X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki z Białegostoku
Odpowiedz

staraczki z Białegostoku

Oceń ten wątek:
  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki, przepraszam, że tyle mnie nie było :(
    witam wszystkie nowe.
    Tak sobie czytałam wasze wszystkie wypowiedzi i powiem Wam, boje się. Za 3 dni zaczynam leczenie z CLO i kurcze... niesamowicie boje się :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 17:05

    Ania

  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze jedno, któras miała leczenie CLO?

    Ania

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trapa, nic się nie bój :* Musi być dobrze! Trzymam kciuki, żeby CLO dało radę :) Ja póki co czekam na owu i ma nadzieję, że ten cykl będzie szczęśliwy. Ściskam mocno :*

    Trapa lubi tę wiadomość

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 2 lutego 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia10291 czy masz może tę karteczkę którą dają na Parkowej, z zaleceniami przed zabiegiem?
    Zgubiłam gdzieś swoją sierota....

  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam i niestety ale najprawdopodobniej się jej pozbyłam :-( w sumie najważniejsza była kolejność przyjmowania tabletek. Najpierw o 14 tabletki przeczyszczające A o 16 espumisan i czopki. Reszta dotyczyła rzeczy które powinnaś zabrać np.szlafrok, kapcie no i że dzień przed zabiegiem zjeść tylko lekkie śniadanie i wypić 3 litry wody. W dniu zabiegu nic nawet pić

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dziękuję :)


    Zabieg mam we wtorek. W końcu się doczekałam.

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 25 lutego 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka A. będziesz miała laparo ma Parkowej? U dr Tomaszewskiego?

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 26 lutego 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog wrote:
    Agnieszka A. będziesz miała laparo ma Parkowej? U dr Tomaszewskiego?

    Tak na Parkowej u dr J. Tomaszewskiego.

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 26 lutego 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_A. wrote:
    Tak na Parkowej u dr J. Tomaszewskiego.

    Dużo wcześniej się umawiałaś? Jakie miałaś badania przy laparo? Moja gin mówiła, że niezbędny będzie stopień czystości, robiłaś coś jeszcze?

    Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie i żeby laparo przybliżyła Cię do posiadania maleństwa :)

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 26 lutego 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog wrote:
    Dużo wcześniej się umawiałaś? Jakie miałaś badania przy laparo? Moja gin mówiła, że niezbędny będzie stopień czystości, robiłaś coś jeszcze?

    Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie i żeby laparo przybliżyła Cię do posiadania maleństwa :)


    Dzwoniłam do kliniki 1 dc (tak miałam ustalone). Tak naprawdę już po wizycie w grudniu Doktor przekazał moje dokumenty na Parkową i czekałam tylko na dobry wynik wymazu.
    Taki wyszedł mi ostatnio więc czekałam tylko na @, żeby się umówić.
    I zgłaszałam się jeszcze na Parkową wypełnić dokumenty dla anastezjologa i dostałam woreczek z lekami, które mam przyjąć jutro - dzień przed zabiegiem.

    Jak zadzwoniłam się umawiać to dostałam jeszcze info, że mam zrobić:
    morfologię
    elektrolity
    grupę krwi
    układa krzepnięcia: APTT, PT, INR.

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 26 lutego 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga wszystkie badania robiłaś na Parkowej czy w innym laboratorium? W którym dniu cyklu będziesz mieć zabieg? Mi gin powiedziała, żebym zgłosiła się do niej od razu jak skończy mi się @, wtedy zrobi mi poziom czystości i jeśli będzie ok, to umówimy się na laparo. Nie chciałabym przegapić odpowiedniego dc, więc może od razu powinnam zgłosić się na Parkową???

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 26 lutego 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog wrote:
    Aga wszystkie badania robiłaś na Parkowej czy w innym laboratorium? W którym dniu cyklu będziesz mieć zabieg? Mi gin powiedziała, żebym zgłosiła się do niej od razu jak skończy mi się @, wtedy zrobi mi poziom czystości i jeśli będzie ok, to umówimy się na laparo. Nie chciałabym przegapić odpowiedniego dc, więc może od razu powinnam zgłosić się na Parkową???

    Miałam mieć 10 dc ale będę miała 9dc bo lekarz ma wyjazd jakiś.
    Laparo ma być do 12 dc, po zakończeniu krwawienia.

    Może powinnaś zadzwonić 1-2dc i umówić termin. Jeśli poziom czystości wyjdzie nie tak jak trzeba to najwyżej odwołasz a przynajmniej termin Ci nie ucieknie.

    Badania robiłam w Diagnostyce na Legionowej. Grupę krwi robiłam z kartą (będę ją miała jeszcze do odbioru). Zapłaciłam ok 114 zł.

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 26 lutego 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za info i mocno trzymam kciuki za udany zabieg :*

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 27 lutego 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog wrote:
    Dziękuję za info i mocno trzymam kciuki za udany zabieg :*


    Dziękuję ;) Właśnie zjadłam śniadanie i koniec już z jedzeniem. Teraz tylko woda, a po południu leki na przeczyszczenie :(

    Odezwę się jak wrócę w środę do domu.

  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 27 lutego 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka A. trzymam kciuki. Nie martw się za bardzo bo wszystko szybko i sprawnie pójdzie zobaczysz. Jesteś w dobrych rękach. :-)

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 27 lutego 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dziękuję :* To mnie uspokaja właśnie, że akurat tam będę miała zabieg.
    Mam być jutro na miejscu o 8:30.

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 1 marca 2017, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jak się czujesz? Jak po zabiegu? Ściskam :*

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. Własnie wróciłam do domu. Cieszę się, że mam to już za sobą. Do poniedziałku będę męczyć się z opatrunkami. Ogólnie czuje się dobrze choć brzuch i zmęczenie dokucza. W histeroskopii stwierdzono: jama macicy prawidłowej wielkości, ujścia jajowodów widoczne - reaktywne, endometrium stosowne do fazy cyklu. W laparoskopii stwierdzono: trzon macicy prawidłowej wielkości z mięśniakiem w trzonie - wyłuszczono go; przydatki lewe: jajnik z prawdiłowym aparatem pęcherzykowym w zroście z otrzewną - zrosty uwolniono; jajowód wolny na przebiegu, drożność jajowodu uzyskano po wysokociśnieniowych grupach podania. Przydatki prawe: jajnik z prawidłowym aparatem pęcherzykowym, jajowód wolny na przebiegu, drożność jajowodu uzyskano po wysokociśnieniowych grupach podania. Pozostałe narządy jamy brzusznej bez widocznych zmian. W jamie brzusznej i w jamie macicy pozostawiono żel przeciwzrostowy Hyalobarrier.

  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 2 marca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka z tego co piszesz było co naprawiać i teraz nic tylko się starać i zachodzić w ciążę :-)

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 2 marca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia10291 wrote:
    Agnieszka z tego co piszesz było co naprawiać i teraz nic tylko się starać i zachodzić w ciążę :-)

    Było. A Wasilewski mi leki na stymulację owu dawał, gdy jajowody niedrożne. Brak słów.
    Teraz zgubić muszę kg. Oby owu była i można będzie się starać.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ