X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 28 maja 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny melduję się jeszcze w dwupaku ;) Zostało mi jeszcze trochę ponad dwa tygodnie do terminu i mam coraz większego stresa :P Nawet nie przed samym porodem jak przed tym jak ja sobie poradzę z takim maleństwem.

    Patuś ja tez oczywiście trzymam kciuki za mamę :)

    Kokardka gratuluję drugiego trymestru :)

    No i oczywiście pozostałym dziewczynom cały czas kibicuję.

    Hashija, kirys, She86, bacha8709, Kokardka44, asiun lubią tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 28 maja 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio myślałam dziś o Tobie, jesteś dwa tygodnie przede mną, u mnie za dwa tygodnie i parę dni ciąża donoszona :-D Mam takie same obawy jak Ty, ale spokojnie, włączy się nam instynkt ;-) To ja już życzę Ci szybkiego i bezproblemowego porodu!

    Kokardka ale czas leci, już drugi trymestr :-) Gratulacje!

    Ja też cały czas kibicuję wszystkim staraczkom i pamiętam w modlitwie o wszystkich, których tu poznałam.

    Andromeda, bacha8709, asiun lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 29 maja 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybkiego i szczęśliwego rozważania:-)) przeć mocno! Na i foto czekam ;-) musze oczy nacieszyć, może się przylepi....:-/

    kirys lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 29 maja 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    Szybkiego i szczęśliwego rozwiązania:-)) przeć mocno! Na i foto czekam ;-) musze oczy nacieszyć, może się przylepi....:-/

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio i Kirys trzymam kciuki za szybkie i jak najmniej bolesne rozwiązanie ;))

    Mi w końcu system wyznaczył ovu. Ciekawe czy faktycznie wtedy była ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2016, 09:00

    kirys lubi tę wiadomość

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 30 maja 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggar jak IUI?? :D

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 30 maja 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć !
    Wchodzę codziennie- czekam na jakieś dobre wieści,a tu nic :( Która teraz testuję ?? jakaś nowa Ciężarówka by nam się przydała !!!

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje z tydz około ;)
    Właśnie Maggar jak tam?

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 30 maja 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, no ja juz po IuI. Juz Wam wszystko opisze, mialam to zrobic wczoraj ale po poludniu byla u nas taka burza ze przerwali poaczenia internetowe :). Samo przygotowanie do IUI to bardzo duzo badan, te na hiv i na zoltaczke, rozyczke itd. Robia to oboje partnerzy. W dzien inseminacj przyszlismy na 8:00, pan doktor zrobil monitoring i wyszlo ze te 4 pecherze sa niepekniete jeszcze.

    Poprosil zeby usiasc sobie w poczekalni i na spokojnie sie przygotowac, tzn moj M mial sporo czasu :) i nie musial tego zalatwiac w pospiechu :)

    Potem po jakiejs 1,5 h zostalismy wezwani do salki zabiegowej, nasienie zostalo zpreparowane i pani pielegniarka przyniosla je w strzykawce z takim dlugim koncem. Nasienie bylo zielone :)

    Przyszedl doktor, zrobil monitoring i okazalo sie ze wlasnie dwa pecherze pekly, jak przynosza strzykawke to od razu sa podawane wyniki badan nasienia juz w cenie zabiegu ( ja placilam 600 zlotych), lekarz powiedzial ze sa znakomite ( podawalm adrovit i orzechy brazyliskie, 4 miesiace temu tylko 4 % bylo prawidlowych).

    Ucieszyl sie ze dwa pecherzyki pekly w sumie to chwileczke przed zabiegiem wiec szybko zalozyl ten cewnik no i wstrzyknal nasienie, nic mnie nie bolalo prawie, zabieg mialam bez znieczulenia. Powiedzial ze trafilismy idealnie i ze jak nie wyjdzie teraz to trzeba to wszystko rozwazyc bo naprawde szanse sa duze. Po droznosci tez tsk gadal i nic nie wyszlo, no ale wyszlismy oelni optymizmu. Ogolnie jeden pecherz rosl w zasraszajacym tempie i nie pekl, doktor powiedzial ze zrobi sie z niego torbiel i jeszcze jeden zostal ktory pewnie peknie ale pozniej wiec trzeba sie starac jeszcze w domu.

    Moj M psbudowany i dumny jak paw, widac ze byl zadowolony z poprawy wynikow, chyba nawet bardziej niz z sameho zabiegu ;)

    Jeszcze potem leki dostalam, wydalam w aptece 300 zlotych bo oprocz lutki i dupka dostalam jakis crinonan dopochwowo, ktory kosztowal majtek ale ponoc po nim sa ciaze.

    No i teraz czekanie do 11 czrewca, nie nastawiam sie bardzo, ale ciesze sie ze wszystko poszlo tak dobrze. Boje sie tylko jak nie wyjdzie, zebym sie nie zalamala po prostu.

    Patus_777, Kicior lubią tę wiadomość

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 30 maja 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla testuje zaraz, wiec czekamy na dobre wiesci :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zaraz tylko za tydzien :D 6-7 czerwca :D
    Maggar trzymam kciuki <3

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 30 maja 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny!

    Madziulla lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za Ciebie Madziulla i za wszystkie inne forumowiczki tez trzymam kciuki!!

    Madziulla, Andromeda lubią tę wiadomość

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggar wrote:
    Hej Kochane, no ja juz po IuI. Juz Wam wszystko opisze, mialam to zrobic wczoraj ale po poludniu byla u nas taka burza ze przerwali poaczenia internetowe :). Samo przygotowanie do IUI to bardzo duzo badan, te na hiv i na zoltaczke, rozyczke itd. Robia to oboje partnerzy. W dzien inseminacj przyszlismy na 8:00, pan doktor zrobil monitoring i wyszlo ze te 4 pecherze sa niepekniete jeszcze.

    Poprosil zeby usiasc sobie w poczekalni i na spokojnie sie przygotowac, tzn moj M mial sporo czasu :) i nie musial tego zalatwiac w pospiechu :)

    Potem po jakiejs 1,5 h zostalismy wezwani do salki zabiegowej, nasienie zostalo zpreparowane i pani pielegniarka przyniosla je w strzykawce z takim dlugim koncem. Nasienie bylo zielone :)

    Przyszedl doktor, zrobil monitoring i okazalo sie ze wlasnie dwa pecherze pekly, jak przynosza strzykawke to od razu sa podawane wyniki badan nasienia juz w cenie zabiegu ( ja placilam 600 zlotych), lekarz powiedzial ze sa znakomite ( podawalm adrovit i orzechy brazyliskie, 4 miesiace temu tylko 4 % bylo prawidlowych).

    Ucieszyl sie ze dwa pecherzyki pekly w sumie to chwileczke przed zabiegiem wiec szybko zalozyl ten cewnik no i wstrzyknal nasienie, nic mnie nie bolalo prawie, zabieg mialam bez znieczulenia. Powiedzial ze trafilismy idealnie i ze jak nie wyjdzie teraz to trzeba to wszystko rozwazyc bo naprawde szanse sa duze. Po droznosci tez tsk gadal i nic nie wyszlo, no ale wyszlismy oelni optymizmu. Ogolnie jeden pecherz rosl w zasraszajacym tempie i nie pekl, doktor powiedzial ze zrobi sie z niego torbiel i jeszcze jeden zostal ktory pewnie peknie ale pozniej wiec trzeba sie starac jeszcze w domu.

    Moj M psbudowany i dumny jak paw, widac ze byl zadowolony z poprawy wynikow, chyba nawet bardziej niz z sameho zabiegu ;)

    Jeszcze potem leki dostalam, wydalam w aptece 300 zlotych bo oprocz lutki i dupka dostalam jakis crinonan dopochwowo, ktory kosztowal majtek ale ponoc po nim sa ciaze.

    No i teraz czekanie do 11 czrewca, nie nastawiam sie bardzo, ale ciesze sie ze wszystko poszlo tak dobrze. Boje sie tylko jak nie wyjdzie, zebym sie nie zalamala po prostu.

    KOCHANA SUPER:) ALE SIĘ CIESZĘ :** ŻE WYNIKI SIĘ POPRAWIŁY!! TERAZ NA SPOKOJNIE KOCHAJ SIE I CIESZ SIĘ Z MĘŻEM:D NIE MYŚL DUŻO :) JA BĘDĘ CZEKAĆ:) FAJNIE, ŻE TO OPISAŁAŚ, PRZYDA MI SIĘ INFO:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 15:23

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 30 maja 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jussio wrote:
    Hej Dziewczyny melduję się jeszcze w dwupaku ;) Zostało mi jeszcze trochę ponad dwa tygodnie do terminu i mam coraz większego stresa :P Nawet nie przed samym porodem jak przed tym jak ja sobie poradzę z takim maleństwem.

    Patuś ja tez oczywiście trzymam kciuki za mamę :)

    Kokardka gratuluję drugiego trymestru :)

    No i oczywiście pozostałym dziewczynom cały czas kibicuję.



    O kurczę Jussio, ale to zleciało !!! :) Powodzenia życzę :*
    Mi jeszcze trochę zostało, ale już jakoś mi ciężko, nogi puchną, w nocy nie mogę spać...ale ważne, że z maleństwem ok, a mam naprawdę przeboje w ciąży, że hoho!
    W ogóle to czekamy na córeczkę <3

    Madziula, Patuś jak tam u Was ?

    Pozdrawiam :)

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 30 maja 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie męża nie ma :D także był sex teraz ale przed @:D cykl bez starań...Czekam na odskocznie finansową i działam z iui..



    Jeszcze dla pewności zrobimy 3 badanie nasienia:D może jeszcze lepiej poszło w górę i iui będzie nieskuteczne, tylko dobry lekarz z pomocą...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 17:59

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cykl "bez starań" zakończył się ciążą, byłam pewna, że już dawno po owu, bo pół cyklu leżałam w szpitalu ;).
    Doczekasz się Kochana :) :* mocno w to wierzę i trzymam za Was kciuki. Życzę Ci aby iui nie było potrzebne.

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem te dwie kreseczki przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy już wszystko się przekreśla. Moja znajoma zaszła w ciąże po 3 in vitro dopiero no a starali się dość długo i niedawno dowiedziała się, że jest w ciąży. Mówiła, że przecież to niemożliwe, bo jest niepłodna i że jak to się stało w ogóle?...no a jednak jest możliwe :)

    Ja też Patusku Ci życzę żebyś mimo wszystko do IUI nie musiała podchodzić.

    Patus_777, asiun lubią tę wiadomość

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    U mnie męża nie ma :D także był sex teraz ale przed @:D cykl bez starań...Czekam na odskocznie finansową i działam z iui..



    Jeszcze dla pewności zrobimy 3 badanie nasienia:D może jeszcze lepiej poszło w górę i iui będzie nieskuteczne, tylko dobry lekarz z pomocą...


    Tym bradziej Patusku, że ty chyba jesteś zdrowa Babka całkowicie, więc z Twojej strony wszystko jest ok :).

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 31 maja 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus,Madziulla Maggar mocno trzymam za Was kciuki, tak dawno nie było tu dobrych wieści :(
    Ja wczoraj dostałam @ 1.06 jadę do invicty i zaczynam procedurę in vitro, strasznie się boję ,ale co ma być to będzie !

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
‹‹ 812 813 814 815 816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ