.02.23)
    5. FET (bl 4.2.1): 13.06.23 💔👼 (10tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Faktycznie chyba odpuszczę to clo w tym m-cu. Nie mam pewności czy mąż będzie w okolicach owulki, choć on mówi żebym brała skoro lekarza kazał 3 m-ce brac...niestety na ta chwilę nie wiemy jak to będzie z nim bo może dowiedzieć się z nią na dzień ze wyjeżdża na kilka dni ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niestety mój gin jak do tej pory żadnych badań nie zlecił...sama sobie zrobiłam tsh i ft3 i ft4,poprosiłam lekarza pierwszego kontaktu o skierwanie na te badania. Bo mój gin nic na ten temat nie mówił...powiedział mi tylko ze jestem już po 30tce i już w tym wieku jest różnie z owulka i ze ja zajde w ciążę może za 3m-ce a może i za 1,5 roku...dal clo i dupka. I to tyle.

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poronilam ... wczoraj bylam na wizycie. Nie bylo widac nigdzie pecherzyka, ale cialko zolte bylo wiec ciaza byla. Gin kazal bete sprawdzic,bo moze ponizej 1000 i dlatego nie widać.ale dzis beta pokazala 88 :'( 2 tyg od spodziewanej miesiaczki. I dzisiaj tez zaczelam plamic a teraz to juz krew leci :'(

    Wczoraj wybeczalam sie mezowi w ramie. Juz sie cieszylismy, ja bylam nastawiona bardzo na 3 dziecko, juz nawet szukalam rozwiazan dla 3 dzieci w pokoju i wozka dla dzieci rok po roku :'( juz normalnie pokochalam ta kropeczke... nie sadzilam, ze po takich przejsciach jak ja i juz z 2 dzieci w domu będę tak przezywac strate dzidziusia. Dla jednych to tylko kilka komorek a dla mnie cudowna mieszanka genow moich i meza, z potencjalnym imieniem Krzys lub dziewczynka z moja czupryna i ustami meza...
    Smutno mi, zal...

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija... Tak mi przykro :-( trzymaj się kochana!

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
‹‹ 804 805 806 807 808 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ