X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Susanne - niech wasz aniołek czuwa nad kolejnymi ciążami w rodzinie. I tobie i siostrze musi się niedługo udać. Wiesz Susanne, ja bym próbowała że stymulacją. Z moich starań pamiętam dużo zmarnowanego czasu, więc jak okres ci wrócił, to czemu nie?

    Lejla I Olive - zaczęłyście szaleć na wyprzedażach? Ciuszki i te sprawy? Mój mały właśnie wyrasta z rozmiaru 74. Na 80-86 mam bardzo dużo rzeczy od szwagierki, więc dokupiłam tylko bodziaków i lekkich piżamek na lato (czekam na dostawę). Ale i tak szleje na wyprzedażach online 🤣🤣🤣 zaczęłam kupować ubranka na przyszły rok - czyli rozmiary powyżej 90cm : 24m - 3lata 😱 w tym wieku dzieci chyba najbardziej niszczą ciuchy, bo większość rzeczy po siostrzeńcu była podarta/rozciagnieta/poplamiona etc, więc przynajmniej mam trochę przyjemności z soldow w tym roku 🤣🤣

    Koora - jak Figa?

    Olcia, Mimi, Nathalie, Basia, Mia - co u Was?

    Czy u was taka beznadziejna pogoda? Nawet mój pies kręci nosem na otwarte drzwi 🤣🤣🤣🐕

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sussane... 🙏🏼

    Ella, przyznam szczerze ze koleżanka w ciąży 7 miesiąc wyciągnęła mnie na zakupy ale ona już od dawna wie ze będzie miała córeczkę... zapierałam się ze nic nie kupię ale jednak... białe body, getry szare i czarne, zielone śpioszki i kilka uniwersalnych rzeczy... ale jaki rozmiar brać 56,62? I czym się sugerować na sierpień? Krótki rękaw, długi? Ehhh dylematy mamuśki pierwszego dziecka 🤓😅❤️ Mój maż mówi ze za wczesnie WIEM ale te cenyyy😆😊 jak tu nie brać 😭 w którym tygodniu dowiedzialyscie się o płci?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2021, 10:44

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla, my dowiedzieliśmy dość późno, bo na połówkowych - wcześniej był odwrócony tak, że nie było widać 😆

    Ja kupowalam ubranka od rozmiaru 1m (53 lub 56cm, zależy od sklepu). Jak się urodził,, to trochę w nich pływał, ale już w drugim tygodniu te mniejsze były idealne. Wytrzymał w tym rozmiarze do 7tygodnia. 😁

    Przy takim maluszku na początek chyba długi rękaw body będzie lepszy. U nas sprawdziły się tylko body, pajace i ewentualnie spodenki ze stopkami/getry. Nic fikuśnego, e.g. kaftaniki zupełnie się nie sprawdziły. i miałam tylko 6 takich najmniejszych zestawow - Mały nie ulewal, więc wystarczyło. 😁

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne światełko [*] dla Małgosi 💔

    EllaDe no to poszalałaś z tymi rozmiarami 🤪 co Ty będziesz kupowac na następnych soldach 😅

    Leija moja jest sierpniowa i miałam trochę na długi, trochę na krótki. Z rozmiarów to na początek 56. Ja rozpedzilam się za bardzo z ilością. Naprawdę na początek tych małych rozmiarów nie opłaca się kupować dużo, moja po 2 tyg z tego wyrosła, ubrała raz lub wcale 😬 Polecam zwrócić uwagę na zapięcia w ciuchach, czy body przez głowę, czy kopertowe. Ja np.miałam tylko kopertowe, przez głowę nie umiałam sobie poradzić.
    Piżamy to samo, na początku nie zwróciłam uwagi, ze jedne maja rozpięcie z przodu, albo z przodu i dodatkowo miedzy nogami lub na plecach. Te na plecach do tej pory omijam szerokim łukiem, uważam to mega nieporęczne przy przewijaniu czy ubieraniu 🤦🏻‍♀️ Nie wiem kto to wymyślił serio 🤦🏻‍♀️ No i jak EllaDe pisze nic fikuśnego, najlepiej proste rzeczy łatwe do ubrania i przede wszystkim wygodne dla maluszka 😉
    Ja o płci dowiedziałam się w 18tc. Na prenatalnych lekarz miał przypuszczenia, ale chciałam żeby powiedział jak będzie pewny 😉

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, taaak będę kupować zapinane z przodu na kopertę a śpiochy na zamek albo tez z przodu, No myśle właśnie ze tych rozmiarów 56 nie za dużo bo szybko wyrośnie... w HM jest spory wybór.
    Ciekawe czy nam coś powie w piątek na badaniach.
    W ogóle dziś Olive tez przytuliłam muszle rano 😁 pierwszy albo drugi raz od początku, także bardzo ci współczuje ze tak się czujesz od początku do teraz..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2021, 14:18

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leija nie pamietam jak h&m wypada rozmiarowo ale chyba rozmiarówka jest zawyżona u nich i te ciuchy wypadają większe. Ale to już pooglądasz sobie i porównasz. Ja moją ubieram w orchestrze 😏

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla też Ci współczuję 🤗
    Ja póki co czaje się na jakieś spodnie lub dresy żeby już nie chodzić całymi dniami w piżamach 😂 ubranek dziecięcych jeszcze nie mam odwagi kupować 🙈
    Evli zawsze jak przechodziłam obok orchestry to zawieszałam wzrok 😍
    Dziewczyny nosiłyście rajstopy ciążowe? Wygodne?

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive - tak, nosiłam od 4 miesiąca uciskajace rajstopy ciążowe z apteki. Lekarz może dać Ci na nie receptę - 8 par ci się w ciąży należy. Ogólnie lubię rajstopy i sukienki (szczególnie te swetrowe w zimie), więc mi to bardzo odpowiadało, było wygodne, oraz nogi nie puchły i nie miałam uczucia ciężkości.

    Olive lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Czytam was w wolnej chwili ale jak zwykle napisac cos to jest wyczyny zwłaszcza ze mały jest już bardzo ruchliwy i zacza przemieszczac sie ,wiec nie mozna go z oczu spuscic.

    Ktoras pytala o operacje , miala sie odbydz pod koniec stycznia i od grudnia robilam z malym rozne badania w tym tomografie na dwa dni przed operacja a dzien przed przyjeciem do szpitala okazalo sie ze musi byc odlozona bo tomografaia zostala zle wykonana ;/ .a wszystko zaczelo sie od tego ze w piatek zadzownilam do neurochirurga ze jetsemy przeziebieni a ja musze na drugi dzien test na covid zrobic i czy to ma sens plus maly napewno sie nie wykuruje do operacji no i zapytalam czy widzial. resultat tomografi ona zdziwiona ze juz zrobilismy ja jej ze prawie miesiac temu . Zadzwonila do mnie w poniedzialek rano jak juz jechalam na testy na covid z malym ze dlaczego tomografia zostala zrobiona bez kontrastu ja jej ze pytalam o to radiologa ale oni sie upierali ze tym razem bez no i teraz musimy powtarzac wiec operacje przelozyli na za tydzien jutro jade z nim na kolenja tomografie ;/ z jedenj strony dobrze bo maly byl przeziebiony ale z drugiej strony wkurza mnie to ze przez ich blad maly musi jeszcze raz przechodzic to badanie.

    A ta pozatym u nas dobrze rozszerzamy diete juz 3 tydzien pierwsze dwa byly zabawne maly prawie wogole nie reagowal na lyzeczke a jak juz cos z niej zgarna to mial automatycznie odruch wymiotny teraz dodalam owoce wiec jest lepiej bo okazalo sie ze owoce sa lepsze niz warzywa wiec cprzynajmniej buzie zacza otwierac smiac mi sie chce bo pediatra dala nam rozpiske co i jak a w niej ze maly po kilku dniach powinien jesc okolo 60g warzyw i owoce bez limitu ale jak on zje 5 lyzeczek to jest super a pozatym ja niehce zastapic jemy jedego karmienia piersia tylko chce aby probowal smaki i tak mamy juz dwa dodatkowe posilki warzywa na obiad i owoce na deser po operacj wprowadze mu drugie sniadanie kaszki. Nie wiem co na to pediatra bo u nich kaszki to bardziej na wieczor ja wole rano a wy jak robicie dziewczyny ?

    No i maly zaczyna sam wstawac lapie sie wszystkiego tylko on to robi tak dziwacznie ze glowa sobie pomaga i w rezultacie stoi na nogach opart glowa o kanape i dalej nie wie co ma zrobic jak sie wyprostowac ;D

    A na wyprzedazach w sumie nic nie kupuje dopiero wtedy jak mi trzeba maly rosnie szybko on ma juz 70 cm i 8,5 kg ubranka mamy od 68 do 80 bo bluzki na 68 so ok a niektore juz na 74 nosi natomiast spodnie 74 i 80 ma jakies dl nogi body i pizamy to 74 i tez dziwacznie bo rekawy przydlugie a w nogach mu sie guziki rozpinaja bo za ciasne wiec przez to ze on taki niewymiarowy ciezko mi cokolwiek mu kupic z wyprzedzeniem bo nie wiem jak bedzie za miesiac ;p

    Co do plci dowiedzielismy sie z corka na połówkowych 21 tc a z synem genetycznych w 12 tc .

    odnosnie ubranek to zalezy od rozmiaru dziecka bo np maly urodzil sie 3kg i ubranka 56 nosilismy z miesiac nawet dluzej a 62 natomiast ponosil z dwa trzy tyg ,ale corka urodzila sie 3,7 i ten 56 starczyl nam na max dwa tyg moze nawet nie ale za to w 62 chodzila dluzej. Na poczatek kupowalam rozmiar 56 tylko aby mi starczylo na przebranie a jak sie maly urodzil to dokupywalam on jest z lipca wiec tez tych ubranek duzo nie trzeba bo spal w samym body a w dzien to rampers albo body bo jest bardzo goraco wiec zadnych pizam pajacy i spiworka do spania , mial jeden kocyk cieply na zaraz po urodzeniu a pozniej przykrywalam go pielucha. Ja mialam body rozne ale te przez glowe z synem byly mega nie wgodne przez ta przepukilne a corka tylko przez glowe chodzila. Maly teraz ma same kopertowe bluzki tez takie najlepsze zapinane z tylu a pizamy tak ja evli pisze tych zapinanych z tylu nie rozumiem aczkolwiek moja bratowa tylko takich uzywa ja wole rozpinane z przodu bo obu stronach na nogach bo nawet te z zamkiem na jednej stronie sa ciezkie do wlozenia.

    Jejku dziewczyny ja jak zwyke sie rozpisalam ale to tak jest jak sie nie jest na bierzaco :p

    A Neytiri ty jeszcze tu zagladasz ?

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi kurcze przykro że musisz znowu czekać. Dobrze że się zapytałaś o tą tomografie i nie anulowali Ci już w szpitalu na ostatni gwizdek... Ja pamietam jak z pierwszą odwołali operacje na ostatnią chwile, jak już mała była na czczo od kilku godzin, wykąpana w betadine z wbitym wenflonem itp....i jeszcze do tego chcieli nas odesłać ze szpitala...masakra

    My probujemy smaków od 2 tyg. Różnie idzie, raz otwiera ładnie buzie, raz pluje albo ma ten odruch wymiotny 🙈 od dwóch dni daje owoc, to o wiele lepiej smakuje 😅
    Co do kaszek to ja się pytałam mojej lekarki to mówiła żeby nie dawać bo to dla dzieci które słabo przybierają na wadze lub nie śpią w nocy, że pełno w tym cukru a moja dobrze wyglada 😆 także nie wiem, narazie nie daje 🤷‍♀️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli co do kaszek ja nie kupuje smakowych tylko naturalne z holle maja fajny sklad a do nich i tak bede dawac owoce ewentualnie owoce liofilizowane. Bo te kaszki typu kleiki to tak wlasnie daja do zageszczenia mleka. My zaczniemy od kaszki ryzowej i kukurydzianej ale to tylko po to aby wprowadzic nawyk drugiego sniadania.

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Mimi - jest dużo kaszek bez cukru. Naturalnych, razowych... A nawet w smakowych jest np. sproszkowany banan etc, więc nie aromaty. Kleików nie znam... Mój lubi kaszki i w nich przemycam mm :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2021, 11:05

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzicie, nie wiedzialam, tylko powtarzam co mi powiedziała lekarka, patrzyłam w sklepie ale na wszystkich pisze +6 wiec odłożyłam temat na boczek narazie 😉

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te z holle sa tez od 4+ bo te po 6+ zazwyczaj zawieraja gluten

    Evli lubi tę wiadomość

  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki!

    Susanne, niech Małgosia jasno świeci na niebie 🌠💔

    Przyszły ostatnie wyniki, ufff. Powtórzony spermogram okazał się tak samo tragiczny jak pierwszy - 200tys plemnikow w ejakulacie, 40% żywych, w tym 25% z ruchem progresywnym. Czyli 20tys prawidłowych... Okazalo sie też, że spermocytogramme jest niemozliwy do zrealizowania 🤷🏻‍♀️ nie napisali dlaczego. Pewnie ma to związek z liczebnoscią 😑 W kazdym razie cieszę się że wszystkie badania w komplecie, teraz tylko trzeba mieć nadzieję na zielone światło w czwartek 🤞🏻🤞🏻
    EllaDe wrote:
    Koora - jak Figa?
    Dziękuję że pytasz ❤️❤️ niby dobrze, jest wesoła czyli taka jak zawsze, ale pojawił sie przerzut skórny w postaci "brodawki" na łebku.. Usunęli jej to, i mamy obserwować czy nie ma nowych.No i wybrzydza przy jedzeniu, chce wszystkiego co my jemy, tylko nie swoją miskę 🤦🏻‍♀️ W piątek kolejna chemia. Moja psinka.. 💞

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora daj znac jutro po badaniu, myśle ze gina coś wymyśli i jak się zdecydujecie na icsi to pod mikroskopem znajda te silne i szybkie ;) w każdym bądź razie trzeba być dobrej myśli. To super ze już jestescie na takim etapie, teraz decyzja i działanie ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2021, 14:09

    Koora lubi tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znów zaniemówiłam. Ale u Was przynajmniej coś się dzieje. Po cichu trzymam za wszystkie i wszystko kciuki.

    U mnie oczywiście tak jak przewidywalam, @ się zjawiła zaraz na drugi dzień jak pisałam. Trochę mnie to przybilo ale z drugiej strony w sumie dobrze wyszło bo w święta trochę za bardzo sobie pozwoliliśmy podjeść i popić, a teraz mamy szanse zadbać o dietę i trochę więcej ruchu. Ale z tym też jest ciężko bo ja nie umiem zmotywować się na dłużej w domu. Może któraś z Was coś przyjemnego ćwiczy i może polecić?
    No i poki co, ciężko się dodzwonić do tego PMA więc postawiłam na dokładniejszą obserwację żeby wiedzieć że zrobiłam wszystko co mogłam. Może jednak coś z tego wyjdzie 😁 Łudzę się że dzidzia pomoże mi się trochę "ogarnąć".

    Miłego dnia ☺

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora jak po wizycie? :)

    Koora lubi tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia ja nie ćwiczę, brak motywacji 😅 choć mam rower stacjonarny....chodze na spacery tylko 😉

    Koora jak wizyta?

    Lejla jak po prenatalnych ?

    Olive dostałaś zwolnienie?

    Olcia jak się czujesz?

    Reszta dziewczyn co u Was?

    Lejla92, Mia88, Koora lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Evil my właśnie wróciliśmy po prenatalnych. Lekarz wspaniały 😍 wszystko wyjaśnił pokazał poopowiadał. Generalnie wszystko mówił très très bien ❤️❤️❤️❤️ Ale nie wiemy kto mieszka w środku 🙈 wkleilabym wam tu zdjęcie ale nie umiem.. 🤷🏽‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2021, 18:32

    Mia88 lubi tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ