X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z leniwymi plemnikami ;)
Odpowiedz

Staraczki z leniwymi plemnikami ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucyk wrote:
    Od 09.04 łykał Androvit i kwas foliowy a od 20.04 dołożyłam LinoComplex i L-karnityne. A do 09 maja zamieniłam androvit na salfazin i dodałam selen,witamine E i C. Czyli króciutko.

    Dziewczyny,mój maż zrobił ponowne badanie nasienia. I jest dobrze!!!!!!
    Pierwszy wynik z 09.04:
    - ilość plemników 13 mln na 1ml a teraz 34mln
    - ilość plemników w calym ejakulacie 35mln a teraz 121 mln :D
    - morfologia z 8% podskoczyła na 12 %.
    Ruchliwość dalej tak samo kiepska ale i tak jest cudownie.
    Będzie dalej brał suplementy i za trzy miesiące zrobimy znowu badanie.

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 29 maja 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucyk rewelacja! :)

    Ja porobiłam moje badania- wszystkie z krwi ok, czekam jeszcze na te z szyjki macicy i też mąż na badanie nasienia do ponownego sprawdzenia :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 30 maja 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Mindusia, a jaki lek dostal maz? i jaki % ruchliwych?

    Kucyk, piękną masz kompozycje :) dlugo jest wcina taki komplet?

    Justine w tej chwili nie pamiętam już bo to było w lutym a opakowanie już dawno po nim wyrzucone. Z tego co pamietam był bardzo drogi bo kosztował koło 50zł nie mieli go w aptece tylko musieli specjalnie sprowadzać dla mojego meża.

    A co do ruchliwości to coś koło 22%

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 31 maja 2013, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Justine wrote:
    Mindusia, a jaki lek dostal maz? i jaki % ruchliwych?

    Kucyk, piękną masz kompozycje :) dlugo jest wcina taki komplet?

    Justine w tej chwili nie pamiętam już bo to było w lutym a opakowanie już dawno po nim wyrzucone. Z tego co pamietam był bardzo drogi bo kosztował koło 50zł nie mieli go w aptece tylko musieli specjalnie sprowadzać dla mojego meża.

    A co do ruchliwości to coś koło 22%

    Mindusia, zeby jakas kuracja byla skuteczna musi minac ok 70dni- tyle trwa wytwarzanie nowych plemników, czyli pewnie jeszcze musicie byc cierpliwi :)

    mindusia lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 31 maja 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    mindusia wrote:
    Justine wrote:
    Mindusia, a jaki lek dostal maz? i jaki % ruchliwych?

    Kucyk, piękną masz kompozycje :) dlugo jest wcina taki komplet?

    Justine w tej chwili nie pamiętam już bo to było w lutym a opakowanie już dawno po nim wyrzucone. Z tego co pamietam był bardzo drogi bo kosztował koło 50zł nie mieli go w aptece tylko musieli specjalnie sprowadzać dla mojego meża.

    A co do ruchliwości to coś koło 22%

    Mindusia, zeby jakas kuracja byla skuteczna musi minac ok 70dni- tyle trwa wytwarzanie nowych plemników, czyli pewnie jeszcze musicie byc cierpliwi :)

    bardzo możliwe i też o tym słyszałam z tym że mój mąż ciągle pali papierosy. czytałam że przy słabej ruchliwości plemników nie wskazane jest palenie papierosów ani picie alkoholu. Mówiłam mu o tym jeszcze w lutym ale jak zwykle mnie nie poszłuchał. Nie wiem czy palenie papierosów moze mieć jakiś wpływ na leczenie lekami? czy może osłabic ich działanie?

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 31 maja 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia, jak bylam w klinice nieplodnosci to pani G od razu sie pytała o papierosowy i alkohol w jakiej ilosci. Więc z pewnością ma to wpływ na ruchliwość, ale nie wiem jak dużą. Pani G mówiła tez ze mocno obniżają się parametry po kuracji antybiotykami.

    A od kiedy mąż zaczac brac ten specyfik? Bo nawet jeśli koniec lutego zaczął brać to powinna być już poprawa :) Moglibyście sprawdzić czy ruchliwość się poprawiła- my będziemy sprawdzać za ok miesiąc

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Mindusia, jak bylam w klinice nieplodnosci to pani G od razu sie pytała o papierosowy i alkohol w jakiej ilosci. Więc z pewnością ma to wpływ na ruchliwość, ale nie wiem jak dużą. Pani G mówiła tez ze mocno obniżają się parametry po kuracji antybiotykami.

    A od kiedy mąż zaczac brac ten specyfik? Bo nawet jeśli koniec lutego zaczął brać to powinna być już poprawa :) Moglibyście sprawdzić czy ruchliwość się poprawiła- my będziemy sprawdzać za ok miesiąc

    Tak myślałam że to nie jest bez znaczenia. Ten lek co przepisał mojemu męzowi lekarz kosztował 50zł i brał go tylko przez okres 2 tyg bo na tyle była tylko dawka. Lekarz zapewniał że powinno być lepiej ale poprawy do tej pory nie widzę. Odkąd skończył tamten lek to łyka salfazin.
    Mnie się wydaje że to przez papierosy :/ jakby nie palił to byłoby lepiej. Też właśnie planuje wysłać męża na powtórne badanie. Teraz w czerwcu pewnie go wyślę

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Margo;) Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Justine wrote:
    mindusia wrote:
    Justine wrote:
    Mindusia, a jaki lek dostal maz? i jaki % ruchliwych?

    Kucyk, piękną masz kompozycje :) dlugo jest wcina taki komplet?

    Justine w tej chwili nie pamiętam już bo to było w lutym a opakowanie już dawno po nim wyrzucone. Z tego co pamietam był bardzo drogi bo kosztował koło 50zł nie mieli go w aptece tylko musieli specjalnie sprowadzać dla mojego meża.

    A co do ruchliwości to coś koło 22%

    Mindusia, zeby jakas kuracja byla skuteczna musi minac ok 70dni- tyle trwa wytwarzanie nowych plemników, czyli pewnie jeszcze musicie byc cierpliwi :)

    bardzo możliwe i też o tym słyszałam z tym że mój mąż ciągle pali papierosy. czytałam że przy słabej ruchliwości plemników nie wskazane jest palenie papierosów ani picie alkoholu. Mówiłam mu o tym jeszcze w lutym ale jak zwykle mnie nie poszłuchał. Nie wiem czy palenie papierosów moze mieć jakiś wpływ na leczenie lekami? czy może osłabic ich działanie?

    Palenie papierosow przede wszystkim moze uszkadzac DNA plemnikow, przez co moga wystepowac poronienia lub rozne wady...Gon niech rzuca!!!

    http://lacf.lilypie.com/lLvIp2.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia, ja czekam jeszcze na moje wyniki na choroby weneryczne (tak sobie pani G wymyśliła i mam komplet łącznie z hiv :D ) i wtedy wysyłam męża na te same badania a później już badanie nasienia.

    Margo, nie wiedziałam ze papierosy mają taki wpływ! Dobrze, ze mój nigdy nie palił...

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam badania, które zleciła mi pani G z kliniki leczenia niepłodności. Żadnych brzydactw nie mam (w sensie hiv czy zapalenie wątroby) ale za to mamy z mężem ureaplazme, która... zmiejsza ruchliwość plemników!

    Zbadajcie się koniecznie, badanie ureaplzma +mykoplazma kosztuje ok 50pln, leczenie później jest banalne a może to własnie być przyczyną braku fasolki.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ