X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 25 maja 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Patuś ...przepraszam,że wtrącam się u Was na wątek, ale glejaka przerobiłam w rodzinie, zabił mi Tatę dwa niecałe dwa lata temu.Nie chcę broń Boże odbierać nadziei, ale nie bazujcie tylko na leczeniu w Polsce.U mnie książkowo była operacja,radio i chemia a 7mcy po Taty już nie było :(
    Jesli byś miała jakieś pytania pisz śmiało.
    Polecam na zaś duzy zakup witaminy B17 -amigdaliny, oraz poczytać o profesorze Vogelu.Jest tez forum dotyczące glejaka.
    Czeka Was trudna walka...powodzenia.

    Dzięki odezwę się do Ciebie na priv

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 25 maja 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agisia wrote:
    Rosną... Jutro nam strzeli 4 m-ce. Nie wiem kiedy to zleciało... Najwięcej na nieprzespanych nocach haha


    Agisia a z jakiego powodu te nie przespane noce?
    Karmisz piersia?

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 25 maja 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha z początku miałam duży problem w nocy. Pierwsze dwa miesiące to była masakra. Teraz mam większy luz. Piersią już nie karmie,bo mleka miałam bardzo mało :-(

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 25 maja 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:24

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 25 maja 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:26

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 26 maja 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola u mnie tez ciagle nawal pokarmu, ale maly sie najada wiec nie mam problemu. W ciagu dnia je co 3 godziny, a w nocy budzi sie raz a czasami przesypia nawet cale noce.Karmimy sie wszedzie i to dla mnie nie problem nawet w miejscach publicznych. Jedynie co mnie denerwuje, to dyskryminacja w restauracjach matek karmiacych i dostepnego dla nas menu.

    Wszystko bylo u nas pieknie do ostatniego szczepienia. Mielismy miec wczoraj kolejne ale ze wzgledu na wysypke je przenioslam.
    Ola od kiedy zaczelas podawac obiadki? Bo ja chcialabym zaczac na dniach.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 26 maja 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bacha ja zaczęłam podawać po skończonym 5 miesiącu. a i tak różnie to idzie... chrupki kukurydziane są za to uwielbiane przez Gabi.

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 26 maja 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha jak masz dobrego pediatre to możesz zawsze skonsultować z nim uzupełnienie diety. My mamy we wtorek szczepienie i wtedy chce zagadać o obiadki. Jakoś tak wolę z nim uzgadniać. Chyba,że da mi wolną ręke.

    Ola ja po prostu chciałam kp ale wyszło jak wyszło. Ważbe by dziecko było zadowolone i szczęśliwe.

    A wiecie co mnie wkurza? Wywalanie wszędzie cycka. Sorry jak kogoś uraże przez to. Ale np raz siedzę w przychodni,kolejka do lekarza,a kobita wywala cycka przy wszystkich i karmi. Mnie to zniesmacza. Jest tyle możliwości by robić to dyskretnie. Nie muszę oglądać czyiś cycków :-/

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 26 maja 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia kiedy testujesz? Kciuki!

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 26 maja 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus bądź dobrej myśli, witam się w drugim trymestrze normalnie nie chce mi się wierzyć w to wszystko :) jestem po prenatalnych wszystko oki :)

    Kicior, kirys, She86 lubią tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agisia ja testuje 6-7 czerwca. Ale nie bardzo wiem kiedy ovu miałam. Nie potrafię odczytać na wykresie.. wg zaleceń lekarza od dziś powinnam dupka brać ale nie wiem czy ovu była i co robić czy brać czy nie... ;(

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 26 maja 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie możesz się przejść chociaż prywatnie by sprawdzić? Jak kazał to bierz. Moje zdanie tylko

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 26 maja 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka i oby tak dalej ;-)

    Kokardka44 lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 27 maja 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jestem po wizycie u Pana Doktora, na monitoringu wyszlo ze mam 4 pecherzyki juz takie dosyc pokazne do 22 mikronow czy nie wiem jska tam jednostka jest :). Takze dzisiaj zastrzyk a w niedziele rano zabieg :). Boje sie a zarazem jestem podekscytowana, echh oby teraz pekly. Trzymajcie kciuki

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 27 maja 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:27

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 27 maja 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:27

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 27 maja 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka gratulacje!! jak się czujesz? jak brzuszek? odstaje już?

    Agisia dla mnie wszystkie piersi są piękne i te karmiące i nie karmiące :) ciało ludzkie to jest coś co powinno być dla nas naturalne. rozumiem, że może być to krępujące. dla mnie nie jest. cialo ludzkie mnie fascynuje, a karmienie piersią w miejscu publicznym budzi we mnie podziw dla tej kobiety, że jest w stanie karmić, że ją to nie boli, że daje radę, że ma w dupiu wszystkich by nakarmić swoje dziecko, że dla niej cielesność nie jest wstydliwa. Mam ogromny szacunek dla takich kobiet.

    Maggar trzymam kciuki, żeby ładnie popękały pęcherzyki :)

    Ola Gabrysia długo nie potrzebowała nic poza mlekiem. i tak tylko przez ulewania wprowadziliśmy kaszki bo to się bardziej brzuszka trzymało. i fakt maluszki potrafią pokazywać, że chcą więcej - Gabi patrzyła jak zahipnotyzowana na jak lem i śledziła łyżkę albo widelec :)

  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 27 maja 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija troszeczke ale jakby ktos obcy mial powiedziec to w zyciu ;) jeszcze maluszek :) pewnie dopiero wybije hihi :) Dziewczyny szczególnie weteranki - ten czas ciążowy wynagradza te wszystkie lata starań mam nadzieję, że szybko ktoś po mnie zajdzie bo narazie cisza tutaj

    Hashija, Doti87, Kicior, bacha8709 lubią tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka pewnie gratulowalam Ci jak nam powiedzialas o ciazy ale gratuluje Ci jeszcze raz z calego seca <3 <3 jeszcze zdazy Ci brzuszek urosnac :D
    no ja testuje 6-7 czerwca

    Kokardka44 lubi tę wiadomość

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 wrote:
    Hashija troszeczke ale jakby ktos obcy mial powiedziec to w zyciu ;) jeszcze maluszek :) pewnie dopiero wybije hihi :) Dziewczyny szczególnie weteranki - ten czas ciążowy wynagradza te wszystkie lata starań mam nadzieję, że szybko ktoś po mnie zajdzie bo narazie cisza tutaj


    Madziulla testuje niedługo, kto wie :)No ktoś wreszcie musi, już pora :)

    Hashija lubi tę wiadomość

‹‹ 811 812 813 814 815 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ