X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agisia weź pod uwagę ze ja od sierpnia mam innego lekarza który w końcu zaczął coś ze mną robić a ja od września 2015 do marca 2016 byłam zablokowana lekami i nie było starań wiec u tego gina jest dopiero tak naprawdę 3 cykl starań.

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy musimy się jakość na to leczenie przygotować psychicznie. My na inseminację długo się przygotowywaliśmy, żeby się w końcu zdecydować, a myślę że warto sobie dać czasem szanse i o własnych siłach próbować. Ja jak teraz nie wyjdzie, idę na drugą inseminację a potem robię przerwę i po wakacjach jak nic nie wyjdzie dopiero trzecią. Powoli, doszłam do wniosku że 30 lat to nie jest jakaś tragedia i jak będzie trzeba poczekać, to poczekamy.

    Do trzech razu sztuka!A propo wyników to dzisiaj będę miała bete. Ale nic nie czuję, myślę że nic z tego...takie kobiece przeczucie. Już się nawet przygotowałam na negatywny wyniki.

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta ponizej 2, wiedzialam ze sie nie udalo, czulam :( A miało być tak pięknie, tyle pęcherzyków, dwa pękły i nasienie super i co...nic :(

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem czy przy takich wynikach jakie mieliśmy teraz i takich rokowaniach, to nadal jest do 20 % szans tylko? Zapytam się go jutro, bo ma rano wizytę.

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggar u mnie tez byly popękane pęcherzyki i też się 2 razy nie udało, ale to jeszcze nic nie znaczy, mój gin mówi że IUI to jest tylko 30% szans. Może in vitro daje wiecej bo są jeszcze staranniejsze przygotowania i zapłodnienie jest sztuczne ale przy IUI to tyle tylko że plemniki nie muszą same się męczyć do jajeczka tylko wpadają na gotowe. :P ja jak znajde prace to i nie znajdę gdzieś w międzyczasie to prubujemy znowu. :)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymać kobitki, głowa do góry cyce w przód:-) uda się nam!!!

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to popół roku poszliśmy do kliniki. Po poronieniu gin mi powiedział,że tam mnie lepiej przebadają. Poza tym mój mąż ma wyjazdową pracę więc kicha ze staraniem. Ale na szczęście się udało, choć nastawialiśmy się na inseminację.

    Maggar ja mam w tym roku skończyć 32lata. A moje AMH to 6,5. Strach się bać :-)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie, ale nadal jest to tylko 20-30 procent przy dobrych wiatrach, bo czasem jest tylko 5 procent szanas. U mnie w klinice pisza od 5-20 procent. Takze rewelacja to nie jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po @.... 2 dni normalne krwawienie i wczoraj plamienie. Robiłam dziś badania tsh i ft4. Czekam na wyniki j będę próbowała dziś się wbić do lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pójdę dziś do gina.... znowu @... nie kminie tego....wyjaśni mi to ktoś???? ;( od wczoraj wieczora nic... i teraz znowu leci... mam nadzieje że @ nie ma wplywu na wyniki ft4 i tsh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no i mam wyniki
    Tsh- 2.95 a w kwietniu bylo 3.40
    Ft4 18.38 przy normie 12-22 a było w marcu bylo 16,37

    Mam ochote isc z tym do gina dzisiaj ale kazal mi byc po @ nie wiem co robic

    Doti87 lubi tę wiadomość

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak czasem miewałam z @. TSH masz ciągle za wysokie. I to sporo! Ja przy 1,8 poroniłam. A przy 1,4 zaszłam. Myśle,że to może Cie blokować

    Hashija lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem...a i tak mam niższe jak ostatnio..... wiem że powinno być ok 1...jak tylko minie @ wbijam się w srode do gina...

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agisia ja też z 1,4 zaszłam i utrzymałam :)

    Madziulla to coś dziwne bo ft4 masz wg mnie ok a tsh wciąż za wysoko. A prolaktyne badałaś¿?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz nie. Lekarz kazał odstawić wszystkie leki w tym dostinex. Nie biorę od 3 dni leków żadnych oprócz letroxu. Prolaktyne badałam kilka mies temu i po kilku mies brania dostinexu było ok ale kazał brać dalej. DoPiero teraz kazał odstawić leki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze teraz jeszcze nie zna wyników. Dopiero dowie się w środę lub w piatek w zależności kiedy pójdę. Zobaczymy co powie

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dr mówił że powinnam być przy pewnym wyniku ok15-16 ft4 i że to jest ok, a Ty jesteś przy 18 czyli masz więcej wolnego hormonu we krwi a tsh dalej ponad 2 to ja już za głupia przy tym jestem. Powinnyśmy się doszkolispć i pilnować dr żeby nam nie wciskali kitu. Ja się uparłam i co 6 tyg chodziłam do endo raz pryw i raz na NFZ ale u tego samego dr i dopiero wtedy doszłam do jakiegoś poziomu z hormonami.

    A teraz latają mi jak sobie chcą... już sama sobie ustaliła dawkę a dr tylko przytaknął a po zastanowieniu stwierdził że zamiast 2 dni z mniejszą dawką zrobimy 1. I tyle.

    Dostałam miesiączki po poronieniu, ale postanowiliśmy że poczekamy jeszcze cykl i dopiero zgłoszę się na zabieg a potem spirala.

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mógł Ci kazać odłożyć leki bez oglądania wyników?! Rany Ci lekarze... Jak sama coś nie wiesz to Cie prędzej uśmiercą :-/ tak jak ja byłam z małym u dermatologa,który wystrzelił mi z tekstem,że azs to skaza białkowa. Mały ma pare plam,a ona usilnie mi sterydy wciska i zmiane mleka. Wyszłam z gabinetu wściekła i więcej tam nie wróciłam.
    Magda może i ten lekarz coś robi ale z lekami teraz wpadke zaliczył ogromną!

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ruszyłam dzis z zastrzykami z gonapeptylu -kurrrr jak one bolą ! prawdopodobnie 9 lipca zachodzę w Ciążę trzymajcie kciuki :)

    Hashija, Doti87, Madziulla lubią tę wiadomość

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to prawdopodobnie?! Na pewno!
    Trzymam kciuki!

    aniabbb lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
‹‹ 818 819 820 821 822 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ