X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 12 maja 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus cały czas trzymam kciuki za mamę!!!
    ja już po wizycie :) jest ok od nowego cyklu zaczynam antykoncepcje przez 14 dni a później stymulacja, do tego czasu musimy jeszcze tylko zrobic kariotyp i fragmetacje dna plemnikow idziemy długim protokołem :)w lipcu wszystko się wyjasni :)na szczescie załapię sie jeszcze na refundowane leki :)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 12 maja 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję laski za wsparcie, bo ja już opadam z sił:-(

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cała nasza służba zdrowia...
    Jak przyjechałam do szpitala po odejściu wód, ze skierowaniem na CC to wiecie ile czekałam? prawie 9 godzin, a jeszcze się zastanawiali, czy mnie nie ciąć następnego dnia!!! Dodam jeszcze, że byłam na głodzie :P ale co oni się będą przejmować... Przez to wszystko musiałam brać antybiotyk dożylnie, bo za długo byłam po odejściu wód. Dziękuje!

    Pati trzymajcie się!!!

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy mama wie, że jesteś tu na forum, ale zawsze możesz jej powiedzieć, że wszystkie trzymamy za nią kciuki :)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuś czekanie jest najgorsze, a takich zmian człowiek chciałby się pozbyć natychmiast. mam nadzieję, że za kilka dni już nic nie stanie na przeszkodzie operacji. też trzymam kciuki i dopinguję Twojej mamie.

    Ja przeszłam z krwawienia w plamienie. W sobote tsh 88 a we wtorek 12... Dawkę eutzyroksu podniosłam sobie sama i kolejne badanie tsh zrobie na koniec miesiąca przed wizytą u endo. słyszałam, że po ciąży może tsh tak skakać, ale to jest masakra. jak dostanę miesiączki to będę umawiać się na wycinanie zmian z szyjki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus.... :( oby jak najszybciej mogli operować. mnie tez przez @ cofneli ze stolu operacyjnego...niestety nie moga wtedy operować jak jest @ jest wtedy problem z krzepliwością krwi czy cos tam...moze dojsc do silnego krwotoku. wiec dobrze ze przesunęli tym razem. jednak prawda jest taka ze Mama powinna być zoperowana dawno temu.. nadal trzymam kciuki

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija zdrówka. To zabieg w szpitalu?

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 13 maja 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to macie badania i leki do invitro? My wczoraj z M pogadalismy na poważnie i ustaliliśmy że próbujemy jeszcze 2 razy IUI i jak nic z tego nie wyjdzie to też robimy invitro. Rozmawialiśmy też o adopcji ale mój się obawia że mógłby nie złapać kontaktu z takim maluchem (niestety mój M jest w ogóle "nie dzieciowy"), a swoje to wiadomo że zupełnie inaczej się pod chodzi. Ja to myślę że nie miałabym problemów żeby pokochać nie swoje dziecko ale to sprawa indywidualna. Więc też w razie czego nie zamierzam go do niczego namawiać bo to by mogło przynieść odwrotny rezultat albo gorsze skutki. Więc na razie poprzestaniemy na mrdycynie.

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 14 maja 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agisia tak to w szpitalu. Podstawa do wycięcia zmian na szyjce jest zaawansowanie srednie lub wysokie albo przrwleklosc zmian malych. Ja bylam diagnozowana przed zajsciem w ciaze z Gabrysia. Lekarz powieral wycinki starajac sie je prY okazji tak chwycic by je wyciac. Po porodzi okazalo sie ze sa nadal ale w innym polozeniu wciaz w niskim zaawansowaniu. Zostalam zakwalifikowana i mam miec zabieg na nfz.

    Rozmawiałam z moim gin. Mam czekac na miesiaczke i umawiac sie na zabieg. Juz nie plamie. Moje ciało szybciej sie pozbieralo niz psychika. Tesknie do tej kruszyny.

    Maggar tsh to straszne dziadostwo. Mam tak sucha skore, ze to jakies nieporozumienie, a o zatrzymanej wodzie nie wspomne. Chociaz jak poronilam to czesc zeszla. Zastanawiam sie nad diuretykami. Bieresz cos typu asekurella?

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 14 maja 2016, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior to chyba naturalne ze czlowiek chce wykorzystac wszystkie sposoby by miec wlasne dzieci a na koncu zostawia przysposobienie dziecka. Natura pcha nas do przedluzania rodu, ale ja sama tez koedys rozwazalam z mezem adopcje jesli naturalnie sie nie uda, mimo ze juz mirlismy syna. On sam prosił o rodzeństwo . zrozumialby adopcje jesli tylko tovdaloby szanse na wieksza rodZinę. Trzymam kciuki aby i Was bylo wiecej naturalnie lub z wyboru :)

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 14 maja 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Agisia tak to w szpitalu. Podstawa do wycięcia zmian na szyjce jest zaawansowanie srednie lub wysokie albo przrwleklosc zmian malych. Ja bylam diagnozowana przed zajsciem w ciaze z Gabrysia. Lekarz powieral wycinki starajac sie je prY okazji tak chwycic by je wyciac. Po porodzi okazalo sie ze sa nadal ale w innym polozeniu wciaz w niskim zaawansowaniu. Zostalam zakwalifikowana i mam miec zabieg na nfz.

    Rozmawiałam z moim gin. Mam czekac na miesiaczke i umawiac sie na zabieg. Juz nie plamie. Moje ciało szybciej sie pozbieralo niz psychika. Tesknie do tej kruszyny.

    Maggar tsh to straszne dziadostwo. Mam tak sucha skore, ze to jakies nieporozumienie, a o zatrzymanej wodzie nie wspomne. Chociaz jak poronilam to czesc zeszla. Zastanawiam sie nad diuretykami. Bieresz cos typu asekurella?

    Oj żebyś wiedziała Hashija nienawidzę tej choroby!! Płakać mi się chce że nam się to przypałętało :(

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 14 maja 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija nic takiego nie biorę? A powinnam?

    Jestem zapisana ze swoją tarczycą do endokrynolog, stricte specjalizując się w tej chorobie i problemach z płodnością. Wolę mieć coś w zanadrzu jeszcze.

    No i w poniedziałek idę do groty solnej, największe stężenie jodu, godzina seansu, relaksująca muzyka i światła. Ale mi pierdzielnęło na łeb, przed inseminacją chce iść na takie dwa-trzy zabiegi :)

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 14 maja 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powinnas jak Ci sie woda nie zbiera. Nawet jak sie zbiera to Twoja decyzja. Pytalam z ciekawości bo chetnie pozbade sie nadmiaru wody, ale nie wiem czy tespecyfiku dzialaja czy to tylko marketing.

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 14 maja 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A grota solna mnie tez neci. Relaks wypoczynek... Ponoc godzina w grocie to jak 2 czy 4 dni nad morzem :)

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Ania to macie badania i leki do invitro? My wczoraj z M pogadalismy na poważnie i ustaliliśmy że próbujemy jeszcze 2 razy IUI i jak nic z tego nie wyjdzie to też robimy invitro. Rozmawialiśmy też o adopcji ale mój się obawia że mógłby nie złapać kontaktu z takim maluchem (niestety mój M jest w ogóle "nie dzieciowy"), a swoje to wiadomo że zupełnie inaczej się pod chodzi. Ja to myślę że nie miałabym problemów żeby pokochać nie swoje dziecko ale to sprawa indywidualna. Więc też w razie czego nie zamierzam go do niczego namawiać bo to by mogło przynieść odwrotny rezultat albo gorsze skutki. Więc na razie poprzestaniemy na mrdycynie.
    tak leki badania do in vitro :)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 16 maja 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz mi Aniu co oni tam za leki dają że one tyle kosztują? Podobno ok. 1500 zł trzeba dać za te leki, przecież to jakiś kosmos jest!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 08:28

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 16 maja 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Hashija ja dalej mam nadzieję że jednak nam się uda i że będziemy mieli swojego bobaska. :) chciałabym żeby IUI wystarczyło no ale jak nie będzie wyjścia to już właściwie postanowiliśmy że będziemy robić in vitro, trochę nam to opóźni budowę domu ale trudno, czego się nie robi ;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 16 maja 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior coś niską cene za leki podałaś :-P ale same tabletki na podtrzymanie są drogie. Do tego inne hormony... Ja na dupka sporo kasy wydawałam. Na szczęście brałam mało i tylko do 13tc

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    refundowane leki właśnie tyle kosztują mniej więcej, a refundacja jest jeszcze do konca czerwca tego roku, później to koszt ok 6tyś nawet :( jesli chodzi o leki ja dokładnie jeszcze nie wiem jaki zestaw bede miała wszystko wyjaśni sie ok 1 czerwca bo wtedy zaczynamy,ale mam rozpiske leków które sa stosowane i to jest :
    Gonapeptyl(Decapeptyl,Dipherelina) ,Gonadotropiny (Menopur,Puregon,GonalF,Fostinmon,Merional) ,Ovitrelle(Choragon,Pregnyl),Lutinus, Cetrotide.

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info. No ja już na refundacje się nie załapię. Ale na razie i tak musimy przerwać starania na jakiś czas bo jutro składam wypowiedzenie! :P moja firma mnie wkurzyła maksymalnie i nie zamierzam dłużej tracić zdrowia (wcale by mnie nie zdziwiło jakby się okazało że w dużej mierze to z powodu stresu w pracy nie mogę zajść w ciążę, no ale to ciężko sprawdzić). Mam 3 msce wypowiedzenia więc jestem optymistycznie nastawiona do poszukiwań. W każdym razie i tak będę wdzięczna jak będziecie za mnie trzymać kciuki bo chciałabym szybko wrócić do starań ;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
‹‹ 808 809 810 811 812 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ