X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam im wiadomość przez messengera na facebooku o co kaman i ze jest to irytujące. Bo już kilka dni temu też tak było.

  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija bardzo mi przykro, tulę :-*
    [*] za Twojego Aniołka

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 9 maja 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija przykro mi kochana:-* ale przetrwacie to razem!!!! I jeszcze doczekasz się tego ukochanego 3 brzdaca :-* buziaki

    Jussio woow ty już końcówka ciąży :-) suuuuper, jak tam nastawienie przed porodem??

    Aleala hallo?? Jesteś??

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 9 maja 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija bardzo mi przykro :(

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 9 maja 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior a czy inseminacja jest ze zniwczuleniem czy bez?

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 9 maja 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo in vitro to chybs ze znieczuleniem ogolnym

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 9 maja 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti Ty żyjesz :-)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dostałam wynik z soboty :'( moje tsh ponad 6!!! W zyciu takiego nie mialam. Beczalam cale dopoludnia bo to moja wina.?mialam isc tydzien temu na badanie krwi i zrezygnowalam, bo przeprowadzka, bo brak czasu :'( gdybym zbadala poziom wtedy, bralabum wieksza dawke eutyroxu i moze udaloby sie uniknac tylu lez moich i męża. Dzis wygonili go do domu, bo w pracy sie rozsypal :'(

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za slowa otuchy i w ogóle.
    Mialam jutro isc do salonu tatuazu na dziaranie. Czekalam na to kilka miesiecy... i stracilam chec, zapal... odwolalam to. Za ta kase chce synkowi kupic ukochane lozko pietrowe z biurkiem i szafka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hasija to przykre naprawdę...serce mnie boli jak czytam jak to przeżywacie a tym bardziej silny facet.... ;( trzymajcie się. No ta tarczyce musisz zbić koniecznie

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 9 maja 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze, ze jestem pod kontrola endokrynologa. Ostatnio w styczniu jak bylam u niego to bylam w nadczynnosci, dlatego też nie spodziewalismy sie az tak kiepskiego wyniku...

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 9 maja 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggar IUI jest bez znieczulenia, mnie to w ogole nic nie bolało, troszkę takie nieprzyjemne uczucie ale nic strasznego, ja bardziej czułam wziernik niż cokolwiek innego ;)

    Hashija nie obwiniaj się kochana! Skąd miałaś wiedzieć, że masz maleńką fasolkę w brzuszku? Przeprowadzka z dwójką małych dzieci to duże przedsięwzięcie, nic dziwnego, że badania Ci umknęły. Tak się czasem zdarza. Trzymajcie się kochani macie siebie dlatego sobie poradzicie. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2016, 17:33

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Najgorsze, ze jestem pod kontrola endokrynologa. Ostatnio w styczniu jak bylam u niego to bylam w nadczynnosci, dlatego też nie spodziewalismy sie az tak kiepskiego wyniku...[/QUOTE


    Chora tarczyca to jest okropne swinstwo. Woekszosc z nas nawet o tym nie wie. Ze tez takie chorubsko musialo sie nam przyplatac!!

    Czytalam gdzies artykul ze w duzej mierze jest to wynik wybuchu w Czarnobylu i picia przez nasze mamy tego plynu logola :(

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wyniki skacza jak chca, z doswiadczenia wiem ze najlepiej co 3 miechy sie badac. U mnie chyba wlasnie skoczyla, jade zrobic badanie:(

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Maggar IUI jest bez znieczulenia, mnie to w ogole nic nie bolało, troszkę takie nieprzyjemne uczucie ale nic strasznego, ja bardziej czułam wziernik niż cokolwiek innego ;)

    Hashija nie obwiniaj się kochana! Skąd miałaś wiedzieć, że masz maleńką fasolkę w brzuszku? Przeprowadzka z dwójką małych dzieci to duże przedsięwzięcie, nic dziwnego, że badania Ci umknęły. Tak się czasem zdarza. Trzymajcie się kochani macie siebie dlatego sobie poradzicie. <3

    Czyli bol podobny jak z droznoscia?? Jak mialam to troche bolalo ale do wytrzymania

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 10 maja 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieeee drożność w porownaniu do IUI to mega boli! ;) także jak drożność była do przeżycia dla Ciebie to tutaj kompletnie nie musisz się obawiać, gdyby coś ;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 10 maja 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Dzisiaj dostałam wynik z soboty :'( moje tsh ponad 6!!! W zyciu takiego nie mialam. Beczalam cale dopoludnia bo to moja wina.?mialam isc tydzien temu na badanie krwi i zrezygnowalam, bo przeprowadzka, bo brak czasu :'( gdybym zbadala poziom wtedy, bralabum wieksza dawke eutyroxu i moze udaloby sie uniknac tylu lez moich i męża. Dzis wygonili go do domu, bo w pracy sie rozsypal :'(

    Nigdy, przenigdy nie mów,że to Twoja wina!!! Każdej z nas mogło się to przytrafić. Przecież nie zrobiłaś tego świadomie,nie zalałaś się alkoholem,nie biłaś po przuchu itp itd żeby poronić. Nawet sobie nie wmawiaj tych bzdur,że to Twoja wina bo nakopie Ci do tyłka. I myśle,że nie tylko ja to zrobie! Kochałaś to dziecko i nie zrobiłabyś mu krzywdy. Teraz się wypłacz. Masz prawo do cierpienia. Ale nie do obwiniania siebie. Jestem z Tobą! Wszystko będzie dobrze zobaczysz

    Kicior, Doti87 lubią tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj Agisia bo titaj jeszcze zdążę przeczytać i coś napisać. A na tamtym drugim forum to nie mogę się coś wbić w rozmowę i nie chce tak Pisać raz na tydzień tylko co u mnie...

    Hashija Agisia ma rację!!!! Nie jest nic twojej winy i nawet tak nie myśl bo wpierdal będzie!!!!!!

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 10 maja 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz,że Piotruś zajmuje Ci cały dzień? :-)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija przykro mi :( trzymajcie sie z mezem mocno, wazne, ze wiesz, ze przyczyna bylo podwyzszone tsh i bedziecie mogli tego uniknac w przyszlosci.
    Strasznie to niesprawiedliwe, ze te hormony tak szaleja i maja wplyw na wszystko. I to nie Twoja wina, takie rzeczy ciezko przewidziec niestety.
    Ale bedzie dobrze, trzymam kciuki za Was i za wszystkie starajace sie!! :)

‹‹ 806 807 808 809 810 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ