X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 28 września 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, super wiesci :)

    olcia77 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 28 września 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Przepraszam za nieobecnosc ale nadal walcze z sfr i nic u mnie nie dziala :(
    Neytiri trzymam kciuki zeby Twoje objawy to bylo TO :)
    Ams czekam na zdjecia!
    Olcia super ze wszystko ok z dzidziusiem :)
    Basia napewno bedzie wszystko ok, chociaz wierze ze stres jest.
    EllaDe co u Ciebie?
    Mnie bola dziwnie piersi ostatnio, w sumie nie wiem jak to okreslic, no ale nic sobie nie wkrecam bo.. wiecie.. co miesiac mozna sobie cos wkrecic ;)
    Buziaki :*

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 28 września 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - co to jest sfr? Właśnie skończyliśmy nasze tradycyjne piątkowe winko i coś mi neurony nie łączą...

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 28 września 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMS - o tak, o zdjęcia prosimy
    Neytiri - no, coś się zanosi na szczęśliwy cykl :)
    Basia - Nie ma co się martwić zbliżającymi się badaniami - to jest standard, wszyscy mają takie badania.
    Olcia - Cieszę się, że w tym tygodniu było lepiej. Myślę, że koniec mdłości już tuż-tuż.
    Evli - ale by było fajnie, jakbyś zaciążyła razem z Neytiri :) Jasne, nie ma co się nakręcać, ale za tydzień zobaczymy.

    Jeśli chodzi o mnie, to cieszę się piękną jesienią :) Owu miałam na początku tego tygodnia, od razu poczułam spadek hormonów po owu - taka jakaś drażliwość na 24h się u mnie obudziła. Jabky PMS, tyle, że krótki (to u mnie norma, nauczyłam się to zauważać i nad tym panować, żeby nie naskakiwać na ludzi bez powodu :P ).Pozatym od wczoraj odczuwam jakieś mikroskurcze w podbrzuszu, jakby chwilowe kolki, tylko nie tam gdzie normalnie. Mam najdzieję, że to nie początek jakiejś infekcji, albo powrotu kamieni nerkowych, które 3 lata temu mnie rozłożyły na tydzień.

    olcia77 lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 28 września 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo u mnie sfr leci w kulki wymienili mi box ktory WOGOLE nie dziala, wczesniej nie mialam tv a teraz to nie mam nic. Jutro do nich zadzwonie i powiem im ze dzwonie do nich czesciej niz do rodziny!!!! Masakra..

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 28 września 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAA!!!! Teraz rozumiem... Myślałam, że to jakiś skrót, od jakiegoś medycznego problemu :D hahaha Jakiego skrzywienia percepcji rzeczywistości się dorobiłam przez ten owufriend. :P

    Czy SFR ma punkty sprzedaży? Jak mieliśmy problem z orangebox, to saga telefoniczna nie miala końca, w końcu M się wkurzył, poszedł tam i mu wymienili.

    ams lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 29 września 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, a nie chcesz przejsc na free?

    Wlasnie sie skusilam i zrobilam test (10 dpo). Bielszej bieli nie widzialam. Teraz nie testuje, chyba, ze @ nie przyjdzie do 3/10.

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 29 września 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka tu cisza... W końcu mam internet :) O free myślałam ale za każdym razem jak chce rozwiązać kontrakt to mnie łapią w swoje sieci i mi proponują super zniżki ;)
    Neytiri 10dpo to może być jeszcze za wcześnie, dopóki @ nie ma to nadzieja jest :)
    EllaDe a może ktoś próbuje się u Ciebie zadomowić na 9mc ;)
    Mnie już piersi bolą, kurcze wcześnie bardzo, do tego wysypało mnie ze wyglądam jak biedronka :( :(

    olcia77, ams lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 30 września 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki !
    Chwile mnie nie bylo, bo mialam znowu spadek formy w piatek, non stop spalam i w ogole nie czulam sie najlepiej. Ale teraz w weekend wszystko super :D

    Dzisiaj bylismy na pogotowiu, bo strasznie swedzi mnie brzuch od jakiegos czasu i do tego mialam duzo sluzu i w ogole hormony daly znac i zaczelam sie martwic i w ogole... Maz mnie wzial za fraki i pojechalismy do szpitala.

    Mialam KTG i przy okazji pobrali krew zeby wykluczyc cholestaze (no i wykluczylismy :D, bo czekalismy w szpitalu na wynki). Wszystko jest ok, szyjka zamknieta, a ja bede spac spokojnie :)


    To tyle co u mnie.

    Neytiri - moze za szybko ten test? Ja robilam chyba w 9DPO i byl bielutenki, a 11DPO byl cien :) trzeba czekac :D

    Evli, podobaja mi sie te Twoje wszystkie "dolegliwosci" i bardzo mocno trzymam kciuki, zeby byly zwiastunem czegos (kogos... ;) ) dobrego.

    EllaDe kurcze ale byloby super, jakbyscie zrobily tutaj wszystkie trzy wysyp pozytywnych testow !!! Trzymam mocno kciuki Kochana !!! <3

    Basia jeszcze chwila i bedziesz juz wszystko wiedziec :) kto mieszka w brzuszku i jak sie rozwija :) trzymam kciuki !!!

    Olcia !! Super, ze wszystkie wyniki sa dobre !!! Ogromna radosci i szczzescie <3 Dbaj o siebie i o malego Lobuza :) :*


    dobrego wieczoru <3

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 30 września 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.

    U mnie jak narazie spadek formy, migreny, mdlosci czyli nic nowego. Dzisiaj spalam prawie caly dzien. Ale juz sie przyzwyczailam, najwazniejsze ze moj lobuziak zdrowy.

    Evli moze ten bol piersi i wysypka to oznaka czegos bardzo dobrego?? Ja sie zorientowalam wlasnie po bolu piersi. Bardzo bym chciala zebys tu nam napisala niebawem ze sa dwie kreseczki :*

    Ams, ciesze sie ze wszystko jest dobrze! Powiedz mi, czesto w szpitalu robia ktg przed porodem? I badaja szyjke? Ja sie dowiedzialam ze moja ginekolog bedzie prowadzila moja ciaze a pozniej po 7 miesiacu przejmuje mnie szpital. No i znajoma mowila ze w szpitalu ani szyjki nie badaja ani nic. Wystraszylam sie tym faktem.. tym bardziej ze po poronieniu chcialabym zeby teraz do konca wszystko bylo sprawdzane.

    Basia jeszcze chwile i bedziesz wiedziala kto mieszka w brzuszku :) ja tez bylam ciekawa, ale na 100% jeszcze niewiem, za 3 tygodnie ma mi potwierdzic. Bo jeszcze sie okaze ze z chlopczyka zrobi sie dziewczynka. A ja do brzuszka juz mowie jak do synka heheh :) ale mysle ze moja gin ma dobre oko i jakby nie widziala nie powiedzialaby. Zobaczymy :)

    EllDe moze cow tam sie dobrego dzieje?? Mam nadzieje!!

    Neytiri tak jak pisze Ams moze za szybko?? Ja 8 dpo poszlam na bete i wyszla negatywna. Dopiero pozniej wyszla pozytywna a test ciazowy? Duzo pozniej wyszla blada kreska. Takze nic straconego.

    Milej nocy :*

    ams, Evli lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 1 października 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia77 wrote:

    Ams, ciesze sie ze wszystko jest dobrze! Powiedz mi, czesto w szpitalu robia ktg przed porodem? I badaja szyjke? Ja sie dowiedzialam ze moja ginekolog bedzie prowadzila moja ciaze a pozniej po 7 miesiacu przejmuje mnie szpital. No i znajoma mowila ze w szpitalu ani szyjki nie badaja ani nic. Wystraszylam sie tym faktem.. tym bardziej ze po poronieniu chcialabym zeby teraz do konca wszystko bylo sprawdzane.

    /QUOTE]


    We Francji wlasnie tak jest, ze najpierw ginekolog, a potem szpital. Dowiadywalas sie juz zeby sie "zapisac" do szpitala? Ja sie zapisywalam dosyc wczesnie z tego co pamietam, ale na pierwsze spotkanie szlam dopiero pod koniec 7 miesiaca, bo wczesniej bylam na wakacjach, haha.

    Na spotkaniach z polozna zazwyczaj wpisuje do Twojego dossier ostatnie wyniki badan i takie tam pierdoly. Mi szyjki nigdy nie badali. Raz zrobili usg takie 30sec zeby sprawdzic polozenie dziecka plus serduszko. Drugi raz sprawdzali tylko bicie serca.

    Mysle, ze gdyby bylo cos, co Cie niepokoji to by sprawdzili bardziej. KTG mysle, ze robia, jak jedziesz na pogotowie...

    Nie nastawiaj sie negatywnie - wszystko zalezec bedzie od szpitala i od tego jak Ty sie bedziesz czula. Na pewno, jesli cos bedzie Cie martwic, to to sprawdza :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 1 października 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams dobrze ze pojechalas do szpitala i z małą wszystko ok. Jesteś spokojniesza :)

    Olcia kurcze te Twoje dolegliwosci... Moge Cie pocieszyc tym ze mowia ze kazda ciaza jest inna ;D
    Wiec jak zdecydujecie sie na drugie dzieciatko w przyszlosci to moze ciaza bedzie bezobjawowa :P ;D

    U mnie jeszcze tydz do @ a piersi daja mi niezle o sobie znac, no ale u mnie to zaden wyznacznik. Praktycznie co cykl bola tylko raz wczesniej a raz pozniej.. Takze pewnie bedzie jak co miesiac :(

    Buziaki :*

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 1 października 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    U mnie jakiś spadek formy... chyba mnie jakies choróbsko bierze .... w dodatku stres przed tymi badaniami ... wszystko sie skumulowało i siedze pod kocem!

    dzieki za wsparcie i dobre słowo :)

    olcia kurczę biedulko myslalam ze juz ci przejda te objawy:(:(
    Evli coś wiem na temat bolących piersi chociaż teraz troszkę ustało ale na poczatku ciązy strasznie ...

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 1 października 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItam Was dziewczyny w pazdzierniku!
    W koncu zrobilo sie chlodniej i czuc prawdziwa jesien. Juz mialam dosc tych upalow.
    U mnie, jak to sie mowi, chu owo, ale stabilnie ;) spisalam juz ten cykl na straty, choc @ jeszcze nie przyszla. Tempka caly czas taka sama, ale niska, wiec kto by sobie chcial uwic gniazdo w 36,6? ;)
    Nawet bole ustaly. Jak co miesiac to taka cisza przed burza i znak, ze @ nadejdzie za max 2 dni.

    Z pozytywow - nie wiem czy wam mowilam, ale kupujemy nasz pierwszy dom. Umowa u notariusza juz spisana, a w ten weekend wybralismy oferte kredytowa i dostalismy wstepna pozytywna odpowiedz od banku. Jak wszystko pojdzie dobrze, powinnismy odebrac klucze pod koniec roku :)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 1 października 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia grzej się grzej, niech maluszek ma cieplutko :) mam nadzieje że to nie żadne chorobsko. Nie stresuj się :)
    Ja tez siedzę po kocem, ogrzewania jeszcze nie mam :( brrr..zimno. Chociaż zgadzam się Neytiri starczy tych upałów!

    Neytiri heh..36,6 to nie jest zła temperatura..no ale u mnie taka zwiastuje tylko jedno niestety :( Ale kciuków jeszcze nie puszczam! Zazdroszczę przyszłego domku ♥️

    Ps. Neytiri spojrzałam na Twój wykres, spadku temperatury nie masz, wyglada całkiem obiecująco :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 17:44

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 1 października 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94b567607ac6.jpg

    Malutki kacik dla naszej Szarlotki hehe :)

    Evli, EllaDe lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 1 października 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams śliczniutki ♥️

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 1 października 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, dzieki za kciuki, na pewno sie przydadza, jak nie teraz to za jakis czas :) tempka nie spada, ale szalu nie robi. Widzialam wykresik ams, ktora tez jest takim zimnokrwijca, a jednak tempka jej pod koniec podskoczyla do tych 37.
    Evli, a ty jak sie czujesz? Kiedy testujesz? Czy dopiero jak sie @ spozni?

    Ams piekny kacik :) polaczenie kolorow cud miod!

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 2 października 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri widziałam ze dziś testowalas :( :(
    Ja czuje się jak co miesiąc, bolące piersi i czasem brzuch. Sikne sobie w piątek, to będzie 11dpo.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 2 października 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Dziewczyny za pochwaly !!
    Dzisiaj zaczynam 9 miesiac i jestem mega podekscytowania ale i przerazona wizja porodu :o Mysle, ze mam jeszcze tydzien, dwa i hoooop :) mam w sobie chyba wszystkie mozliwe uczucia :)


    Neytiri, kurde ten Twoj wykres wyglada tak ladnie... chyba masz wadliwe testy :D Tego Ci zycze.

    Evli ! Siknij ! i wysikaj dwie kreski !!!!!! :)
    Bede moooocno trzymac kciuki :)


    Basia, jesli Cie to pocieszy, to ja przed badaniami zawsze mam mega stres i placze i co nie tylko...
    Zachowaj spokoj :) wszystko bedzie dobrze ! :)


    Olcia ! moglabys juz przestac sie zle czuc !! :) ile mozna... przesylam pozytywna energie :* (nie odbierz zle tego mojego zdania, to bylo w charakterze zartobliwym i doskonale wielm, ze nie Ty decydujesz o swoim samopoczuciu :*).


    EllaDe kiedy bedziesz testowac???? (jesli pisalas to przepraszam, moja glowa jest w chmurach i chyba nawet troche odcieta od karku...).


    <3

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ