X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 23 maja 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;-) fajnie wam he ale czego się nie robi dla niewyspanych nocy; -) mężowie wam pomagają z nockami ? Czy śpią w innych pokojach:-/??

    Zleci agisia zaraz zacznie chodzić i mówić mama:-)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka u mnie koniec urlopu. Wracamy dziś juz niestety do domku... ciekawe czy wracamy w trójkę ;)
    Patus podczytywalam cały czas i trzymałam kciuki za Mamę <3

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 23 maja 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati mój mąż pracuje wyjazdowo,więc większość czasu spędzam sama z małym. Ale na początku wstawałam tylko ja,bo on nic nie słyszałam. Wyglądałam jak zombie. Co godzine pobudka. Uwierz mi ja to ciężko zniosłam. Za tydzień zaczynam rehabilitacje z małym :-(

    A jak mama?


    Madzia urlop udany?

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo ;) co prawda najlepsza pogoda była wczoraj jak schodzilismy z gór (dziś na grila i nocke byliśmy u męża brata w Nowym Tomyslu.) Ale i tak na ta pogodę co zapowiadali nie będę narzekać bo nie do końca się sprawdzila. Poprzeglądamy fotki to wrzucę za parę dni kilka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2016, 08:52

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 23 maja 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucaj :-) fajnie,że się udało

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 23 maja 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego rehabilitację ? Bioderka?


    Mama jutro wychodzi;-) zamówiłam jej fajny turban na głowie ...chociaż i tak do póki nie dowiem się co to było. ..nie będę spokojna, oni podejrzewają glejaka złośliwego. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2016, 17:44

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 23 maja 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia zazdroszczę Ci; -** ah .. tez bym chciała jechać... gdzieś:-/ trzymam kciuki zawsze za Ciebie! Mam nadzieje, ze z przyjemnością pracowałaś na dwie kreski
    ;-D

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 23 maja 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    A dlaczego rehabilitację ? Bioderka?


    Mama jutro wychodzi;-) zamówiłam jej fajny turban na głowie ...chociaż i tak do póki nie dowiem się co to było. ..nie będę spokojna, oni podejrzewają glejaka złośliwego. ..

    Patusku, poczekajcie na wyniki, to wszystko może się zmienić o 180 stopni,jeszcze nic nie wiadomo. Najważniejsze że udało się go wyciąć całego.

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 23 maja 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja już na cyklu stymulowanym, w piątek monitoring, czy pęcherzyki są no i jeśli będą to zabieg w sobotę lub w niedzielę :), ciesze się bardzo, ale boje się czy inseminacja jakoś wpływa na późniejsze zdrowie dziecka, albo czy genetycznie coś tam się nie podzieje? Ponoć prawdopodobieństwo takie same jak przy naturalnych staraniach

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 23 maja 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati niestety Adaś z paroma rzeczami jest do tyłu jak na swój wiek. Strasznie nie znosi leżeć na brzuszku i przez to słabo trzyma główkę i ma słabe rączki. No i nie bardzo chce patrzeć w lewą stronę.

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 23 maja 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggar a coś Ty se ubzdurała z tą inseminacją i wadami?! Nie czytaj głupot!!!

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 23 maja 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agisia wrote:
    Pati niestety Adaś z paroma rzeczami jest do tyłu jak na swój wiek. Strasznie nie znosi leżeć na brzuszku i przez to słabo trzyma główkę i ma słabe rączki. No i nie bardzo chce patrzeć w lewą stronę.

    dacie radę, rozwojowo dziecko ma prawo być w tyle, potem nadgoni:)! Bez problemu:) może to leniuszek mały, a chłopcy genetycznie rozwijają się wolniej tak już jest to medycznie uwarunkowane:) będzie ok!

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 23 maja 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agisia wrote:
    Maggar a coś Ty se ubzdurała z tą inseminacją i wadami?! Nie czytaj głupot!!!


    JUŻ JEJ MÓWIŁAM, ŻE JEJ NAKOPIE DO DUPY!!!!!!

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 23 maja 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Pati, ale mały z niektórymi rzeczami jest nawet 2 miesiące w tyle. Więc to już trochę dużo. Ale mamy fajnego rehabilitanta :) Przywiezie mi sprzęt i pokaże jak z nim ćwiczyć

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 24 maja 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:24

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane Dziewczęta!
    Ja teraz będę rzadziej bo odlozylismy starania do momentu znalezienia przeze mnir nowej pracy, jak wiecie zlozylam wypowiedzenie i pracuje do 4.08 a potem do konca miesiaca jeszcze urlop. Także czasu trochę mam na piszukiwania, mam nadzieje że uda się znaleźć coś fajnego. :)

    Agisia nie martw się Adaś na pewno odrobi, jak go mama weźmie w obroty to nie będzie miał wyjścia! ;)

    Pati jesteśmy z Tobą i czekamy na wyniki z Tobą, a kciuki zacisniete cały czas!

    Madzia wypoczelas też za nas? :D oby to był owocny wyjazd!

    Maggar nie wierz w jakieś głupoty że po IUI dziecko może mieć wady genetyczne, bzdury i bujdy na resorach! Zapłodnienie (połączenie plamnika i kom. jajowej) następuje całkowicie naturalnie, tyle tylko że są one dostarczone za pomocą rureczki a nie bezposrednio, ale za to lądują od razu w jamie macicy więc jest im o wiele łatwiej dotrzeć do jajeczka. ;) trzymam kciuki za Was, daj znać po jak było ;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 24 maja 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie Dziewczyny, wszystko Wam napisze ze szczegolami :) jestem dobrej mysli, ale boje sie ze jak nie wyjdzie teraz to ze sie podlamie. Tak bylo teraz po droznosci. Mialo byc super i pieknie a tutaj nic, no i zalamka, do dzisiaj mnie trzyma, ten zabieg mnie podnosi na duchu, no bo wiecie, mam ta pewnosc ze jeszcze sa sposoby na to abym byla w ciazy

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 24 maja 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama juz na wypisie przeczytała rozpoznanie. ..
    Nowotwór złośliwy cechy glejaka ...także rakowe to było...jaki stopień i szkodliwość okaże się po wyniku histopatologicznym ..także nie mam słów. ...i bądź tu teraz silna:-(

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 25 maja 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuś ...przepraszam,że wtrącam się u Was na wątek, ale glejaka przerobiłam w rodzinie, zabił mi Tatę dwa niecałe dwa lata temu.Nie chcę broń Boże odbierać nadziei, ale nie bazujcie tylko na leczeniu w Polsce.U mnie książkowo była operacja,radio i chemia a 7mcy po Taty już nie było :(
    Jesli byś miała jakieś pytania pisz śmiało.
    Polecam na zaś duzy zakup witaminy B17 -amigdaliny, oraz poczytać o profesorze Vogelu.Jest tez forum dotyczące glejaka.
    Czeka Was trudna walka...powodzenia.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 25 maja 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agisia nie martw sie Adas szybko nadrobi. Nasz uwielbial lezec na brzuszku, a teraz tego nie znosi.

    Rehabilitacja na pewno przyniesie pozytywne skutki i to szybciej niz sie spodziewasz.

    My za to nie mozemy sie uporac z ciaglymi wysypkami od czasu szczepienia. Już mam dosc ciaglego patrzenia jak maly sie meczy i sie drapie. Teraz mamy nowa masc i mam nadzieje ze skutecznie go wyleczy.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
‹‹ 810 811 812 813 814 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ