X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 3 października 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe z chrustami małe oszustwo ale udało się oszukać zachciankę ... ?:) ale po południu włączyła mi się ochota na ....... śledzie ! haha dziewczyny nigdy w zyciu nie miałam takiej ochoty na śledzie z cebulą i śmietana hahaha Kochany mąż po pracy wyruszył na poszukiwania (nawet nie wiedziałam nic nie powiedział ) i zaspokoił naszą zachciankę :):):)

    Evli nie sikaj na testy :P przyznam ci sie że ja nawet nie sikałam na test nie mam tzw pamiątki ... mam tylko wyniki Bety 3 szt. ale powiem wam że jak na to że musiałam zrobic badanie krwi 14 dpt to się trzymałam !:)

    A dzisiaj My prosimy o mocne kciuki! o godz.17,00 mamy prenatalne! :)

    ams, Evli lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 3 października 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia - polskie śledzie w śmietanie są dostępne w intermarche. :) mniam :)
    Z innych moich kulinarnych odkryć, to włoski ser scamorza jest w smaku jak nasz oscypek! Grilowany z żurawinami jest pycha. :)

    No i oczywiście trzymam kciuki za dzisiejsze prenatalne! pozdrawiam!

    ams lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 3 października 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia !!! Kciuki zacisniete !
    Nawet mala Charlotte trzyma kciuki za kumpla/kumpele :)
    i koniecznie daj znac !!!!!

    Co do zachcianek, to mi sie ciaza konczy, a zachcianek bylo tyle co kot naplakal... w sumie to nic.
    Jedynie na slodkie non stop, ale wystarczy, ze jest czekolada w domu i jest git :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 13:11

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 3 października 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie moge dziewczyny ale mi smaka narobilyscie tymi sledziami.. naprawde w internarche sa polskie sledzie?? Tak mi sie marzyly ale wlasnie Polskie w smietanie!! Takze dzieki EllaDe za info juz wiem co bede jadla ba kolacje

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 3 października 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie tak sie napordukowalam i ucielo mi polowe :(
    Basia trzymam kciuki bardzo mocno, daj znac po wizycie!
    Evli tak jak dziewczyny pisza, za wczesnie na tescik, poczekaj jeszcze pare dni :)
    Ams zgadzam sie wszystko co Polskie jest dobre. Ja tez bede wyprawke z Polski sciagala :)
    A tak z tymi zachciankami, to jak na poczatku jadlam slodkie( nawet jak mnie potwornie mulilo potrafilam jesc tylko owoce i czekolade) , tak teraz mi sie calkiem zmienilo. Wszystko co kwasne masakra smakuje jak nigdy! A na weekend biore sie za golabki bo juz tak za mna chodza.. :)

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 3 października 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Olcia, w moim raczej średniej wielkości Intermarche, są śledzie w śmietanie. Made in Pl, chyba pod marką Baltica, są w lodówce z wędzonymi rybami. Smacznego!

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 3 października 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellade, kupilismy dom do remontu, tzn do odswiezenia. Bedziemy burzyc kilka scian, klasc nowe podlogi itp wiec troche roboty bedzie. Ale fajnie bo zrobimy go pod siebie. Nie to co wynajem...

    A z tymi sledziami to niezle! Do intermarche jezdze regularnie i polskich sledzi nigdy tam nie wypatrzylam. Musze sie przyjrzec.
    A tak w ogole jestem wkurzona, bo wczoraj odebralam nowy ekspres do kawy i zaraz go wioze do serwisu, bo sie kapsulki notorycznie w nim blokuja :/

    Basia, kciuki za prenatalne!

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 3 października 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o produkty polskie to tez wole bo i jakość i odpowiednia cena jest :)
    Śledzie bleee.. nie lubię ;) w ogóle mało rybna jestem, śmierdzi mi ;)

    Basia kciuki zaciśnięte!!!

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 3 października 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri no to nieciekawie z tym expresem. Nespresso? Moj za to wody dobrze nie trzyma, ale to większość ekspresów ma z tym problem. Ja w tamtym roku się wkurzyłam bo kupililismy wyciskarkę to pomarańczy po przecenie byla, a że w domu już mieliśmy to wzięliśmy ją do Polski żeby robić sobie soczki i w Polsce okazalo się ze zepsuta, także lipton :( Lepiej sprawdzic wczesniej.
    A ze odbiegamy od tematu staraniowego, bo tez ile można pisać o testach :P to się pochwale ze wczoraj zadzwoniłam do SFR żeby rozwiązać kontrakt i dostałam super zniżkę, 15euro mniej na fakturze co miesiąc i do tego mnóstwo nowych kanałów :D
    Robię tak co rok, dzwonię ze odchodzę bo za drogo i obniżają abonament ;D

    Basia czekamy na wieści !

    ams, EllaDe lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 3 października 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, tak wlasnie jest z tymi abonamentami. My tak z telefonem robimy.

    Ja mam express Dolce Gusto i tez sika woda. No ale nie reklamuje, bo 'ulewa' tylko czasem...

    Basia daj znac!!!

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 3 października 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe dziekuje ale dzis juz nie zdazylam po sledziki :D bylam u lekarza i strasznie dlugo czekalam, godzine sie tam wysiedzialam :/

    Evli ja tez mam z SFR. Tez mielismy kiedys z nimi problem, jak tu przyjechalam wprowadzalismy sie na pierwsze mieszkanie , zalozylismy internet w SFR. Minal tydzien drugi trzeci. Internetu nie bylo nadal. Caly czas na zwodzili, ze cos na lini nie tak itp. Jak sie wkurzylam, zadzwonilam na infolinie i po angielsku prawie klnelam na faceta. Tak samo powierzialam ze zrezygnuje. Na nastepny dzien mielismy internet :) nawet niewiedzialam ze mozna tak z nimi negocjowac, szkoda ze po francusku nie mowie bo sama bym tak zadzwonila i powiedziala :D a co do wyciskarki to czaje sie teraz na jakas sokowirowke. Mam w planach kupic, bo w leclercu jest wyciskarka do pomaranczy i malutka buteleczka 2 euro :D a wolalabym sobie sama w domu zrobic i nie tylko z pomaranczy. Samo zdrowie szczegolnie teraz sie przydadza witaminki.
    Neytifi super za macie swoje gniazdko. Najlepsza frajda urzadzac po swojemu. Nie ma to jak na swoim.
    Basia jak tam po badaniach??

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 3 października 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcesz zrezygnowac a nie jestes zaangażowana w umowę to szybko się uwijają :)
    Wyciskarka za 2 euro? To chyba ręczna :P
    Sokowirówka dobra rzecz, jak byłam dzieckiem to pamietam ze mama mi robiła soczki, mniam :)

    Edit: załapałam o co Ci chodziło z ta wyciskarka w leclercu!! Pora iść spać, bo moj mózg przetwarza informacje z opóźnieniem :P

    Dobranoc dziewczyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 22:30

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 4 października 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rise and shine ladies! :)
    ten świeży soczek z supermarketów jest rzeczywiście dość drogi.

    Jeśli chodzi o moją przygodę z sokowirówką, to mam jedną, ale leży w półce i nie użyłam jej ani razu przez kilka lat... Jest dość duża, dużo części, które trzeba poskładać, umyć etc., to tego do cytrusów nie jest najlepsza (jabłka, marchewki i inne twarde owoce są ok). Do wyciśnięcia porannego soczku pomarańczowego, kupiłam kiedyś w promocji za jakieś 14euro taką malutką elektryczną wyciskarke do cytrusów i tę używam w kółko. Poręczna, mało części, łatwe mycie etc. polecam! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2018, 09:33

    Evli, ams lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 4 października 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wczorAJ nie dalam Wam znać bo poprost byłam tak zmęczona tak bolała mnie strasznie głowa :(ze tylko zjadłam i od razu poszłam spać ...

    a więc z dzidziusiem wszystko dobrze!!!!:):):) ma dwie rączki dwie nózki serduszko biło pięknie!!!:) przezierność karku tez dobra!!!:) ale płci nie poznalismy bo maluszek nie chciał się przekrecic czekalismy Pani doktor tam go probowała przekrecic ale niestety hheehe:) no ale nie wazne czy synek czy córka ważne że zdrowe!!!

    aaa no i o 5 dni przyspieszyła mi ciąże bo nie jestem w 11 tyg i 4 dni tylko 12 tyg i 2 dni .... heheeh

    Evli, EllaDe, ams lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 4 października 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie najgorsze to skladanie i mycie hehe! Ja jakis czas temu kupilam takie urzadzenie z nespresso zeby miec piekne spienione mleko do kawy.. i co.. lezy w szawce a do kawy leje zimne z lodowki, bo gdzie by mi sie chcialo to myc po kazdym uzyciu :P leń ze mnie, porazka :P

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 4 października 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekne wiesci Basia ❤️ Mozesz odetchnac teraz!!

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 4 października 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu super wiesci !! :)

    Jeeeej, robicie mi ochote na ten sok pomaranczowy.... Dzisiaj bylam w szpitalu i widzialam, ze robia w cafeterii tak soczek... Powiedzialam Mezowi, ze jak po porodzie bede miala ochote to juz wie gdzie bedzie musial przyjsc :D


    My dzisiaj mielismy ostatnie usg. Charlotte wazy 2,4kg i jestem mega szczesliwa (jestem niska, do tego mialam male problemy z przeplywem krwi, dlatego kazde usg bylo strachem, ale przez miesiac przytyla ksiazkowo 700gram takze super :D).

    Dobrze Jej w brzuchu, bawi sie na calego - dzisiaj postanowila nam pokazac co mozna zrobic z pepowina... np. wlozyc sobie do buzi i "gryzc" czy ssac. nasmailismy sie na maksa. Przez te Jej wyglupy nie bylo szansy na zdjecie w 3D, bo sie cala zaslonila :)

    Polozna powiedziala, ze jest ulozona perfekcyjnie do porodu - ze zrozumiala jaka sciezke trzeba przyjac, ale ze mysli, ze jeszcze troche posiedzi w ciepelku :)

    no takze przesylam Wam wirusy i endorfiny bo mam ich cale mnostwo <3

    Evli, EllaDe lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 4 października 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Ams ❤️ Mala Charlotte rzeczywiscie pocieszna :) Fajnie ze takie wygibasy mozna obejrzec na usg, bedziesz pozniej jej miala co opowiadac!
    Ja mam znow tak mocny pms ze nie mam juz sily, cycki mnie tak bola ze dotknac sie nie moge :(
    Ciezko mi to wszystko zrozumiec, bo nie zawsze bralam antykoncepcje i wczesniej nie mialam zadnych pms’ow. Jedynie co to bolesne @...a tu takie kwiatki prawie co miesiac :(

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 4 października 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, ams super, ze dzieciaczki zdrowo rosna! Jaki to komfort psychiczny, wiedziec, ze z dzidzią wszystko ok.

    A wracajac do ekspresu, to ja od 3 lat mam nespresso ze spieniaczem do mleka wlasnie i jestem nim zachwycona. Zadnych awarii. Ale cos mnie podkusilo, by zamienic go na Dolce Gusto, bo duzo wiekszy wybor napojow cieplych i zimnych. Nakupowalam kapsulek, stary ekspres spakowalam dla rodzicow, a tu lipa. Reklamacje przyjeli bez mrugniecia okiem, niestety nie mieli juz tego modelu na stanie i musze czekac do soboty az zamowia... :/ a moglam zostac przy nespresso i nie kombinowac. Dla mnie ten spieniacz to cudowna rzecz, planuje sobie dokupic taki wolnostojacy :)

    ams, Evli lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 4 października 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo sie ciesze ze z maluszkami wszystko wporzadku!
    My dzisiaj czujemy sie super, takze korzystam :) jeszcze 2 tygodnie i zobacze wkoncu swojego malucha.

    Milego wieczorku dziewczyny

    Evli, Neytiri lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ