X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zadzwonilam do gabinetu sie spytac czy mail dotarl i babka z sekretariatu przeczytala przy mnie meila i sie pytala czy mam czas po pracy
    ze oni oojetnie cy sikany test czy beta pozytywna musza traktowazc jako znak ze cos sie dzieje i mam sie koniecznie pokazac

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 6 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi ...kochana tez kiedyś miałam zły test..był dodatni a beta ujemna. .także rozumiem Cię doskonale i tule; -***

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 6 lipca 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Przykro mi Madziulla, ja raz widziałam dwie kreski na teście...po zastrzyku z ovitrelli :(, ale dziwna sprawa z tym testem ogólnie, raczej jak są złe to pokazują w przeciwnym kierunku, że nie wychodzi a jest ciąża. No ale nie wiem, doświadczenia w pozytywnych testach mam mało.

    No ja testuję w sobotę, ale i tym razem nic z tego zabiegu nie będzie...czuję zbliżający się okres. Mam bóle miesiączkowe i czekam tylko na plamienie, nawet chyba nie będę musiała wydawać na betę :(

    Teraz to się poważnie zastanawiam, co jest nie tak ze mną, że dwie inseminacje i nic...mam doła.

    Patusku, wybacz że nie piszę, ale oddałam telefon do naprawy, ale dzisiaj będę go miała z powrotem :)

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 6 lipca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam w niedziele *

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 6 lipca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie wiem jak Wy macie, ale ja po dupku mam depresje, popadam coraz bardziej, robię przerwę od leków. Na razie bastuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam odstawić duphaston jak za parę dni miesiączka się nie pojawi zrobić betę z krwi

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggar Pati miała podobne objawy ale po luteinie.

    Madzia będzie dobrze!

    Madziulla lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 6 lipca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOKŁADNIE nigdy więcej luteiny:D teraz odstawiłam po 4 tabletkach a nie po 40 tabletce...bo miałam 2* 2 dawki dzienne:D i co żyje okres przyszedł równo :D własnie się kończy a ten cykl lipiec/ sierpień..truć się nie będę, wole kupić sobie ten ziołowy castagnus na PMS, bo zauważyłam że u mnie z tym jest problem...emocjonalnie przed @ wysiadam..fizycznie mega;(


    Od wrzenia zaczynam INTENSYWNE starania....mama powiedziała że to jej daje nadzieję i siły do walki z rakiem...także jak dobrze pójdzie od września pójdziemy do kliniki... tez marzę zostać mamą! jak nic na świecie i zrobię wszytko, żeby do WASZEGO ZACNEGO GRONA DOŁĄCZYĆ:)
    ....M zakończył kursy na maszyny budowlane, wrócił do mnie i szuka tu pracy:) ma już coś na oku! także chociaż się odbijemy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2016, 23:30

    maggar, Doti87 lubią tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 7 lipca 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati i to jest to!!! WIARA :-)

    Patus_777, maggar, Doti87 lubią tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 7 lipca 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    DOKŁADNIE nigdy więcej luteiny:D teraz odstawiłam po 4 tabletkach a nie po 40 tabletce...bo miałam 2* 2 dawki dzienne:D i co żyje okres przyszedł równo :D własnie się kończy a ten cykl lipiec/ sierpień..truć się nie będę, wole kupić sobie ten ziołowy castagnus na PMS, bo zauważyłam że u mnie z tym jest problem...emocjonalnie przed @ wysiadam..fizycznie mega;(


    Od wrzenia zaczynam INTENSYWNE starania....mama powiedziała że to jej daje nadzieję i siły do walki z rakiem...także jak dobrze pójdzie od września pójdziemy do kliniki... tez marzę zostać mamą! jak nic na świecie i zrobię wszytko, żeby do WASZEGO ZACNEGO GRONA DOŁĄCZYĆ:)
    ....M zakończył kursy na maszyny budowlane, wrócił do mnie i szuka tu pracy:) ma już coś na oku! także chociaż się odbijemy...

    Ja podziwiam Patuska ze jest taka silna, zazdroszcze Ci tego!!! Masz tyle checi i wiary pomimo tylu przeciwnosci. Jestes dla Nad starajacych wzorcem:)

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 7 lipca 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agisia wrote:
    Pati i to jest to!!! WIARA :-)
    No wlasnie to swiadczy o tym ze kazda z nas jest inna, jz po lutce nie mam tak zle, chociaz w sumie jak ktos bierze garsc lekow dziennie to nie wiadomo ktory lek dziala na Ciebie depresyjnie, chociaz na ulotce na kazdym leku ktory ma progesteron tak jest napisane

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam doły. ..mega ale musiałam iść do przodu...jest mi źle ...ze mąż był bez pracy, że chorował, że starania juz 1,5 roku, teraz choroba mamy;-( ale co ja mogę. ..nic tylko się modlić i wierzyć, że kiedyś wzejdzie słońce! Im gorzej się dolujemy. ..tym człowiek sam łapie się na chorobie i ją przywoluje...nie ma co planować cieszmy się chwilą! :-) nie wiadomo czy sami jutro będziemy żyć!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 15:49

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 7 lipca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane! Helenka urodziła się 06.07.2016 o godz. 10:15, waga 3620, 56 cm. Jesteśmy jeszcze w szpitalu, z córcią ok, tylko jest jakiś problem z prawym stawem biodrowym. Nie mogę się na nią napatrzeć i jestem przeszczęśliwa :-D
    Życzę wszystkim naszym staraczkom doznania tego uczucia. Jestem przy Was myślami codziennie w modlitwie. Patus jesteś bardzo silna. Madziulla trzymam kciuki, nawet jak to jeszcze nie TO, to doczekasz się napewno!

    Andromeda, Ola_45, violett, aleala, Doti87, Kokardka44, Kicior, She86 lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 7 lipca 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirys gratulacje!!!!!

    kirys lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirys gratulacje!!

    kirys lubi tę wiadomość

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 8 lipca 2016, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirys super:-** śle buziaki dla ciebie i córci! Czekamy na więcej szczegółów jak przeżyłaś poród! Mam nadzieje, że z bioderkami wszystko ok !! I koniecznie foto:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 00:42

    kirys lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 8 lipca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    kirys lubi tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, gratuluje!!!

    kirys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak jak myślałam @.

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Madziu jednak test był popsuty. ..zdarza się :-( chociaż nie powinno!

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
‹‹ 825 826 827 828 829 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ