X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 25 września 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche mnie denerwuje ten Twoj lekarz...

    Narobil nadzieji i w ogole i dupa.

    A w razie czego bedziesz mogla podejsc po poludniu czy idziesz do pracy?
    Bo moze jak zadzwonisz to Cie przeprosi i powie, zebys przyszla po poludniu i Cie przyjmie miedzy pacjentkami, albo cos...

    Chociaz tak jak mowisz, juz pewnie jest u Ciebie po owu...

    Kurde, niech sie juz to wszystko skonczy i niech wyrosnie fasolka <3

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 25 września 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez on denerwuje ale kurcze do innych patrzalam to min miesiac trzeba czekac na rdv.
    Koncze o 16h prace to zadzwonie i zobacze co powie, jak dzis z rdv nic nie wyjdzie to juz wiecej do niego nie ide.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 25 września 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, Evli, niefajnie Cię załatwił... Wg. mnie przy stymulacjach monitoring to podstawa, ze względu na ilość komórek, które twoje jajniki mogą wyprodukować, szczególnie przy zwiększonej dawce. Myślę, że powinnaś z nim szczerze pogadać i jeśli w tym cyklu się nie uda (ale trzymam kciuki za bliźniaczki jakby co :) ), to w przyszłym miesiącu powinien Ci dać rdv powiedzmy w 9 i 12 dniu.
    Czy już tu wspomniałam jak miałam pierwszą stymujację do IUI? Dostałam normalną dawkę i jak przyszłam na podgląd, to gin zobaczył 5 komórek! od razu powiedział, że przerywamy i nawet lepiej się zabezpieczyć bo ryzyko ciąży 3+ było za duże. Resztę IUI byłam na połowie dawki, co dawało 1-2 komórki.

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 25 września 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak jest po owulce to chociaz moze by zobaczyl cialko zolte w zatoce ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 25 września 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe to to rzeczywiscie duzo Ci uroslo tych jajek!
    Kurcze a ja nic nic wiem :(

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 25 września 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki

    Evli naprawde?? Pamietalam wlasnie ze dzisiaj masz spotkanie i myslalam o Tobie od samego rana.. a tu dupa.. ale bym sie wsciekla. Moze pozniej gdzies Cie wcisnie? Jezeli nie,to ja bym lekarza zmienila. Przy takich dawkach clo monitoring to podstawa, a on to olewa bo mial Cie rano przyjac..Co on mysli ze to cukierki? Mimo ze po owulacji jestes to na usg bedzie widac czy cos sie dzialo. Staraj sie zeby jeszcze dzis Cie przyjal.
    Co do testow to ja mialam to samo.. 50 testow zrobilam chyba 30 i ani jeden pozytywny! martwilam sie ze nie mam owulacji, a tu prosze poszlam na usg w Polsce i gin mowi ze owulacja nastapi niebawem. No i zaszlam w ciaze odrazu. Takze te testy to do kosza poszly, tylko sie przez nie zamartwialam.

    Ams mowisz ze juz torba gotowa, super teraz tylko czekac :) znajoma mi wlasnie mowila ze sa takie zajecia, ja bym poszla ale musialabym z chlopem chodzic bo ja to nie rozumiem nic a ze chlop pracuje to ciezko bedzie..:(

    Neytiri mysle ze niedlugo dolaczysz do zafasolkowanych :) narazie sie nie masz co martwic, pare cyklow o niczym nie swiadczy.Powodzenia :)

    A co u mnie? Czuje sie coraz lepiej, jeszcze rano sie zdarzy wizyta w wc, ale to co bylo a jest terazto niebo a ziemia.Apetyt wrocil, caly czas jestem glodna :D nawet na mieso moge juz patrzec powoli :) ale ten brzusiu cos nie rosnie :(

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 25 września 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, brzuszek jeszcze wystrzeli, az bedziesz miala dosc ;)

    Evli, co za lekarz! Oby mu sie udalo cie przyjac dzisiaj, bo jak nie to do d... takie leczenie :/ trzymam kciuki!


    U mnie dzisiaj spadek tempki, mam nadzieje, ze jednodniowy ;) Jutro sie okaze :) Jestem dzis w mega dobrym humorze i moge przenosic gory, wszyscy w pracy sa w szoku i pytaja co mi jest :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2018, 13:34

    Evli lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 25 września 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia - a po angielsku mówisz? Jak tak, to znajdź położną, która mówi po angielsku - są takie, kumpela Amerykanka tak miała!

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 25 września 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe tak, po angielsku bez problemu sie dogadam. Dobra mysl, zorientuje sie w pozniejszym czasie co i jak.

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 25 września 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri ja tez dzisiaj tryskam energia :) zaczynam sie cieszyc swoim stanem :)
    No ja czekam juz na ten okraglutki brzusio i na jakis znak ze ktos tam mieszka :)

    ams, Evli lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 25 września 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, jeszcze troszke musisz niestety poczekac na pierwsze ruchy... ja mialam bardzoo szybko, pod koniec 16tc. Wiem, ze to czekanie jest strasznie dlugie...


    Dziewczyny, a ja dzisiaj jestem tak zaspana, ze masakra. nawet kawa nie pomogla. Cos zjem i ide do lozka... Chyba mam potrzeba naladowania baterii na pozniej (gdyby to tak dzialalo... ^^)

    Evli, jak chcesz to polece Ci moja ginekolog. Jest dosyc oschla, ale wydaje mi sie bardzo kompetentna. Przyjmuje niedaleko Notre-Dame ;)
    Moglabys zadzwonic do sekretariatu i sie dowiedziec co i jak :) daj znac !
    I koniecznie napisz co Twoj dr powiedzial, po Twoim telefonie :) :*

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 25 września 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia77 wrote:
    Neytiri ja tez dzisiaj tryskam energia :) zaczynam sie cieszyc swoim stanem :)
    No ja czekam juz na ten okraglutki brzusio i na jakis znak ze ktos tam mieszka :)
    no masz z czego sie cieszyc :D

    Mnie cieszy moj wykres, choc to dopiero 6/7 dpo. Poza tym mam jakies takie dobre przeczucia co do tego cyklu, sama nie wiem. Wydaje mi sie, ze pod jakims wzgledem bedzie przelomowy. Fajnie tak obserwowac swoje cialo. Duzo medytuje i robie wizualizacje, wiec moze to dlatego ;)

    Evli lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 25 września 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli współczuje Ci z tą wizyta ... ale coś na te tematy wiem same wiecie co się działo jak podchodziłam do in vitro ciagle anulacje ciagłe przekładanie itd ;/ ja mam jakis spadek formy nic mi sie nie chce w nocy zasnąć nie moge a znowu po południu to bym spała cały czas ... jakas masakra...

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 25 września 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonilam, niby twierdzi ze sie pomylil i wpisal mnie nie w ten wtorek. Powiedzil ze sekretarka powinna go tez poinformowac rano jak dzwonilam.... ide na 19h do niego ;) à suivre.........

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 25 września 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri i ty niedlugo dolaczysz :)

    Basia ja tez spac w nocy nie moglam do 13 tygodnia bezsenne noce ale to przez wieczne mdlosci.. teraz to zasypiam moment, spie jak male dziecko cala noc i rano ciezko mnie dobudzic :D

    Evli czekam na wiesci.. ciekawe co powie

    Ams kolezanka w 17 tyg juz czula, ciekawe jak bedzie u mnie :) prawie 14 tydz mam takze moze niedlugo dostane jakis znak :)

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 25 września 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri trzymam kciuki zeby Twoje przeczucie sie sprawdzilo :)
    Olcia super ze juz doszlas do Ciebie :)
    Basia, mam nadzieje ze szybko odzyskasz sily, dobrze ze nie pracujesz :)
    Ams odpoczywaj i zbieraj sily na porod ;D

    Bylam u gina i tlumaczyl sie ze wpisal mnie nie w ten wtorek..
    Zrobil usg i tak jak czulam, owulacja sie odbyla, bylo duzo plynu i cialko zolte :)
    Spytalam sie jakie ma plany na mnie to powiedzil ze jak teraz sie nie uda, to ostatnia proba z clo w przyszlym miesiacu. Pozniej zastrzyki i ewentualna inseminacja.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 25 września 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Neytiri trzymam kciuki zeby Twoje przeczucie sie sprawdzilo :)
    Olcia super ze juz doszlas do Ciebie :)
    Basia, mam nadzieje ze szybko odzyskasz sily, dobrze ze nie pracujesz :)
    Ams odpoczywaj i zbieraj sily na porod ;D

    Bylam u gina i tlumaczyl sie ze wpisal mnie nie w ten wtorek..
    Zrobil usg i tak jak czulam, owulacja sie odbyla, bylo duzo plynu i cialko zolte :)
    Spytalam sie jakie ma plany na mnie to powiedzil ze jak teraz sie nie uda, to ostatnia proba z clo w przyszlym miesiacu. Pozniej zastrzyki i ewentualna inseminacja.
    No i super!! To czekamy do konca cyklu razem z toba :) kciuki zacisniete! Swoja droga, owulka pokryla sie z wykresem?

    Evli lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 25 września 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, to chyba dobry planma na Ciebie, co? Moze sie cos ruszy wreszcie...
    Trzymam kciuki :)
    Kiedy tescik ? :) za 2tygodnie czy mniej?

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 25 września 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj prawie zaslablam...
    nie wiem w sumie dlaczego.

    Bardzo malo przytylam i mam coraz mniej sil... cos czuje, ze jeszcze troche i wyladuje pod kroplowka :S

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 25 września 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejku Ams, moze jakies badanie krwi? Moze brakuje Ci czegos.. wracaj do zdrowia!

    Neytiri wydaje mi sie ze owulacja pokrywa sie z wykresem. Dzis byl skok temperatury z 36,5 na 36,7. Jutro normalnie powinna byc jescze wyzsza.

    No niby plan jakis jest ale mi sie caly czas wydaje ze stoje w miejscu ;)
    Tescik hmm za jakies 10 dni :)

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ