X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 5 października 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri co tam u Ciebie? widzialam spadek... przyszla malpa czy sie jeszcze czaji ?

    Evli jak sie czujesz? Cycki w ogniu nadal? Moze melko zaczynaja produkowac ? :D


    Piekna pogoda dzisiaj, mam ochote na spacer, zonbaczymy co z tego wyjdzie. Chcialam tez zrobic chrusciki (tyle sie tutaj naczytalam... ;D) bo moj Maz ma dzisiaj 30 lat !! :D
    Jak wyjda dobre, to dam Wam przepis :)

    U mnie z nowinek to tylko tyle, ze brzuszek "spadl" jeszcze nizej... :D Nasza Gwiazdeczka coraz bardziej sie szykuje do wyprowadzki tak mi sie wydaje :)

    Milego dnia Dziewczyny ! Zaraz week-end <3

    EllaDe, Evli lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 5 października 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem !
    https://smaker.pl/przepis-chrusciki,111310,anna-martyka-3.html bazowalam sie na tym przepisie, ale zrobilam mniejsze porcje 4 zoltka i 4 lyzki smietany. Chrusciki wyszly troszke "mdle", ale z cukrem pudrem sprawdzaja sie znakomicie :D
    polecam :D

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 5 października 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams czyli imprezke masz!
    Mama przyjezdza wczesciej jednak czy czekasz narazie na rozwoj sytuacji?

    Tak moje cycki nadal w ogniu, jedynie co potrafia wyprodukowac to comiesieczna nadzieje ;) Nasikalam dzis na test (11dpo) biel jak zawsze takze wracam z pracy do domu i robie sobie drineczka ;D A la votre!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2018, 17:12

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 5 października 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska poki co czeka na rozwoj wydarzen :D 10.10 ide do ginekologa szpitalnego zobaczymy co powie :D

    Co bedziesz pic dobrego? :) mi by sie juz chcialo wypic drineczka... ale poki co zawsze sobie zamawiam virgin mojito - w zaleznosci od miejsca, czasem sa nawet lepsze od "prawdziwego" :D

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 5 października 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ballantine’s z colą nie jest zly :) No cóź nie jest mi dane zostac mama, nie wiem dlaczego, co poradzic.. pozostaje czekac.. tylko ile jeszcze, juz tyle to trwa i.. :( heh juz nawet mi sie nie chce plakac ;) W du... to wszystko ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 5 października 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Evli, chyba ululałaś się na smutno tym Ballantinem - PRZYTULAM. :) U mnie dziś czerwone winko, Cotes du Rhone, jak co tydzień na dobre rozpoczęcie weekendu. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2018, 22:07

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 6 października 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry week-endowo :)
    Tak @ przyszla wczoraj wiec zaczelam nowy cykl, wykupilam dalszy abonament na ovu, bo mi sie skonczyl, a ta apka jako jedyna dobrze wyznaczyla dzien owulacji, wiec zostaje przy niej. Zdecydowalismy sie tez w tym miesiacu zamowic gel Conceive plus, ponoc bardzo pomaga. Chocby to bylo placebo to poprosze ;)
    Zmieniam tez termometr na bardziej precyzyjny i chyba kupie jakis zestaw witamin dla meza, zeby go troche wzmocnic.

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 6 października 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten żel bardzo fajny, my tez go używamy :)
    Ja witaminy zamawiam zawsze na internecie, apteki stacjonarne za duże marże sobie naliczają, czasem podwójną cenę nawet :(

    Miłego weekendu dziewczyny!
    Ja dochodzę do siebie po wczorajszym heh ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 6 października 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Ten żel bardzo fajny, my tez go używamy :)
    Ja witaminy zamawiam zawsze na internecie, apteki stacjonarne za duże marże sobie naliczają, czasem podwójną cenę nawet :(

    Miłego weekendu dziewczyny!
    Ja dochodzę do siebie po wczorajszym heh ;)
    jakie witaminy zamawiasz? potrzebuje jakis zestaw dla meza, cos typu Fertiman itp.

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 6 października 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fertiman moj bral przez miesiac tylko. Tam jest 2 razy dziennie po 2 tab. I tą druga dawke czesto zapominal.
    Teraz z polecenia lekarza bierze gametix M, to jest jedna saszetka dziennie, wiec spoko. Ja biore gametix F i wiesiolek do owulacji. To tego obydwoje bierzemy dodatkowo koenzym q10 z wit.e.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 6 października 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Fertiman moj bral przez miesiac tylko. Tam jest 2 razy dziennie po 2 tab. I tą druga dawke czesto zapominal.
    Teraz z polecenia lekarza bierze gametix M, to jest jedna saszetka dziennie, wiec spoko. Ja biore gametix F i wiesiolek do owulacji. To tego obydwoje bierzemy dodatkowo koenzym q10 z wit.e.
    Dzieki za polecenie, te saszetki to dla nas super sprawa, bo moj maz nie lubi tabletek i ma problemy z ich przelykaniem, wiec jesli mozna cos rozpuscic w wodzie to tym lepiej :)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 8 października 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) troszkę mnie tutaj nie było ... ale to przez "dziwne nic mi sie nie chce" ten tydzien był straszny dosłownie nie miałam weny na nic! ;/ w nocy spać nie mogłam a jak juz mi się przysnęło to pobudka siku .... wcinam własnie zupkę jarzynową z wczoraj troszkę zostało :) a na drugie będe robiła pierś z kurczaka z pieczarkami i serem żółtym zawijana w cieście francuskim :) a na deser sałatka owocowa :) hehe

    Neytiri evli :) niedługo i Wy zostaniecie mamusiami spokojnie:))::):)
    ams jak Ty się czujesz ?? juz niedługo zobaczysz malutka :) zazdroszczę!!!!:)

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 8 października 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny !!
    Ale mamy piekna pogode ! Juz pazdziernik i jest ladnie... :) nie to co czesto w Polsce - pizdziernik :D

    Ja dzisiaj bylam u poloznej na ostatniej "lekcji", jak mnie zobaczyla, to pierwsze co to zapytala, czy mam torbe do szpitala gotowa haha.

    Potem mowila, ze na drugi dzien po powrocie do domu ze szpitala polozna przychodzi do domu. I do mnie taki tekst : Wyjezdzam na wakacje, wracam 30.10 wiec pewnie ktos inny do pani przyjdzie...

    Hmmmm chyba musze to zinterpretowac tak, ze na jej fachowe oko, nasza Corcia niedlugo do nas zawita :)

    Jakbym sie dlugo nie odzywala, to wiecie co o tym myslec... :) Aczkolwiek bede sie starala dac Wam znac !!

    Niezmiennie przesylam wszystkie wirusiki :* :* :*

    Basia i Ola, odpoczywajcie i dbajcie o siebie !!

    Evli - a zamawiasz w jakies aptece online czy w ogole gdzies indziej ?
    Jak Ci minal weekend?


    Neytiri widze, ze "ostro" sie bierzesz do roboty. Zycze powodzenia w nowym cyklu !

    EllaDe co u Ciebie? Jakies nowosci ?

    Udanego tygodnia Laseczki !!

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 8 października 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia nadrobiłaś mi smaka :P

    Ams no to rzeczywiście porod tuż tuż. Brzuszek Ci opadł, do tego położna spojrzała na Ciebie fachowym okiem :)
    W razie ‘W’ sprobuj tu nas informować ;D

    Witaminy zamawiam na na stronach typu easypharmacie, santé discount, para sélection...

    Lapie łapie te Wasze wiruski! Ale jak narazie to rozpoczynam nowy cykl.

    Buziaki

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 8 października 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, same smakowitosci u ciebie, chetnie sprobuje ten przepis, choc ostatnio staram sie pilnowac wagi..

    Ams, jejciu to juz zaraz :) pamietaj o przekazaniu brzuszka jednej z nas ;)

    Jesli chodzi o ten cykl, to ja sie w ogole nie czuje zmobilizowana, raczej mi sie wydaje, ze choroba mnie w tym miesiacu rozlozy nizli ciaza.

    Evli, dzieki za polecenie witamin, gametix zamowiony :)

    ams lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 9 października 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. U mnie wszystko wporzadku, pomijajac straszna sennosc. Mam nadzieje ze mdlosci pozegnalam na stale, jak reka odjal od paru dobrych dni :) martwi mnie jedynie w nocy bol brzucha, tzn. klucie w podbrzuszu a w dzien tak jakby w pochwie. Czekam na wizyte i bede rozmawiac z moja gin czy nic sie tam nie dzieje zlego.

    Ams czyli masz juz koncoweczke, daj nam znac w miare mozliwosci :) super niedlugo malutka bedzie z toba. Zycze szybkiego i szczesliwego rozwiazania.

    Evli zaczal sie juz nowy cykl? Dalej 2 dawki clo bedziesz brala? Zarazam wiruskami, juz bez mdlosci :)

    Basia smaki robisz :) mi tak apetyt wrocil, jadlabym i jadla. Ale staram sie nie obzerac slodyczami i tlustym jedzeniem, chociaz czasami mam dzien gdzie zjem. Na wadze 2 kilo na plusie :)

    EllaDe co slychac?

    Neytifi powodzenia w nowym cyklu. I duzo zdrowka zycze.

    Aa Evli zapomnialam zapytac, sa w tych aptekach internetowych jakies olejki na rozstepy w ciazy? Przymierzam sie zeby cos kupic, niby mam jakas zwykla oliwka i smaruje ale chce kupic cos typowo przeciw rozstepom.

    Buziaki dziewczyny milego dnia

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 9 października 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    U nas jest teraz prawdziwy 'piździernik`. Pochmurno, wietrznie, mgliście i zimno... brrr... ma się poprawić w tym tygodniu, więc czekam na słoneczko. No i oczywiście czekam na prawdziwe letnie słoneczko, bo wczasy już za tydzień :)

    Pozatym dziś zaczynam nowy cykl, fajnie, że bez opóźnienia na początku miesiąca, bo już wstępnie prognozowałam lokejne cykle pod badania i stymulację, i wszystko mi się ładnie uklada.

    Olcia - przecia rozstępom to chyba Bi-Oil jest najpopularniejszy i najlepszy (z opinii znajomych). Kupisz go w każdej aptece.

    Pozdrawiam wszystkie!

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 9 października 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia super ze juz lepiej zaczynasz sie czuc :)
    Tak mam ostatni cykl z clo, po 2 tabletki.
    Co do olejkow to nie znam, jedynie ten co polecila Ci EllaDe to reklam znam.
    Proponuje porownanie cen aptekowych z internetem. Ja np za gametix dla mnie i meza place na internecie miedzy 36-40euro a w aptece stacjonarnej zaspiewali mi 64euro! To samo z probiotykami na interecie 9,90 a w aptece 18!

    EllaDe widze ze mamy zsynchronizowane cykle, u mnie tez dzis 1dc. Moglibysmy sie zsynchronizowac z dwiema kreskami a nie z wredna cholera ;)

    EllaDe lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 9 października 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli moze w tym cyklu beda u Was lacznie cztery kreski !! Byloby super :)


    ja dzis zaczynam 37tc i cala noc sie zle czulam, bol zoladka, mdlosci, bol glowy... duzo spalam w dzien, ale jestem jakas taka otumaniona i "nie swoja"...

    ze tak powiem affaire à suivre... :)

    Z ciekawostek, wczoraj polozna mi powiedziala, ze przy malym dziecku, trzeba we Francji zrobic przypomnienie szczepienia na tezec i na koklusz (ponoc koklusz bardzo wraca do Francji...) i powiedziala, ze nie tylko rodzice, ale tez babcia, dziadek itp itd

    Ciekawe czy to samo mi powiedza w szpitalu :D

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 9 października 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, co do olejku, to ja dostalam w prezencie jak bylam w Polsce olejek polskiej firmy, ale na poczatku (i teraz jak strasznie swedzi brzuch) uzywalam kremu nivea soft. :)
    Stary, sprawdzony, hehe :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ