X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 31 maja 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania zawsze warto spróbować :)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ;-* wiem ze kasa...ale czego się nie robi by zostać mamą! Trzymam za Ciebie ania kciuki mocno;-*

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggar kurcze wszystko wygląda bardzo ciekawie no i lekarz dał nadzieję. Mam nadzieję, że Wam się uda :)

    Wczoraj byłam u Endokrynologa i rozmawiałam na temat tego wysokiego tsh i poronienia... Niestety to moja wina. Powiedzial, że jak sie dowiedzielismy o ciazy moglismy od razu sprawdzic tsh i podniesc dawke i dzidzia mialaby szanse się utrzymać.ponoc tsh mogloby na tyle szybko spasc. Juz nie placze... Tylko garb od przygnebienia rośnie gdy jestem sama. Ale pozniej targam wlosy synkowi i tule córcie i znow mi sie chce plakac ale ze szczescia i wdzięczności, ze ich mam.

    W kazdym smutku mozna znaleźć ziarenka szczescia i ich trzeba sie chwytac jak Jas i Malgosia w lesie... Po okruszkach do celu... Do domu.

    Wiec dziewczyny nie poddawajcie sie :)

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Maggar kurcze wszystko wygląda bardzo ciekawie no i lekarz dał nadzieję. Mam nadzieję, że Wam się uda :)

    Wczoraj byłam u Endokrynologa i rozmawiałam na temat tego wysokiego tsh i poronienia... Niestety to moja wina. Powiedzial, że jak sie dowiedzielismy o ciazy moglismy od razu sprawdzic tsh i podniesc dawke i dzidzia mialaby szanse się utrzymać.ponoc tsh mogloby na tyle szybko spasc. Juz nie placze... Tylko garb od przygnebienia rośnie gdy jestem sama. Ale pozniej targam wlosy synkowi i tule córcie i znow mi sie chce plakac ale ze szczescia i wdzięczności, ze ich mam.

    W kazdym smutku mozna znaleźć ziarenka szczescia i ich trzeba sie chwytac jak Jas i Malgosia w lesie... Po okruszkach do celu... Do domu.

    Wiec dziewczyny nie poddawajcie sie :)
    Hasjia nawet tak nie pisz, glupoty gada ten lekarz Twoj, choroba tarczycy jest tak nieobliczalna ze nawet nie wiesz kiedy Ci skoczy tsh. Ja nawet nie przypuszczalam ze moze az tak z byle czego skoczyc i tak szybko sie podniesc, to trzeba by bylo raz w miesiacu kontrolowac w naszym przypadku.

    To nie Twoja wina ze masz ta okropna i podstepna chorobe, nie obwinisj sie o to.

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania kibicuje Wam!! Jak jestem w klinice to tyle kobiet ma punkcje, kolejki sa. Smutne to :(

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie lekarz dal nadzieje ale jak wyjdzie to nik nie wie. Boje sie tylko jak zareaguje na brak ciazy, po prostu boje sie siebie, ze zalamie sie wtedy i nie bede miala sily walczyc dalej :(

    Objawow nie mam zadnych, po prostu zero, nawet po lekach, nic. Troche tylko czasem w glowie mi sie zakreci.

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggar wrote:
    W sumie lekarz dal nadzieje ale jak wyjdzie to nik nie wie. Boje sie tylko jak zareaguje na brak ciazy, po prostu boje sie siebie, ze zalamie sie wtedy i nie bede miala sily walczyc dalej :(

    Objawow nie mam zadnych, po prostu zero, nawet po lekach, nic. Troche tylko czasem w glowie mi sie zakreci.
    ja właśnie też boję się samej siebie jak się nie uda ,reszta to pikuś tylko czy poradzę sobie emocjonalnie.
    Mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy ,zaciskam kciuki żeby ten brak objawów był objawem ciąży :)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggar wrote:
    Hasjia nawet tak nie pisz, glupoty gada ten lekarz Twoj, choroba tarczycy jest tak nieobliczalna ze nawet nie wiesz kiedy Ci skoczy tsh. Ja nawet nie przypuszczalam ze moze az tak z byle czego skoczyc i tak szybko sie podniesc, to trzeba by bylo raz w miesiacu kontrolowac w naszym przypadku.

    To nie Twoja wina ze masz ta okropna i podstepna chorobe, nie obwinisj sie o to.

    Kurcze, ale wiesz jak lekarz tak mowi... Jaane, że nie moja wina, że mam ta chorobe, ale mogłam zrobić więcej i przede wszystkim szybciej.

    Mąż dzisiaj się w pracy wnerwil i za tydzien uciekamy nad morze chocby na weeken. Juz dzis zaklepalam miejsce :)
    Musi sie odciąć choc na chwile, bo zwariuje a ja się mega cieszę, bo nigdzie nie mielismy jechac bo Gabi jeszcze malutka. A tu prosze taki spontan. Potrzebne to nam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio, to juz za chwile bedziesz miala malenstwo po tej stronie :) ale zlecialo :)
    Powodzenia dziewczyny przy porodach, ja staram sie o tym jeszcze nie myslec,ale powoli panika sie pojawia :)

    U nas koncowka drugiegi trymestru, czas leci szybko, tez mam troche przebojow w ciazy, glownie bolesne objawy, ale najwazniejesze, ze maluch sie dobrze rozwija, a ja zniose wszystko.
    Bedziemy mieli synka :):)

    Hashija trzymaj sie mocno i nie wierz lekarzowi, to nie Twoja wina, cieszcie sie soba teraz, taki wypad to dobra rzecz :)

    Patus, dla Ciebie szczegolnie wysylam dobre mysli, oby z Twoja mama bylo wszystko dobrze!!!
    Dziewczyny trzymam kciuki za Was, tez z niecierpliwscia czekam na dobre wiesci, wierze ze kazda w koncu doczeka sie tych upragnionych dwoch kreseczek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2016, 20:45

    Patus_777, Hashija, Ola_45 lubią tę wiadomość

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggar często w klinikach jest możliwość korzystania z pomocy psychiatry. Może warto jakbędzie dołek?

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agisia wrote:
    Maggar często w klinikach jest możliwość korzystania z pomocy psychiatry. Może warto jakbędzie dołek?
    chyba psychologa???

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe :-)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) dziś mamy ładny wzrost tempki z 37.09 na 37.28 jednak nie wiem czy ona jest wiarygodna bo mi było w nocy gorąco. Czekamy dalej. Dziś wg wykresu jest 7dpo

    Hashija lubi tę wiadomość

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agisia wrote:
    Maggar często w klinikach jest możliwość korzystania z pomocy psychiatry. Może warto jakbędzie dołek?

    Tak wiem, ja mam w pracy wykupiony pakiet i psychologa mam za darmo, zapisze sie wtedy na pewno :/

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Hejka :) dziś mamy ładny wzrost tempki z 37.09 na 37.28 jednak nie wiem czy ona jest wiarygodna bo mi było w nocy gorąco. Czekamy dalej. Dziś wg wykresu jest 7dpo

    Madziulla to eleganckoz ta tempka. Ze Wy macie cierpliwosc tak mierzyk Kobity :)

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzyc, przepraszam pisze z telefonu w pracy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już mój nawyk ;) jak byłam pol roku na leku vissane I nie było wtedy sensu mierzyć bo nie było cyklu to przez pierwszy miesiąc budziłam się o wyznaczonej porze na mierzenie ;)

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla piekny skok :) oby to było to!!!! <3

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniabbb wrote:
    Madziulla piekny skok :) oby to było to!!!! <3

    Oby Ania...oby

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patusku jak wyniki Mamy?

‹‹ 813 814 815 816 817 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ